Pasirinkite norimą paslaugą close

Biofirst

Pažangios medicinos ir grožio klinika BIOFIRST išsiskiria naujausiomis gydymo technologijomis bei estetinės medicinos naujovėmis. Tarptautinę patirtį sukaupę klinikos grožio meistrai ir gydytojai, naudodamiesi naujausia, vienintele ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse aparatūra, apgaubs Jus išskirtiniu dėmesiu ir suteiks kokybiškas paslaugas.


Beta.lt portale visuomet rasite klinikos BIOFIRST teikiamų paslaugų ir grožio procedūrų. Siūlome šias paslaugas: maisto netoleravimo testas ir maisto derinimo bei sveikos mitybos rekomendacijos, detoksikacijos programa ir gydytojo konsultacija; viso organizmo ištyrimas GLOBAL DIAGNOSTICS aparatu, atstatomoji terapija VITALFELD ir gydytojo konsultacija; LŪPŲ PUTLINIMAS hialurono užpildais, šveitimas vandeniu – giluminis odos valymas ir KAUKĖS PROCEDŪRA, apgamo veide arba kūne šalinimo lazeriu procedūra su gydytojo onkodermatologo konsultacija, nosies arba skruostų srities išsiplėtusių kapiliarų šalinimas lazeriu, odą atjauninanti terapija su peptidais, odos drėgmės lygį atstatanti terapija. Visas paslaugas atlieka profesionalūs savo srities specialistai, todėl rezultatais galėsite džiaugtis labai greitai ir jie neabejotinai bus ilgalaikiai.


Jeigu norite klinikos BIOFIRST paslaugas padovanoti brangiam žmogui, Beta.lt portale rasite Dovanų čekius (kuponus). Jums tereikia pasirinkti pageidaujamą sumą, įsigyti kuponą ir jį padovanoti brangiam žmogui. Su tokia dovana tikrai neapsiriksite - padovanosite gerą savijautą ar grožį puoselėjančią procedūrą.


Nepamirškite, kad Beta.lt portale nuolat atnaujinami pasiūlymai Jūsų grožiui ir sveikatai. Rinkitės iš plataus asortimento ir įsigykite jus dominančius pasiūlymus už gerą kainą.

Biofirst
Maisto netoleravimo testas + gydytojo konsultacija
-45%
105
190 €
Organizmo ištyrimas su GLOBAL DIAGNOSTICS ir konsultacija
-42%
105
180 €
Kompleksinis kardiologinis ištyrimas
140
165 €
Odos atnaujinimas ir patempimas lazeriu
118
139 €
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: