Curiocity

„CurioCity" – didžiausias Baltijos šalyse edukacinis pramogų centras vaikams nuo 1 iki 13 metų, kur nuostaba apims ne tik vaikus, bet ir jų tėvus! Centras įsikūręs Kaune, prekybos ir laisvalaikio centre MEGA. Pramogų centre – 1500 kvadratinių metrų tyrinėjimams, 12 pažinimo erdvių, aktyvios pramogos, KINECT šokiai ir žaidimai!


CURIOCITY pramogų centre vaikų lauks 12 skirtingų pažinimo erdvių: mažylių erdvė; garsų pažinimo erdvė; spalvų pažinimo erdvė; gamtos jėgų pažinimo erdvė; žmogaus kūno pažinimo erdvė; galvosūkių erdvė; emocijų pažinimo erdvė; žemės ir kosmoso pažinimo erdvė; miesto herojų erdvė; statybų ir dizaino erdvė; ūkio erdvė; maisto pažinimo erdvė. Pramogų centre – 1500 kvadratinių metrų tyrinėjimams, 12 pažinimo erdvių, aktyvios pramogos, KINECT šokiai ir žaidimai!


„CurioCity" Jūsų vaikai galės ne tik pramogauti, bet ir švęsti gimtadienius ar kitas smagias šventes. Į vaikų šventės kainą įskaičiuotas apsilankymas pramogų centre iki 10 vaikų grupei (net 3 val.!), nemokamas apsilankymas 10-čiai lydinčiųjų suaugusių asmenų, privati šventinė salė (iki 2 val.), dovana jubiliatui – kvietimas dar kartą apsilankyti edukaciniame pramogų centre.


Beta.lt portale rasite ne tik pasiūlymų gimtadienio šventei, bet ir neribotam ar 3 val. trukmės apsilankymui edukaciniame pramogų centre „CurioCity" gera kaina. Apsilankykite pramogų centre ir praleiskite čia nepamirštamą laiką kartu su šeima ir vaikais!


Curiocity
Gimtadienio šventė smalsiems vaikams edukaciniame pramogų centre
-30%
Nuo 85
121 €
CURIOCITY miesto gimtadienis su PERSONAŽU
iki 10 vaikų iki 10 vaikų
3 valandos 3 valandos
6 mėnesiai 6 mėnesiai
Nuo 120
140 €
3 val. pramogos 1- 3 m. MAŽYLIUI ir SUAUGUSIAM
Nuo 9
11 €
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: