Pasirinkite norimą paslaugą close

Epower Arena Kartodromas

Priimkite greičio iššūkį Vilniaus kartodrome „Epower Arena"!

Galbūt pažįstate aistringą greičio bei adrenalino gerbėją? O gal Jūs pats toks esate? Tuomet be jokios abejonės kviečiame apsilankyti išskirtiniame kartodrome „Epower Arena". Čia Jūs galėsite pasivažinėti ne tik elektriniais kartingais, bet ir motociklais. Sutikite, kitos tokios progos visame mieste galite ir nesulaukti. 

Galbūt nuo seno svajojate įsigyti motociklą ar atnaujinti jau turimus įgūdžius? Tuomet lėkite į „Epower Arena" kartodromą ir išmėginkite elektrinius motociklus, kurie gali išvystyti kone 100 km/h greitį.

Šis kartodromas įsikūręs uždarose patalpose, todėl joks oras nebus baisus. Jeigu niekada neteko važinėtis kartingais – Jums bus pravestas trumpas instruktažas ir jau labai greitai pajusite laisvės polėkį trasoje. Gera žinia, kad kartingais kviečiami pasivažinėti ir vaikai, kurių ūgis siekia bent 125 centimetrus. Amžius: 9-12 metų. Taigi ši pramoga skirta visai Jūsų šeimai.

Beta.lt kviečia įsigyti specialius dovanų kuponus bei padovanoti savo artimiesiems nepamirštamas emocijas „Epower Arena" kartodrome Vilniuje. Įsigydami kuponą galite rinktis pasivažinėjimą elektriniu motociklu, kartingu arba vaikišku kartingu. Viskas pagal Jūsų poreikius!

Epower Arena Kartodromas
Pasivažinėjimas elektriniu MOTOCIKLU
1 asmuo 1 asmuo
10 minučių 10 minučių
3 mėnesiai 3 mėnesiai
DARBO DIENOMIS DARBO DIENOMIS
Nuo 9
11 €
Pasivažinėjimas elektriniu kartingu
10
12 €
Pasivažinėjimas VAIKIŠKU elektriniu kartingu
1 asmuo 1 asmuo
10 minučių 10 minučių
3 mėnesiai 3 mėnesiai
Nuo 125 cm. ūgio Nuo 125 cm. ūgio
8
10 €
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: