Pasirinkite norimą paslaugą close

Dfds

DFDS siūlo leistis į 4 dienų kelionę keltu į Vokietiją. Paslaugos kelte leis jums patogiai ir atsipalaiduojančiai mėgautis plaukimu. Patogi kajutė dviem kelionės metu suteiks jums privatumo. Erdvus kelto baras siūlo keleiviams mėgautis tauriais gėrimais, paragauti kokteilių, pagamintų pagal klasikinius ir barmenų sukurtus receptus, atsigaivinti alumi ar sultimis. Čia rasite įvairių rūšių kavos, saldumynų bei užkandžių. Norėdami artimuosius palepinti lauktuvėmis, užsukite į kelto parduotuvę.


Apsistoję jaukiame Neumünster​​ miestelyje, mėgaukitės viešbučio teikiamais malonumais bei apylinkėse siūlomomis pramogomis. Jūsų viešbutis įsikūręs netoli išparduotuvių centro „Designer Outlet Mc Arthur Glen”, kur rasite dizainerių parduotuvių, kuriose siūlomos nuolaidos iki 70%. Apsipirkti galite tiek, kiek norite, kadangi nėra taikomas bagažo limitas kelte.


Pasinaudokite Beta.lt pasiūlymais ir kartu su DFDS leiskitės į ypatingą kelionę jūrų keliais į Vokietiją. Kelionės kaina - puiki, tad ne tik patirsite naujų įspūdžių, bet ir apsipirksite, surasite bendraminčių. Beje, plaukimas keltu į Vokietiją - puiki idėja merginų gimtadieniams, mergvakariams ir kitoms šventėms! Planuokite kelionę jau dabar - išvykimas galimas nuo spalio iki gruodžio mėnesio!

Dfds
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: