4* viešbutis EUROPA ROYALE DRUSKININKAI įsikūręs ypatingoje vietoje - pačiame Druskininkų kurorto centre. Išskirtine prabanga ir komfortu pasižymintis viešbutis laukia visų, trokštančių pajusti, ką reiškia tikras atsipalaidavimas ir poilsis be rūpesčių. Beje, viešbutis sujungtas su viena didžiausių ir moderniausių miesto gydyklų — DRUSKININKŲ GYDYKLA, tad galėsite ne tik atsipūsti, bet ir pagerinti savijautą net neišėję iš viešbučio.

Viešbutis įsikūręs miesto centre, tad lengvai pasieksite visus žymiausius Druskininkų objektus ir pramogų vietas - Druskininkų vandens parką, SNOW ARENĄ, Lynų kelią ir kt. Leiskite sau atsipūsti ir pasilepinti tokiu poilsiu, kurio iš tiesų nusipelnėte!

Apsilankykite viešbutyje EUROPA ROYALE DRUSKININKAI ir Jums priklausys apgyvendinimas (pasirinktos trukmės nakvynė dviviečiame kambaryje), gardūs pusryčiai, vakarienė, pramogos ir SPA malonumai vandens erdvėje, kurioje - baseinas ir molio vonia bei neriboti apsilankymai sporto salėje. Norintiems paviešėti ilgiau, galimas vėlyvas išvykimas. Žinoma, visuose kambariuose veikia bevielis internetas, yra chalatai ir kitos priemonės, kurios leis užtikrinti kokybišką Jūsų poilsį.

Susigundėte? Neabejokite, Beta.lt portale įsigykite pageidaujamą poilsio pasiūlymą su nuolaida ir vykite į Druskininkus! Beta.lt portale nuolat siūlome puikius pasiūlymus patrauklia kaina. Tiesiog išsirinkite ir suplanuokite romantišką viešnagę kurorte. Beje, poilsis - geriausia dovana nuo darbų pavargusiam kūnui ir sielai, todėl dovanokite poilsį ne tik sau, bet ir tiems, ką mylite labiausiai - tėvams, antrajai pusei, bičiulių porai - juk visi nusipelnė pailsėti ir atgauti jėgas!

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: