Pasirinkite norimą paslaugą close

Baltic Beach Hotel & SPA

Įsimintinai praleisti laiką kviečia ir nakvynę dviem su pusryčiais, apsilankymu baseine ir pirtyje bei sveikatingumo programa siūlo ant Baltijos jūros kranto įsikūręs prabangus 5* viešbutis BALTIC BEACH HOTEL. Viešbutis yra lengvai pasiekiamas – vos 15 minučių kelio automobiliu nuo Rygos tarptautinio oro uosto ir 25 minučių kelio automobiliu nuo Rygos miesto centro.


Bene didžiausias viešbučio pasididžiavimas — vienas didžiausių SPA centrų Šiaurės Europoje, kuriame: siūloma daugiau nei 400 malonių SPA procedūrų; dirba tik aukštą kvalifikaciją turintys specialistai; įrengtos vandens poilsio zonos bei pirčių kompleksai; įrengtas vienintelis baseinas Baltijos šalyse su šiltu jūros vandeniu, kurio dydis siekia net 25 metrus; veikia grožio salonas.


Jeigu norite prabanga pasimėgauti ir Jūs, tačiau nesatę linkę išlaidauti, pasinaudokite Beta.lt pasiūlymais ir sutaupykite. Beta.lt portale rasite puikius pasiūlymus poilsiui šiame 5* viešbutyje. Mėgaukitės nakvynėmis su pusryčiais, vakariene, SPA malonumais ir pramogomis - tai padarys Jūsų viešnagę Jūrmaloje dar įsimintinesnę ir turiningesnę.


Nepamirškite, jog poilsis yra geriausia dovana kiekvienam, tad jeigu artėja Jums svarbi šventė, nedvejokite ir padovanokite brangiems žmonėms viešnagę netolimajame užsienyje, 5* viešbutyje, ir jie tikrai liks sužavėti!


Baltic Beach Hotel & SPA
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: