Pasirinkite norimą paslaugą close

East Island SPA

Iš plataus EAST ISLAND SPA CENTRE atliekamų procedūrų sąrašo sau tinkamą išsirinks net išrankiausias! Apsilankykite viename iš centrų Vilniuje, Kaune arba Druskininkuose ir pasinerkite į visišką atsipalaidavimą! SPA ritualai, masažai, dovanų idėjos ir grožio procedūros kiekvienam!


Ieškote dovanos sau ar artimajam? Beta.lt tikrai rasite, iš ko pasirinkti. „East Island SPA" atliekamos šios procedūros: SPA ritualas TAILANDO PASLAPTYS norintiems atsikratyti streso, kūno puoselėjimo programa moterims, harmonizuojantis rytietiškas viso kūno masažas, energijos suteikiantis RYTIETIŠKŲ masažų rinkinys vienam arba dviem, atpalaiduojamasis SPA ritualas MALONI AKIMIRKA ir dar daugybė kitų procedūrų, kurios nukels Jus į visišką atsipalaidavimą ir ramybę.


Pasimėgaukite kūno šveitimu, profesionaliu galvos, viso kūno ar nugaros masažu, pėdų vonele - tai procedūros, kurios sugrąžins energiją ir jėgas į Jūsų kasdienybę. Beje, procedūromis galėsite mėgautis vieni arba pakviesti į pasimatymą antrąją pusę.


Nepamirškite, kad Beta.lt portale be daugybės SPA ritualų ir masažų, rasite ir SPA centro EAST ISLAND SPA dovanų kuponus - tai puiki dovana porai, draugei ar mylimai mamai įvairių švenčių - gimtadienio, jubiliejaus, vestuvių ar kt. - proga.

East Island SPA
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: