„Best Baltic Central" – vertinantiems autentiką, prabangą ir jaukumą!

Jau XX amžiaus pradžioje, Druskininkuose, žmonės vertino gamtos teikiamas dovanas ir kūrė poilsio bei sveikatingumo namus. Viešbutis „Central" buvo įkurtas 1909 metais žymaus skulptoriaus, Žako Lipšciso tėvų, o dabar renovuotas ir pritaikytas šiuolaikinių žmonių poreikiams.

Todėl „Best Baltic Central", Jūsų patogumui, susijungia viešbutis, SPA ir konferencijų salės. Čia galėsite ne tik komfortiškai pailsėti, bet ir kokybiškai padirbėti.

Istorinės detalės modernumo apsuptyje

Kaip nustebinti ir pamaloninti svečius iš užsienio? Suderinti pramogas su darbine veikla ir supažindinti su savo šalies istorija. Todėl galite organizuoti konferencijas, o laisvalaikiu pasimėgauti masažais, pirtimi ir sūkurine vonia. Bendra, atpalaiduojanti veikla suartins ir įkvėps bendriems projektams bei padės lengviau priimti abipusius sprendimus.

Atvykę į svetimą šalį, visuomet tikimės išvysti jos istorijos atspindžius bei kultūrą. Todėl atkurtos interjero ir eksterjero detalės, M. K. Čiurlionio paveikslų reprodukcijos, ąžuoliniai baldai bei kiti elementai reprezentuos mūsų paveldą.

Jei norėsite parodyti daugiau, pakvieskite nepraleisti progos ir pažvelgti į lietuviškos gamtos grožį iš paukščio skrydžio. Pasikelkite lynų keliu virš miesto, pušų ir upės, tuomet Jūsų svečiai bus išties sužavėti. O jei jiems pritrūks pramogų, rekomenduokite vandens parką. Taip Jūsų svečiai ne tik pasisems žinių, pasirašys sandorius, bet ir atgaus jėgas bei kokybiškai pailsės. Žinoma, Jūs taip.

O kodėl nesurengus šventės Druskininkuose?

Nenorintiems nuklysti į sunkiai privažiuojamas kaimo sodybas, rekomenduojame surengti šventę „Best Baltic Central" viešbutyje. Keturiasdešimties vietų restoranas apgaubs jus prabanga ir pamalonins gardžiais europietiškais patiekalais. Vasarą galėsite švęsti vidinėje viešbučio kiemo terasoje.

Pavargę nuo svečių šurmulio, galėsite atsigaivinti sūkurinėje vonioje ir nerti į minkštus patalus lyg namuose.

Grožio atostogos

Turbūt niekas taip neigiamai neveikia odos, kaip stresas, miesto tarša ir netinkama priežiūra. Atvykę į „Best Baltic Central" skirkite laiko ne tik vandens pramogoms bei pasyviam poilsiui, bet ir grožiui.

O ar žinote, kad masažas gaivina Jūsų odą tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus? Suaktyvėjus kraujotakai bei limfai, audiniai aprūpinami deguonimi, todėl skaistėja ir atsinaujina oda, o masažo metu naudojamos priemonės, tokios kaip aliejai, medus, druska ir aromaterapija ją drėkina bei maitina.

Po kūno ir veido masažo, Jūsų naudojami kremai veiks kur kas efektyviau, o gal net kurį laiką jų neprireiks.

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: