Pasirinkite norimą paslaugą close

Beauty Resort

 

Išskirtiniai grožio namai – „Beauty Resort"

„Beauty Resort" grožio namuose rasite Šveicarijos Alpių ramybę, vidinę harmoniją ir ypatingus grožio srities specialistus. 

Jauki bei subtili salono prabanga klientus lepina naujausiomis grožio pasaulio tendencijomis ir specialiomis, Lietuvoje konkurencijos neturinčiomis procedūromis, o sertifikuoti meistrai kviečia išbandyti geriausias vizažo, šukuosenų  bei kirpyklos paslaugas:

Vyriškų barzdų formavimą
Naujausią 6D Microblading antakių procedūrą; 
Hollywood pedikiūrą, atliekamą su karštais rankšluosčiais ir pėdų masažu;
SPA manikiūrą ir pedikiūrą
Kosmetologines – aparatines, injekcines procedūras; 
Ypatingus veido ir kūno masažus;
Apsilankyti neeiliniuose grožio vakarėliuose bei seminaruose.

Išskirtiniai pasiūlymai ir unikalios grožio procedūros 

Palepinkite savo plaukus gaivinančiomis, prabangiomis, sveiko žvilgesio suteikiančiomis SPA procedūromis arba padovanokite puikią dovaną savo draugei, mamai, sesei ar kolegei. 

Atsipalaiduokite ir prarastas jėgas atgaukite kūno ritualų bei masažų metu. Pasikvieskite kartu ir mylimą žmogų. Taip sustiprinsite tarpusavio ryšį ir atstatysite poros harmoniją. 

Suorganizuokite išskirtinį mergvakarį savo sesei ar geriausiai draugei, pakviesdama pasigražinti ir pasimėgauti veido masažais bei procedūromis. 

O gal Jūsų vyriškis jau seniai augina barzdą, tačiau ji neatrodo labai patraukliai? „Beauty Resort" grožio meistrai Jūsų antrosios pusės veido „augmeniją" pavers verta raudonojo kilimo ir paparacių objektyvų dėmesio. 

Ir tai tikrai dar ne visos „Beauty Resort" grožio namuose atliekamos paslaugos. Pasinaudokite išskirtiniais Beta.lt pasiūlymais ir nustebinkite save ar savo artimuosius. 

 

Beauty Resort
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: