Pasirinkite norimą paslaugą close

Bonobo

BONOBO laipiojimo centras – tikriems laipiojimo entuziastams!

Vilniuje įsikūręs naujas ir modernus laipiojimo uolomis ir alpinizmo centras BONOBO – tai tikrų laipiojimo entuziastų bendruomenė. Tad jei Jūs ar Jūsų šeimos nariai, draugai ir giminės ieško tikrai „kietos" vietos laipiojimui, padovanokite laipiojimą BONOBO. 

O gal Jūs jau ne vienerius metu svajojate laipioti, bet nežinodami nuo ko pradėti, taip ir liekate nepasiekę savo „viršukalnės"? Tokiu atveju puikus pasirinkimas – įvadinė laipiojimo pamoka su instruktoriumi. 

Aukščiausios kokybės laipiojimo sienos ir patyrę instruktoriai 

BONOBO laipiojimo centre rasite erdvią ir šviesią laipiojimo salę, net 10 metrų aukščio trasas bei patyrusius instruktorius, kurie užtikrins Jums puikius pojūčius ir nepamirštamą lipimo patirtį.  

Centro svečių patogumui sukurta speciali siena pradedantiesiems bei išskirtinai didelė "neigiamo” kampo siena labiausiai patyrusiems lipikams. BONOBO taip pat pristato išskirtinę naujovę – ledo laipiojimo sieną. Tai specialūs, kirtimui pritaikyti kybiai ir įvairiausių sudėtingumo lygių trasos.

Pradžiuginkite ir savo mažuosius, padovanodami jiems gimtadienio šventę BONOBO. Čia, padedami instruktorių, vaikai leisis į žaismingą bei nuotykingą kelionę, bandydami įveikti kliūčių kupinas kalnų viršūnes. Kelionėje lauks judrūs žaidimai, komandinės bei individualios užduotys, laipiojimo uolomis pradžiamokslis, o pačių drąsiausių - net 10 metrų aukščio uola.

Tad jei ieškote naujų pramogų, BONOBO laukia Jūsų!
Bonobo
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: