Pasirinkite norimą paslaugą close

Baa Training

BAA Training – ar norėtumėte pabūti pilotu nors pusvalandį?

Manote tai neįmanoma? Ir dar kaip įmanoma! BAA Training aviacijos mokymų centras suteikia galimybę visiems, norintiems pajusti piloto duonos skonį. Todėl nėra svarbu, ar tai tik noras įdomiai ir kitaip praleisti laisvalaikį, ar neišsipildžiusi svajonė, o gal troškimas įvertinti ar tai Jūsų būsimas kelias - Airbus A320 lėktuvo simuliatorius padės įgyvendinti šį tikslą.

Kaip viskas vyksta?

Atvykus Jus supažindins su aviacijos akademija ir jos paskirtimi, tuomet instruktorius praves suplanuotus mokymus ir parodys kaip reikia valdyti simuliatorių. Manote, kad tik paspaudinėsite mygtukus ir pasidarysite „selfie"? Ne, teks patirti ir pakilimo bei nusileidimo efektą, o jei norėsite aštresnių pojūčių – simuliatorius sukurs Jums ir ekstremalias oro sąlygas. Turėsite teisingai reaguoti esant turbulencijai, stipriam vėjui ar tirštam rūkui.

Priklausomai nuo norų, galėsite rinktis vieną iš pramogos paketų: TYRINĖTOJAS arba IŠŠŪKIS. Pavadinimai atskleidžia ir „skrydžio" sudėtingumą.

Rekomenduojama šiam nuotykiui skirti 30 min. 1 asmeniui. Žinoma, galite dalintis dviese po 15 min., bet mėgstantiems naujus pojūčius gali ir nepakakti.

Jei tiksliai nežinote kiek minučių norėsite pilotuoti, Beta.lt rinkitės bet kurį iš norimų pasiūlymų, o vietoje galėsite tartis ir dėl pratęsimo.

Baa Training
Tapk lėktuvo pilotu! Realus skrydis lėktuvo simuliatoriuje
Nuo 190
IŠŠŪKIS! Pilotuok realaus skrydžio simuliatorių
1-2 asmenys 1-2 asmenys
30-60 minučių 30-60 minučių
12 mėnesių 12 mėnesių
Airbus A320 Airbus A320
Nuo 220
Pilotuok orlaivį „Boeing 737 NG“
1 asmuo 1 asmuo
30-60 minučių 30-60 minučių
12 mėnesių 12 mėnesių
Airbus A320 Airbus A320
Nuo 240
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: