Pasirinkite norimą paslaugą close

Curiocity

"Curiocity” – neeilinių atradimų miestas smalsiems vaikams!

„Mega" Kaune kviečia Jus nepraleisti progos bei su savo vaikais apsilankyti „Curiocity" edukaciniame pramogų centre. Šis atradimų centras yra unikalus ir vienintelis toks visose Baltijos šalyse. Čia vaikai gali atrasti daug nepatirtų įspūdžių, smagiai praleisti laiką ir net atšvęsti savo gimimo dieną. Nors pramogų erdvės pritaikytos vaikams nuo pat vienerių iki maždaug trylikos metų, pastebėta, kad jos sulaukia labai didelio susidomėjimo ir iš lydinčių tėvelių.

Aktyvios pramogos, tyrinėjimai, šventės – net 12 skirtingų pažintinių erdvių

Jūsų vaikas mėgsta statybos darbus, kosmoso paslaptis, jį žavi medikų darbas, o gal detektyviniai tyrinėjimai? Visa tai ir dar daugiau Jūsų vaikai atras „Curiocity". Čia pagal įvairius žmonių amatus atvaizduotos skirtingos veiklų erdvės.

Patys mažiausieji (1-3 metų vaikai) gali lankytis uždarame kambarėlyje su daug lavinamųjų žaislų bei kamuoliukų baseinu. Didesnieji pamils batutus, laipynes, mini lėlių namelį ir kitas pramogas.

Jeigu galvojate, kad Jūsų vaikas nėra smalsus, labai klystate! Atvykite į "Curiocity" ir patys nustebsite, kiek daug skirtingų pažintinių erdvių čia yra. Net ir patys tėveliai su dideliu susidomėjimu įsitraukia į pažintines veiklas.

Pasiūlymai

Siūlome įsigyti 3 valandų trukmės ar neribotų apsilankymų kuponus vaikams. Atvykite čia linksmai švęsti gimtadienius bei kitas šventes. Pasiūlymai nuolatos atnaujinami.

Curiocity
CURIOCITY miesto gimtadienis su PERSONAŽU
share favorite_border
-31%
iki 15 vaikų iki 15 vaikų
3 valandos 3 valandos
6 mėnesiai 6 mėnesiai
Nuo 120
175 €
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: