Pasirinkite norimą paslaugą close

Girstupio Kosmetologijos Kabinetas

Jumis nuoširdžiai pasirūpins „Girstupio kosmetologijos kabineto" grožio specialistės

„Girstupio kosmetologijos kabinetas" – tai grožio ir sveikatos paslaugų oazė, kurioje savo magiją skleidžia aukštos kvalifikacijos specialistės, teikiančios kokybiškas paslaugas ir besidalinančios per ilgus metus sukaupta darbo patirtimi bei žiniomis.

Ramioje Kauno centro gatvelėje įsikūręs kabinetas teikia kosmetologinių veido procedūrų, estetinės medicinos procedūrų, veido masažų bei depiliacijos paslaugas. 

Čia besidarbuojančių meistrių šūkis – „Nuoširdus rūpinimasis žmogumi – tai raktas į sėkmę!" 

Kokybė, preciziškumas ir tik klientui skirtas dėmesys bei laikas 

„Girstupio kosmetologijos kabineto" darbuotojos įsitikinę, jog privatūs specialistai negali sau leisti daryti klaidų. Jie privalo maksimaliai atsiduoti darbui ir atlikti procedūras aukščiausiu lygiu. 

Dėl šios priežasties „Girstupio kosmetologijos kabinete" atliekamos procedūros nėra įspraustos į laiko rėmus ir prireikus gali užsitęsti, iš kliento neimant papildomo užmokesčio. Tokia patirtis suteikia galimybę skirti pakankamai dėmesio kiekvienam kabineto svečiui. 

Tad nedvejokite, čiupkite dosnius Beta.lt pasiūlymus ir artėjančių Kalėdų, gimtadienio, ar tiesiog savaitgalio proga pasidovanokite sau ar padovanokite savo artimam žmogui tikrai kokybišką laiką, skirtą tik sau ir tik su savimi. Girstupio Kosmetologijos Kabinetas
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: