Central Gym

CENTRAL GYM (buvęs Big-Z Savicko sporto klubas) įsikūręs pačioje Klaipėdos miesto širdyje. Klubas puoselėja geriausias savo tradicijas ir atsakingą požiūrį į kiekvieną klientą. Čia viskas sukurta Jūsų patogumui, fiziniam ir emociniam komfortui – kas kartą apsilankę pamiršite rūpesčius, atsipalaiduosite ir skirsite laiko tik sau. Esate visada laukiami – ir vieni, ir su draugais, ir su šeimos nariais, o Jūsų komfortu pasirūpins malonus ir paslaugus personalas.


CENTRAL GYM SPORTO KLUBE siūlomos individualios ir grupinės treniruotės, čia rasite treniruoklių salę, baseino ir pirčių erdvę - viską, ko reikia gerai jūsų savijautai. Beje, perkantieji pasiūlymus Beta.lt portale DOVANŲ gaus ir naudingą paslaugą - mitybos specialisto asmeninę konsultaciją (KMI).


CENTRAL GYM SPORTO KLUBE siūlomos šios treniruotės: DISCO BIKE, BODY PUMP, TRX treniruotės, kūno dizaino, su kamuoliais, raumenų tempimo, riebalų deginimo ir lankstumo treniruotės, „Aqua" aerobika, kalanetika, ekstra liekninamoji treniruotė, superpreso treniruotė. Kiekvienas čia atvykęs ras profesionalias paslaugas už geras kainas.


Peržiūrėkite Beta.lt portale teikiamus pasiūlymus ir išsirinkite Jums tinkamiausią apsilankymui ir treniruotėms CENTRAL GYM SPORTO KLUBE. Beta.lt portale siūlomos šios paslaugos: 3 mėnesių abonementas sportui ir pirčių bei baseino zonai bei 8 kartų plaukimo pamokų abonementas. Šios paslaugos siūlomos itin gera kaina, su didele nuolaida, tad paskubėkite įsigyti - kuponų kiekis ribotas!

Central Gym
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: