Pasirinkite norimą paslaugą close

Boom Park

„BOOM park" - aktyvaus laisvalaikio šeimos parkas!

Labai norite susitikti su draugais, bet neturite kam palikti vaikų? Tam yra „BOOM park".
 
Čia galite susiplanuoti ramų pasisėdėjimą su draugų kompanija nuomojamose pavėsinėse, o Jūsų pasiteisinimas neatvykti dėl vaikų, kuriuos turite prižiūrėti, šioje vietoje tikrai nesuveiks. „BOOM park" rūpinasi ne tik suaugusiais, bet ir mažaisiais padūkėliais. 

Šypsenos, juokas ir per kraštus trykštantys įspūdžiai

Kol tėveliai ramiai sau vakaros, vaikai galės maudytis vandens batutuose, pravėdinti galvą leisdamiesi lynu arba pakonkuruoti taiklumo varžybose tire. O po visų judrių parko pramogų, jėgas atgauti padės „BOOM park" virtuvės patiekalai, nuo kurių, patikėkite, pirštus apsilaižysite. 

 O jei mėgstate intelektualius žaidimus ar negalite gyventi be kino filmų, „BOOM park" visada atviras Jūsų draugystei antradienio kino vakaruose ar trečiadienio protų mūšyje. 

„BOOM park" komanda pasiruošusi susitikti su Jumis kiekvieną dieną, pasiryžusi dovanoti Jums šypsenas ir juoką, visas įmanomas draugystės išraiškas ir karštą, nenumaldomai lekiančią bei įspūdžių kupiną vasarą. 

Tad pakvieskite savo artimiausią kompaniją į „BOOM park", nes čia pramogų atras tiek mažas, tiek jaunas, suaugęs, brandus ar vėjavaikis. 
Boom Park
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: