Paskubėk REGISTRUOTIS ir gauk išankstinius BLACKFRIDAY pasiūlymus
Pasirinkite norimą paslaugą close

Brilliant smile

Kaune įsikūrusioje estetinės odontologijos klinikoje BRILLIANT SMILE teikiamos visos odontologijos paslaugos - burnos higiena, kabinetinis dantų balinimas, dantų implantavimas, burnos higiena vaikams bei kitos paslaugos. Čia Jus visuomet pasitiks profesionalus kolektyvas, nudžiugins geros kainos ir patogi klinikos vieta.


Jeigu norite tobulos šypsenos, o išleisti tam milžiniškos sumos nenorite, Beta.lt portale galite įsigyti puikių pasiūlymų su nuolaida ar akcija. Mūsų portale rasite šiuos pasiūlymus: burnos higiena su ultragarsiniu skaleriu ir sodapūte bei dantų poliravimu; profesionali burnos higiena ir kabinetinis dantų balinimas su LED lempa; profesionali burnos higiena ir kabinetinis dantų balinimas su LED lempa DVIEM; sraigtinis titaninis DANTIES IMPLANTAS, vaikų burnos higiena ir dantų fluoravimas fluoro geliu nuo 6 iki 14 metų vaikams. Visas procedūras atlieka kvalifikuoti savo srities specialistai - jie tikrai pasirūpins, kad džiaugtumėtės tobula šypsena ir pagaliau pamirštumėte, ką reiškia dantų balinimas namuose, dantų balinimas su soda ar kitomis priemonėmis.


Beta.lt portale nuolat rasite pasiūlymus Jūsų gerai savijautai ir grožiui. Savo klientams nuolat siūlome puikias kainas, platų paslaugų spektrą ir profesionalią pagalbą renkantis geriausius pasiūlymus.

Brilliant smile
BURNOS HIGIENA lazeriu ir skystu emaliu
TOP pasiūlymas
VEIKIA ŠIUO METU
-64%
21.9
60 €
Originalus implantas NEODENT – STRAUMANN
VEIKIA ŠIUO METU
-45%
Konsultacija dėl dantų protezavimo ir implantavimo + nuotrauka
VEIKIA ŠIUO METU
-71%
Efektyviausias kabinetinis dantų balinimas
VEIKIA ŠIUO METU
-45%
Nuo 99
179 €
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: