Pasirinkite norimą paslaugą close

Dp60

DP60 pabėgimo kambariai: pasprukite iš pabodusios kasdienybės!

Trokštantiems lengvo adrenalino bei azarto, tikrai nebūtina šokti su parašiutu iš lėktuvo. Geriau išbandykite pabėgimo kambarius. Net ir suprantant, jog tai tik žaidimas, jaudulys garantuotas. Maža to, tai puiki treniruotė Jūsų pilkosioms smegenų ląstelėms. Jos tikrai turės nemažai smagaus darbo: iš kambario išsilaisvinti privalėsite per valandą, arba…

Kaune, Vytauto prospekte įsikūręs DP60 siūlo Jums dviejų rūšių pabėgimo kambarius:

-KLASĖ: skamba sentimentaliai, tačiau geriau jau bėkite iš pamokų, kol dar galite. Gausite puikią galimybę prisiminti senus mokyklinius laikus bei pamiklinti smegenėles ir išsiveržti į laisvę. Tą padaryti pavyks tik atlikus visas pateiktas logines užduotis.

-BUNKERIS: o šitas skamba šiurpokai, ar ne? Iš tiesų tai pats tikriausias sovietinis bunkeris, pilnas šiurpuliukų bei loginio mąstymo iššūkių. Bunkeryje neveikia jokios šiuolaikinės ryšio priemonės, todėl pagalba iš išorės mažai tikėtina. Taigi, teks kliautis vienas kitu ir bendromis jėgomis ieškoti išėjimo į laisvę.

Pabėgimo kambariai - puiki alternatyva pabodusiems pasisėdėjimams prie stalo. DP60 kviečia komandas iš 2-6 asmenų išbandyti save bei smagiai (ir šiek tiek šiurpiai) praleisti laiką, kartu siekiant bendro tikslo.

Dp60
Pabėgimas iš DP60 – galvosūkių kambario MOKYKLOS KLASĖ
Nuo 29
35 €
Apsilankymas draugams DP60 – pabėgimo kambaryje BUNKERIS
Nuo 29
35 €
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: