Kokybiškas poilsis sanatorijoje bent kartą ar du per metus – itin naudingas ir rekomenduojamas kiekvienam: tiek romantikams, tiek sunkiai dirbantiems, tiek pensininkams ir pan. Vienas iš geriausių geresnės sveikatos, netrikdomos ramybės ir pražystančio grožio šaltinių – gilias gydymo ir sveikatos puoselėjimo tradicijas turinti DRAUGYSTĖS SANATORIJA, kurios pagrindinės veiklos sritys yra šios: sanatorinis gydymas, reabilitacija ir puikiai subalansuotų SPA procedūrų programos. Beje, pagrindiniuose (centriniuose) DRAUGYSTĖS SANATORIJOS rūmuose sezono metu veikia baseinas su kaskadomis po atviru dangumi, yra lauko teniso kortai, įdegį galima paryškinti soliariumu. Taigi, norite jaustis geriau? Ilgitės kokybiško poilsio? Norite daugiau dėmesio skirti grožiui? Jums pakeliui ten, kuo Druskininkai didžiuojasi, – į DRAUGYSTĖS SANATORIJĄ, kurią lydi teigiami ten jau apsilankiusių žmonių atsiliepimai!

DRAUGYSTĖS SANATORIJA IR JOS ILGA ISTORIJA

DRAUGYSTĖS SANATORIJA – tai dar 1962 m. įkurta sveikatos gerinimo įstaiga, dabar tapusi svečius iš užsienio ir visos Lietuvos viliojančiu sveikatos, ramybės ir grožio šaltiniu. Iš pat pradžių DRAUGYSTĖS SANATORIJA teikė suaugusiųjų stacionarinės reabilitacijos, palaikomosios ir ambulatorinės reabilitacijos gydymo paslaugas. DRAUGYSTĖS SANATORIJOS kelią iki šių dienų sudaro keletas ryškesnių etapų. 2005–2006 m. gavusi Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą, įstaiga didino savo konkurencingumą, pamažu plėtėsi, didino paslaugų kiekybę ir gerino jų kokybę. Vėliau buvo visiškai atnaujintas pagrindinis sanatorijos korpusas: sutvarkyta pastato išorė, atnaujinti kambariai, įrengtas lauko baseinas, sutvarkyti sporto aikštynai, įrengti lauko teniso kortai. Prieš dešimtmetį – 2011 m. – sanatorija buvo dar labiau modernizuota (kambariai aprūpinti televizija, įrengti telefonai, užtikrintas internetas darbuotojams ir klientams, įdiegta moderni sanatorijos veiklos valdymo sistema ir pan.) bei užbaigta vilos „Kolonada" rekonstrukciją, kurios metu buvo atnaujintas vilos kambarių interjeras ir įkurta išskirtinė kavinė- galerija „Mūza". 


Galiausiai, šiandien DRAUGYSTĖS SANATORIJA teikia kokybiškas gydymo ir apgyvendinimo viešbučiuose paslaugas. Pats naujausias DRUSKININKŲ SANATORIJOS projektas taip pat jau įgyvendintas – 2022 m. duris atvėrė ir svečių laukia naujas korpusas MINERAL SPA DRAUGYSTĖ: puiki lokacija ant Nemuno kranto, visiškai nauja ir moderni vandens erdvė, nauji jaukūs ir patogūs kambariai, galimybė apsistoti su augintiniais, švediško stalo maitinimas ir sveikas bei subalansuotas maistas, daug stebinančios kokybės procedūrų po vienu stogu, SPA paslaugos su masažais, pirtimis, baseinais, sūkurine vonia ir kt. Svarbiausia, DRUSKININKŲ SANATORIJA savo svečiams siūlo tai, ko labiausiai reikia – giliomis sanatorinio gydymo tradicijomis paremtą gerą poilsį nuostabios Druskininkų gamtos apsupty. 

DAUGIAU NEI 10 PRIEŽASČIŲ, KODĖL VERTA RINKTIS DRAUGYSTĖS SANATORIJĄ

Taigi, tiek tautiečiams, tiek svečiams iš užsienio DRAUGYSTĖS SANATORIJĄ verta rinktis, nes čia sukaupta laiko patikrinta sanatorinio-kurortinio ir reabilitacinio gydymo patirtis, svečiams siūlomas platus reabilitacijos, sveikatinimo programų bei gydomųjų procedūrų pasirinkimas, aukštą paslaugų kokybę užtikrina ilgametę patirtį sukaupę kvalifikuoti darbuotojai, taikomos individualios sveikos mitybos ir dietinio maitinimo programos, veikia fitobaras (vaistažolių kokteiliai, arbatos, trauktinės, balzamai), sanatorijos komplekse svečių laukia ant Nemuno kranto įsikūręs jaukus 4 žv. viešbutis VIOLETA, verslo paslaugoms – erdvios konferencijų salės, siūlomos efektyvios  ir gerus rezultatus garantuojančios savaitės arba savaitgalio trukmės programos stresui ir antsvoriui mažinti, yra lauko baseinas su povandeninio masažo srovėmis, kaskadomis ir zonomis deginimuisi saulės atokaitoje, norinčių atgauti jėgas laukia sveikatinimo centras AFRODITĖ, o teniso entuziastai gali energingai pamušinėti kamuoliuką teniso kortuose.

GYDYMAS: REABILITACIJA, SVEIKATINIMO PROGRAMOS, GYDOMOSIOS PROCEDŪROS

Sanatorijoje teikiamos gydymo ar dar kitaip vadinamos sveikatos gerinimo paslaugos apima reabilitaciją, ypatingas ir individualius poreikius atitinkančias sveikatinimo programas bei kokybiškas ir išties efektyvias gydomąsias procedūras. Gero rezultato, žinoma, nebūtų ir be ypatingo dėmesio kiekvienam pacientui, aukščiausios kvalifikacijos gydytojų, patyrusių kineziterapeutų ir rūpestingų slaugytojų bei miklių ir stiprių rankų savininkų – profesionalių masažuotojų.


Medicininės reabilitacijos paslaugos. Sanatorijoje veikia 3 fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriai, kuriuose teikiamos suaugusiųjų stacionarinės medicininės reabilitacijos II, pakartotinės ir palaikomosios reabilitacijos, ambulatorinės reabilitacijos, taip pat įvairių ligų – širdies ir kraujagyslių, nervų sistemos, kvėpavimo sistemos, virškinimo organų ir judamojo-atramos aparato ir kt. – gydymo paslaugos. Medicininė reabilitacija DRAUGYSTĖS SANATORIJOJE galima tik stabilios būklės ir nekarščiuojantiems pacientams. 


Sveikatinimo programos. DRAUGYSTĖS SANATORIJOJE galima išbandyti net kelias skirtingas programas, orientuotas į geresnę sveikatą, pakilesnę nuotaiką ir dailesnes kūno linijas. Viena iš jų – „Individualus gydymo kompleksas", kurį sudaro: apgyvendinimas, maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienės), gydytojo konsultacija, individualios gydymo programos sudarymas, gydomosios procedūros kasdien (aukštos mineralizacijos vonios, pasirinktas masažas, mankšta, vaistažolių kokteilis, fizioterapija). 


Kita programa – „Gydymui – viskas įskaičiuota": apgyvendinimas, maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienės), gydytojo konsultacija, individualios gydymo programos sudarymas, gydomosios procedūros kasdien (aukštos mineralizacijos vonios, pasirinktas masažas, mankšta, vaistažolių kokteiliai, fizioterapija, sveikatinimo ir grožio centro „Afroditė" paslaugos, šiaurietiškas vaikščiojimas).


„Septynių dienų streso poveikio mažinimo programą", kurios tikslas – mažinti nervinę įtampą, grąžinti gerą nuotaiką, padidinti pasitikėjimą savimi, sugrąžinti fizinę ir dvasinę pusiausvyrą, – sudaro: apgyvendinimas, pilnas maitinimas, gydytojo konsultacija, gydymo programos sudarymas, psichoterapeuto konsultacijos, psichofizinės treniruotės, širdies funkcinės būklės nustatymas, sūkurinės vaistažolių vonios, povandeniniai masažai, turkiškos pirties ritualai sveikatinimo ir grožio centre „Afroditė", atpalaiduojantys masažai, raminantys kokteiliai, 


Į populiariąją „Septynių dienų svorio reguliavimo programą" įeina: apgyvendinimas, pilnas subalansuotas maitinimas, gydytojo konsultacijos, gydymo programos sudarymas, paros energijos poreikio apskaičiavimas, kompiuterinė 12 derivacijų elektrokardiograma su išvadomis, širdies ir kraujagyslių sistemos būklės vertinimas (diagnostinė veloergometrija), biocheminiai kraujo tyrimai, povandeniniai masažai, turkiškos pirties ritualai sveikatinimo ir grožio centre „Afroditė", tulžies išsiskyrimą skatinanti arbata ir virškinimą gerinantys kokteiliai, fiziniai užsiėmimai. Pagrindiniai šios programos tikslai: padėti sumažinti svorį, paspartinti sulėtėjusią medžiagų apykaitą, normalizuoti virškinamojo trakto organų funkcijas, supažindinti pacientus su sveikos gyvensenos pagrindais, gerinti bendrą savijautą.


Gydymo procedūros. Ypač naudingos, veiksmingos ir visiems rekomenduojamos procedūros yra: mineralų vonios su natūraliu vandeniu, išgautu tiesiogiai iš giliausio ir sūringiausio gręžinio Druskininkuose, gydomojo purvo aplikacijos, vaistažolių kokteiliai ir kiti gėrimai, taip pat balneoterapija, hidroterapija, kineziterapija, klasikiniai masažai, fizioterapija, psichofizinės treniruotės, parafino vonelės rankoms ir kt.


Visa aktuali informacija apie medicininės reabilitacijos paslaugas, sveikatinimo programas ir gydymo procedūras, taip pat kontaktai, darbo laikas, rekvizitai, procedūrų kainos, bendras kainoraštis, atsiliepimai, galerija ir kt. – oficialioje DRAUGYSTĖS SANATORIJOS online svetainėje. Patrauklūs online pasiūlymai pigiau, t. y. su akcija, publikuojami Beta.lt portale: juos įsigyti internetu sau ir dovanoti kitiems vilioja ypatinga kaina, gera nuolaida bei kokybišką sveikatinamąjį poilsį žadanti sudėtis (apgyvendinimas, procedūros, SPA). Taigi, tiek Beta.lt kuponas, tiek DRAUGYSTĖS SANATORIJOS dovanų čekis – pavydėtinai gera dovana kiekvienam!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kodėl verta rinktis Beta.lt ieškant pramogų?add

Jei norite užsisakyti Jums labiausiai patinkančias pramogas, rinkitės internetinę svetainę BETA.LT, čia lengvai ir greitai rasite norimas pramogas naudodami paieškos filtrą. Čia Jūs rasite daug įdomių oro, vandens ar šeimai su vaikais skirtų pramogų. Tiek aktyvias, tiek kitokio pobūdžio Jus dominančias pramogas galite užsakyti pasirinktame jums labiausiai patinkančiame mieste. Beta.lt pramogas galite pirkti ne tik sau, bet ir dovanoti artimiesiems ar draugams. Užsakymo metu užrašykite asmeninę žinutę ant puslapyje pasirinktos atvirutės, kuri paskui bus įdėta į šventinį dovanų voką ir išsiųsta Jūsų nurodytam adresatui. BETA.LT galite įsigyti dovanų kuponą konkrečiai pramogai arba suminį dovanų kuponą, kuris leis pasinaudoti bet kuria publikuojama pramoga. Tiek įprastas, tiek suminis dovanų kuponas galioja visus 12 mėnesių nuo įsigijimo datos.

Kiek laiko galioja pramogų kuponas?add

Besidomintiems, kiek laiko gali galioti pramogų kuponas, primename, jog jo galiojimo laikas yra nurodytas įsigijimo ir pasiūlymų sąlygose bei pramogų apraše. Dažniausiai pramogų kuponai galioja 3 arba 6 mėnesius. Jeigu kuponą gavote dovanų, tuomet jis arba dovanų kortelė galioja 12 mėnesių nuo pirkimo datos. Be to, perkant paslaugas prisiregistravus prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, tada suteikiama galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos. Taip pat Jūs galite pridėti neribotą skaičių įvairių pramogų arba paslaugų į savo krepšelį. Tam naudokite pirkimo funkciją Į KREPŠELĮ.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Molėtuose Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Energetikas Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Vanagupė Aurora Hotel Klaipėda Goda Versmė sanatorija Palangos vėtra Bistrampolio dvaras Atostogų parkas Grand SPA Lietuva Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Zakopanę Kelionės į Albaniją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Zanzibarą Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Žiemos kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Kaune Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Skrydžio simuliatoriai Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutai Palangoje Vandens batutai Vilniuje Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Wake parkas Zarasuose Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Pasiplaukiojimas laivu Birštone Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Batutų parkas Klaipėdoje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Galvosūkių kambarys Klaipėdoje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Vilniuje Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Boulingas Druskininkuose Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Golfas Golfas Vilniuje Plaukimas Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla Impuls SPA Radailiai Splash Park Apollo boulingas 313 Cable Park Wake Way Pilotai.lt AKROPOLIS EG/PX Palangos baseinas SPEEDWAY Vichy Vandens Parkas Boom Park UNO Park CurioCity Tiras 365 Villa Alicante Tankodromas.lt Marijampolės oreivių klubas Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Rubino renginiai Skydiving.lt Baa Training Mamoto Water Inn, Wake Inn Pramogos
TOP restoranai TOP restoranai Vilniuje TOP restoranai Kaune Vakarienės Vakarienė tamsoje Vakarienė tamsoje Kaune Vakarienė tv bokšte Vakarienė dviems Vakarienė Vilniuje Vakarienė dviem Vilniuje Vakarienė Kaune Vakarienė Klaipėdoje Degustacinės vakarienės Vakarienė Palangoje Vakarienė viešbučio kambaryje Šventinė vakarienė Vakarienė viešbutyje Pusryčiai ir pietūs Pusryčiai Vilniuje Pusryčiai Kaune Pusryčiai Klaipėdoje Pietūs Vilniuje Pasaulio virtuvės Lietuviški patiekalai Kinietiški patiekalai Japonų virtuvė Sushi Itališki patiekalai Picos Makaronai Turkiška virtuvė Gruziniška virtuvė Chacapuri Meksikietiška virtuvė Amerikietiška virtuvė Burgeriai Sveikas maistas Sveikas maistas pietums Sveikas maistas vakarienei Sveikas maistas kaune Sveikas maistas Vilniuje Greitas maistas Greitas maistas Kaune Greitas maistas Vilniuje Greitas maistas Klaipėdoje Greito maisto restoranai Desertai Desertai Vilniuje Desertai Kaune Desertų restoranai Degustacijos Maisto degustacijos Gėrimų degustacijos Desertų degustacijos Vyno degustacijos Alaus degustacijos Degustacijos Vilniuje Degustacijos Kaune Degustacijos Klaipėdoje Pjazz Miyako Peri Peri Shimai Sushi&wok Meridianas Sushi Express Solt Dining Amandus Deli RIBAS JEWELLERY Šampanė Selfish California Capo Ertlio namas Kuchmistrai Pinewood Bar Lounge Dine Piccola Italia La Boheme Džiaugsmas Al Cantuccio Somm Bizarre Paukščių takas Niam Niam Sushi Višta puode Neragauta Azija GRÁS Sugamour Restoranai