Pasirinkite norimą paslaugą close

Baltijos ir Amerikos klinika

„Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika" – šiuolaikiška ir moderni medicinos įstaiga. Klinikos kolektyvas dirba pagal pažangiausius metodus, todėl čia teikiamos ypač kokybiškos medicinos paslaugos. Klinikoje naudojama moderniausia medicinos įranga, kuria atliekami išsamūs instrumentiniai tyrimai (echoskopija, kolposkopija, rektoskopija), būtiniausi laboratoriniai tyrimai, diagnozuojami bei gydomi susirgimai.


Klinikos gydytojai – savo srities lyderiai, puikūs specialistai, nuolat tobulėjantys ir gebantys pritaikyti pažangiausias medicinos technologijas. Ypatingas slaugos personalo dėmesys Baltijos ir Amerikos klinikoje leis pasijusti saugiai ir patogiai.


Beta.lt portale rasite puikių pasiūlymų tyrimams ir konsultacijoms „Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinikoje" labai gera kaina. Nuolaidos ir akcijos Beta.lt portale vyksta nuolat, tad tikrai išsirinksite puikų pasiūlymą ir nemažai sutaupysite.


Beje, Beta.lt rasite naudingų paslaugų ne tik sau, bet ir savo mažiesiems. Siūlome individualų kūdikių plukdymo baseine 5-ių užsiėmimų ciklą su profesionalaus kineziterapeuto konsultacija - tam, kad Jūsų mažylis jaustųsi puikiai. Pasiūlymo kaina - puiki, tad pasinaudokite juo ir sustiprinkite ryšį su savo vaiku!

Baltijos ir Amerikos klinika
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: