Pasirinkite norimą paslaugą close

EURA TRAVEL

Kelionių organizatorius EURA TRAVEL padės Jums išsirinkti tinkamiausią kelionę po netolimus kraštus. Apsilankykite Latvijoje, Baltarusijoje, o galbūt pasimėgaukite išvyka į Estiją. Šias kelionių kryptis ir dar daugiau už gerą kainą rasite Beta.lt portale.


EURA TRAVEL kviečia kelias dienas paviešėti Lenkijoje ir jos sostinėje Varšuvoje, visą dieną praleisti Latvijos sostinėje Rygoje ir zoologijos sode bei automobilių muziejuje arba vykti į Baltarusiją, kur Jūsų lauks pažintis su LDK palikimu bei sostine Minsku. O kur dar kitos kelionių kryptys - Lvovas, Sopotas, Gdanskas, Augustavas ir kiti miestai. Kelionės subalansuotos visai šeimai, tad keliauti patiks ir tėvams, ir vaikams.


Beta.lt portale nuolat rasite šaunių pasiūlymų kelionėms po Europą. Pasinaudokite gera kaina ir pigiais kelionių pasiūlymais ir paįvairinkite savo laisvalaikį įdomią pramoga. Beje, kelionės - puiki dovana kiekvienam, kuris jau turi viską - juk įspūdžių niekada nebus per daug! Keliaukite su Beta.lt ir sutaupykite! Išsirinkite kitų mini atostogų kryptį jau dabar!

EURA TRAVEL
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: