Forum Fitness

FORUM sporto klubas yra vienas didžiausių ir dažnai vertinamas kaip vienas iš kokybiškiausių sporto klubų Lietuvoje! Savo klientams FORUM sporto klubas siūlo tai, kas svarbiausia: nepriekaištingą paslaugų kokybę, komfortą ir asmeninį dėmesį visiems klientams! Čia savo vietą atras ir patys išrankiausi - profesionalus sporto klubo personalas pasirūpins kiekvienu! FORUM sporto klubas yra įsikūręs Vilniuje, labai patogioje vietoje - Konstitucijos pr. Esate visada laukiami – ir vieni, ir su draugais, ir su šeimos nariais, o Jūsų komfortu pasirūpins malonus ir paslaugus personalas.

FORUM sporto klubas su baseinu, pirtimis, moderniais treniruokliais ir profesionaliais treneriais pritraukia kiekvieną! Platus sporto ir treniruočių paslaugų asortimentas – joga, circle fit, zumba, plaukimas vaikams, plaukimas suaugusiems, funkcinės treniruotės, nėščiųjų mankšta ir daugelis kitų! Taip pat šiame sporto klube rasite išskirtinio dizaino Egiptietiškąją ir Viduramžių pirtis!

Peržiūrėkite Beta.lt portale teikiamus pasiūlymus ir išsirinkite Jums tinkamiausią apsilankymui ir treniruotėms FORUM sporto klube. Beta.lt portale siūlomos šios paslaugos: neribotas apsilankymas sporto klube bei baseinų ir pirčių zonoje, neribotas apsilankymas šeimai, 3 val. poilsis kompanijai VIP pirtyje, individuali mėnesio narystė, mėnesio abonementas nėščiųjų mankštoms ir net 4 val. vaiko gimtadienio šventė su programa! Šios paslaugos siūlomos itin gera kaina, su didele nuolaida, tad nepraleiskite šanso sutaupyti!

Forum Fitness
Neribotas apsilankymas FORUM sporto komplekse + SOLIARIUMAS
19
24 €
NERIBOTAS apsilankymas ŠEIMAI FORUM sporto komplekse + DOVANA
35
46 €
3 val. poilsis kompanijai VIP pirtyje FORUM sporto klube
Nuo 95
115 €
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: