Sveikatos centras ,,Energetikas’’ yra tarsi atskira jaukiame pušų prieglobstyje įsikūrusi sveikatinamojo poilsio bazė. Jau iš pavadinimo nesunku nuspėti, kad ši sanatorija turi aiškų tikslą – užtikrinti, kad lankytojams ištisus metus būtų teikiama ne tik profesionali medicininė priežiūra ir veiksmingas sanatorinis gydymas dėl sveikatos sutrikimų, bet ir sukuriamos tokios sąlygos poilsiui, kad į namus grįžtumėte pasikrovę energijos kaip minimum sezonui! 

,,Atgal į gamtą!’’ – dar XVIII a. teigė švietėjas Žanas Žakas Ruso, kviesdamas neignoruoti žmogaus ir gamtos vienio, nesudievinti civilizacijos pažangos, įvertinti gamtos žmogui duodamus natūralius vaisius, pastogę bei suteikiamą dvasinę ir fizinę energiją. Juk iš tikrųjų net nesusimąstydami Lietuvoje poilsiauti po darbų ar gerinti sveikatą dažniausiai keliaujame ten, kur kūną glamonėja jūros bangos arba ramūs ežero vandenys, pėdas masažuoja įkaitęs smėlis, o nosytę švelniai glosto medžių bei vandens dvelksmas… Nieko keisto, jei po tokio apibūdinimo akyse sužmėžuoja poilsiautojų mylima Palanga. Ilgametės gydymo tradicijos centre derinamos su šiuolaikiška medicinos įranga. Tad jeigu norite pasinaudoti natūralių sveikatos šaltinių teikiamais malonumais bei aukštos kvalifikacijos specialistų atliekamomis procedūromis, tokį idealiai subalansuotą sveikatinamąjį poilsį siūlo Palangoje, o konkrečiau Šventojoje esanti sanatorija ,,Energetikas.’’ 

ENERGETIKAS ŠVENTOJI

Vieni didžiausių sanatorijos ,,Energetikas’’ privalumų yra didelis teikiamų paslaugų asortimentas bei jų pritaikymas individualiems kiekvieno lankytojo poreikiams. ,,Energetikas’’ nuo Baltijos jūros pakrantės nutolęs vos 100 m, todėl ilgai svarstyti, ką veikti po sveikatinimo procedūrų, tikrai neteks. Palangos centras nuo sanatorijos yra pakankamai nutolęs, kad poilsis Šventojoje būtų itin ramus ir atokus, ir kad prabudus ryte pro langą Jus sveikintų ne gatvės triukšmas, o bangų mūšos melodijos.

,,Energetikas’’ laukia absoliučiai visų: jaunimo, senjorų bei šeimų su vaikais; atvykstančių tiek savarankiškai, tiek su gydytojo siuntimu. Žmonės čia kviečiami profilaktiškai stiprinti savo sveikatą, gydyti negalavimus ir neleisti jiems progresuoti, kad paskui netektų įdėti dar daugiau pastangų bei finansų paūmėjusiai fizinei (o dažnu atveju ir psichologinei) sveikatai atstatyti. Net ir nepilna savaitėlė su specialiai Jums paskirtomis procedūromis, laisvas laikas auksinėse kopose ar minant dviratį kvapniųjų pušynų takais padės atstatyti vidinę harmoniją, stipriai pagerinti sveikatos būklę ir užkirsti kelią šiandien taip dažnai pasitaikančiam fiziniam bei emociniam išsekimui.

ENERGETIKAS PALANGA 

Iš įvairių paslaugų bei procedūrų pasiūlos čia kažką išsirinks kiekvienas. Visgi reikia atkreipti dėmesį, kad tikrai ne visos sveikatinimo įstaigose siūlomos paslaugos tinka visiems. Specifiniams poreikiams nepritaikytos procedūros ne tik gali neturėti efekto, bet netgi gali stipriai pabloginti situaciją. Juk tas pats nutinka ir sportuojant, kai nepasidomima, koks fizinis krūvis konkrečiam kūnui yra optimaliausias. 

Sveikatinimo programos, gydomieji masažai masažai, o gal reabilitacija persirgus COVID-19? ,,Energetike’’ taip pat galite rinktis tokias procedūras kaip perlinė vonia, kineziterapija, muzikos aromaterapija, inhaliacija, ergoterapija... Ir tai – tik keli pasiūlymai iš daugybės. BET iš anksto žinoti, kas tinka būtent Jums, tikrai nereikia – konsultacijos metu gydytojas specialistas įvertins Jūsų sveikatos būklę ir paskirs individualų gydymą, atskiras procedūras, kurias medikams prižiūrint atliksite. Tereikia tik užsisakyti kelialapį su įskaičiuotomis keliomis procedūromis, o kurios efektyviausios bus būtent Jums, nuspręsti padės gydytojas. Dauguma ,,Energetiko’’ gydytojų yra plataus profilio specialistai, todėl su jais konsultuotis galite dėl įvairių su sveikata susijusių klausimų.

Sakote, sveikatinimo procedūros nedomina ir norisi tik SPA malonumų? Ne problema! Sanatorija ,,Energetikas’’ atidarė naują korpusą – arčiausiai Baltijos jūros esantį SPA pavadimu ,,Amber Palace.’’ Čia lankytojų lauks veido bei kūno masažai, kūno įvyniojimai, baseino su masažinėmis srovėmis ir pirčių kompleksas. ,,Amber Palace’’ pastate įsikūręs atskiras skoningai įrengtas viešbutis, siūlantis 100 skirtingų kambarių su balkonais. Viešbučio viduje įrengtas jaukus restoranas, o pasikėlę į viešbučio viršų išvysite, ko gero, įspūdingiausią panoramą visoje Palangoje. 

Nenuostabu, kad klientai ,,Energetiką’’ beveik vieningai liaupsina. Atsiliepimai po apsilankymų rodo, kad svečius sugrįžti skatina paslaugus ir profesionalus personalas, neatmestinai, itin kokybiškai atliekamos procedūros ir joms naudojama šiuolaikiška įranga, ypatingas dėmesingumas svečiams ir įsiklausymas į jų sveikatos rūpesčius. Tarp didžiausių nurodomų pliusų atsiranda ir nepriekaištinga švara, skanus ir sotus maitinimas bei po apsilankymo pagerėjusi tiek fizinė, tiek emocinė būklė. Du zuikiui vienu šūviu, tiesa? 

APGYVENDINIMAS, NAMELIAI

,,Energetikas’’ jungia tris gyvenamuosius korpusus bei SPA ,,Amber Palace’’ pastatą.  ,,Energetiko’’ korpuse apsistosite naujai renovuotuose kabariuose, rinksitės iš jaukaus standartinio arba liukso tipo kambarių. Šviesiuose standartiniuose kambariuose rasite viską, ko reikia puikiam komfortiškam poilsiui, o liukso numeriuose bus du atskiri kambariai miegui bei poilsiui.

SPA ,,Amber Palace’’ atitinka 4* standartą, todėl ne veltui kabarių nuotraukos parodo, kad interjero standartai čia aukštesni. SPA komplekso korpuse esantis viešbutis taip pat siūlo standartinius bei ištaigingus liukso numerius. Kambariuose interjeras subtiliai prabangus ir elegantiškas, sukurtas taip, kad pasijustumėte tarsi XXI a.  Palangos ,,Gintaro rūmuose.’’ Kaip ir minėta, čia rasite erdvius balkonus, o kai kuriuose jų terasas su baldais.

Beje, ,,Energetiko’’ lankytojai primygtinai rekomenduoja rinktis kambarius su vaizdu į jūrą – sako, Baltijos jūros mėliai ten pasirodo visu grožiu, o prie tokių jūros vaizdų ir taurė vyno ar šampano skaniau geriasi.

O jeigu mėgstate natūralias erdves, netoli ,,Energetiko’’ komplekso įkurta vasaros poilsio bazė, kurioje poilsiui galite išsinomuoti medinį namelį. Nedideli mediniai nameliai patiks mėgstantiems natūralias erdves – Šventosios Kopų gatvėje įsikūrusi namelių stovykla stūkso pušyno apsuptyje, o jūra iš čia kone ranka pasiekiama. Nameliai esti tinkami dviems, trims ir dar daugiau asmenų, o nuomos kainos itin patrauklios. Puikus pasirinkimas, jei garsioji ,,atgal į gamtą’’ frazė Jums siejasi ir su kasmetiniu  grįžimu atostogoms gamtoje.

DOVANŲ KUPONŲ PASIŪlYMAI, KAINOS 

Poilsio bei sveikatinimo procedūrų sanatorijoje ,,Energetikas’’ kainos labai priklauso nuo to, kokias procedūras iš plataus paslaugų asortimento išsirinksite. Beta.lt siūlo poilsį ant jūros kranto itin patraukliomis kainomis, čia rasite daugybę poilsio ,,Energetike’’ bei jam priklausiančiame SPA ,,Amber Palace’’ pasiūlymų. Kad ir kurį iš ,,Energetiko’’ kelialapių išsirinksite, Jūsų lauks gydytojo konsultacija bei gardūs ,,švediško stalo’’ pusryčiai, o visų SPA centro lankytojų lauks apsilankymas moderniame baseino ir pirčių komplekse.

,,Energetike’’ apie viską bus pagalvota, o Jums beliks tik ramiai sveikatintis bei ilsėtis!

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Andalūziją Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Algarvę Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės po Lietuvą Kelionės po Lietuvą autobusu Pažintinės kelionės Lietuvoje Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Irklentės Trakuose Irklentės Vilniuje Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Golfas Plaukimas Šokiai Šokiai vaikams Gatvės šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Chirurgas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Kaune Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Kiti skiepai Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Reabilitacija INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: