Pasirinkite norimą paslaugą close

Bricks4Kidz

Turiningesnei vaikų vasarai siūlome nepamirštamas stovyklas vaikams su BRICKS4KIDZ komanda. Čia Jūsų vaikai kasdien dalyvaus smagiuose užsiėmimuose, konstruos LEGO ir puikiai leis laiką.


Bricks 4 Kidz® stovyklos privalumai: sustiprina mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos žinias, skatina dėkingumą už tai, kaip viskas pasaulyje veikia, padidina savigarbą sprendžiant problemas ir atliekant projektus, plėtoja socialinius / emocinius įgūdžius, tokius kaip kantrybė, komandinis darbas ir bendravimas, padidina bendrąsias žinias per diskusijas, susijusias su kiekvienu modeliu, lavina vaiko vaizduotę, suteikia saugią, praturtintą aplinką kurti ir žaisti, programos sukurtos pagal vaikų amžių ir sugebėjimus.


5 dienų stovykloje vaikai ne tik žais ir lavins savo įgūdžius, bet ir susiras naujų draugų bei pakeis aplinką. Todėl, jeigu norite, kad ir vasarą vaikas laiką leistų įdomiai, o ne prie kompiuterio ekrano, pasinaudokite Beta.lt pasiūlymais su puikia nuolaida ir įsigykite stovyklos kelialapį už itin patrauklią kainą. Neabejokite, vaikams stovykla tikrai patiks!

Bricks4Kidz
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: