Pasirinkite norimą paslaugą close

Baltazaras

Ramioje Vilniaus miesto vietoje įsikūrę prabangūs apartamentai-restoranas BALTAZARAS kviečia ištaigingam poilsiui su artimiausiu žmogumi! Leiskite sau atsipalaiduoti ir tiesiog mėgaukitės: artimo žmogaus draugija, prabanga, komfortu ir dėmesiu, kuriuo pasirūpins apartamentų ir restorano komanda. Romantišką atmosferą sukurs SPA komplekso – hamamo, pirčių zonos ir sūkurinės vonios erdvės – profesionalūs meistrai.


Pasinaudokite Beta.lt pasiūymu ir komfortiškuose apartamentuose BALTAZARAS ilsėkitės už itin patrauklią kainą! Į poilsio paketą įskaičiuotas apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje, pusryčiai, viso kūno masažas ir kitos paslaugos, kurios leis pasimėgauti prabanga. Čiupkite Beta.lt kuponą ir poilsis apartamentuose Jums kainuos su didele nuolaida! Rinkitės poilsį darbo dienomis arba visomis dienomis ir atsipalaiduokite!


Nustebinkite artimiausius žmones - ištaigingas poilsis apartamentuose tai puiki dovana žmonai, vyrui, tėvams ar porai bet kokia proga! Apsistokite apartamentuose BALTAZARAS ir pajuskite, ką reiškias TIKRAS poilsis, kai viskuo pasirūpinta už jus!

Baltazaras
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: