DE LITA
DE LITA
Įvertinimas

DE LITA

Apie partnerį
Druskininkuose, vaizdingoje vietoje įsikūręs modernus 3* viešbutis ‘’De Lita’’. Čia Jūsų patogumui įkurti jaukūs kambariai, restoranas, SPA centras ir konferencijų salės. Viešbutyje rasite stilingą restoraną ir SPA studiją, kur viešbučio svečiai gali pasinerti į tylos ir ramybės oazę.

Norite patirti, ką reiškia komfortiškas poilsis, kai viskuo pasirūpinta už Jus? Pasinaudokite Beta.lt pasiūlymais ir ilsėkitės Druskininkų kurorte. Čia atvykus Jums priklausys komfortiškos nakvynės, pilnas maitinimas - pusryčiai, pietūs ir vakarienė - bei kitos paslaugos. Visiems viešbučio svečiams yra suteikiamos specialios nuolaidos viešbučio restorano A‘la Carte meniu, viešbučio SPA studijos procedūroms, procedūroms "Spa Vilnius” centre, sanatorijos „Draugystė" procedūroms, vandens pramogoms Druskininkų vandens parke, sveikatingumo ir gydymo paslaugoms Druskininkų miesto gydykloje, Druskininkų „Lynų keltuvo" bilietams bei slidinėjimo pramogoms Druskininkų slidinėjimo trasoje "Snow Arena". Argi ne šaunu - tiek pramogų Druskininkuose neleis nuobodžiauti nei minutėlės!

Iš daugybės Beta.lt pasiūlymų rinkitės poilsį visai šeimai arba leiskitės į smagias mini atostogas su antrąja puse. Esame tikri - nusivilti tikrai neteks! Beje, jeigu kaip tik ieškote dovanos savo artimiesiems - tėvams ar bičiuliams - dovanokite poilsį ir malonų atokvėpį Druskininkuose, juk nėra nieko geriau už akimirkas, praleistas kartu toliau nuo miesto šurmulio!

Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: