Era Esthetic

Vilniuje ir Kaune įsikūrusi lazerinės dermatologijos klinika Era Esthetic savo klientams siūlo aukščiausios kokybės paslaugas. Čia greitai ir be skausmo pasirūpinsite savo oda, plaukais ir kūnu. Aukštos kvalifikacijos specialistai, moderni įranga, naujausios technologijos ir puikios kainos - tai puikus derinys, leisiantis mėgautis nepriekaištingu rezultatu.


Išbandyti klinikos paslaugas dar pigiau galėsite, jei pasinaudosite Beta.lt portale teikiamais pasiūlymais. Portale siūlomos paslaugos: efektyvus apimčių mažinimas ir stangrinimas VELASHAPE III, išsiplėtusių kapiliarų arba raudonio šalinimas, APGAMO ŠALINIMAS lazeriu su gydytojo KONSULTACIJA ir IŠTYRIMU, iLGALAIKIS bei efektyvus plaukelių šalinimas LAZERIU, šlapimo nelaikymo ir kitų intymių problemų gydymas. Šios paslaugos, siūlomos gera kaina, padės Jums atrodyti ir jaustis puikiai!


Beje, jeigu ieškote, kaip nustebinti artimąjį, Beta.lt portale rasite ir dovanų kuponus Era Esthetic procedūroms įsigyti. Tai puiki dovana visiems, kurie atsakingai rūpinasi savo išvaizda, sveikata ir puikia savijauta.


Nepamirškite, jog Beta.lt portale teikiame nuolat atnaujinamus pasiūlymus grožiui ir gerai savijautai itin geromis kainomis. Peržiūrėkite juos, įsigykite kuponą ir profesionaliomis procedūromis pasimėgaukite dar pigiau!

Era Esthetic
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: