Pasirinkite norimą paslaugą close

Ave Medica

„Ave Medica" klinika – tai sveikatos priežiūros įstaigų tinklas, veikiantis Palangoje, Klaipėdoje, Rietave ir Kretingoje. Čia teikiamos pirmojo ir antrojo lygio paslaugos. Gydytojų komandos tikslas – operatyvus ligos atpažinimas, ištyrimas ir gydymas, todėl klinikos bendradarbiauja su geriausiomis šalies kraujo laboratorijomis, kurios įsipareigoja pacientams suteikti aukščiausio lygio paslaugas už priimtiną kainą.

Jeigu norite džiaugtis tobula šypsena ir nemažai sutaupyti, peržiūrėkite Beta.lt portale teikiamus pasiūlymus. Čia rasite profesionaliai atliekamą burnos higienos procedūrą, o tobulai baltai šypsenai - ofisinį dantų balinimą. Šias procedūras atliks kvalifikuoti savo srities specialistai už itin patrauklias kainas.

Nepamirškite, jog burnos higieną reikia atlikti bent kartą per metus, o rūkant ar geriant daug kavos, - ir dar dažniau. Na, o jeigu norite baltų dantukų, rinkitės neskausmingą dantų balinimo procedūrą KaVo prophy perlais. Visa tai įsigyti galite patrauklia Beta.lt kaina, tad peržiūrėkite pasiūlymus ir skubėkite išsirinkti!
Ave Medica
Ofisinis dantų balinimas ir DOVANA – burnos higiena KAVO AIRFLOW
VEIKIA ŠIUO METU
-50%
Burnos higiena su Kavo airflow aparatu ir Kavo PROPHY perlais
VEIKIA ŠIUO METU
-33%
Lūpų putlinimas hialuronu
179
220 €
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: