Pasirinkite norimą paslaugą close

Automobilių Švaros Centras

Jūsų automobilio švara pasiruošęs pasirūpinti AUTOMOBILIŲ ŠVAROS CENTRAS, įsikūręs Vilniuje. Automobiliai čia plaunami tik rankomis su kempinėmis, naudojamos aukščiausios kokybės valymo priemonės, nes kruopštus darbas ir klientų pasitikėjimas įmonės vizitinė kortelė.


Beta.lt portale su nuolaida galite įsigyti automobilio švaros paslaugų paketą, kurį sudaro: kėbulo plovimas purvo tirpikliu; kėbulo plovimas su šampūnu; kėbulo padengimas NANO vašku, kuris apsaugo Jūsų automobilį nuo dulkių ir suteikia jam spindesio; kėbulo nusausinimas; protarpių nusausinimas; padangų juodinimas; salono ir bagažinės siurbimas; salono kilimėlių siurbimas arba plovimas (medžiaginiai kilimėliai yra išsiurbiami, o guminiai kilimėliai – išplaunami); salono plastikinių apdailos detalių valymas nuo dulkių; langų valymas iš vidaus; salono dezodoravimas;
5 sėdimų vietų cheminis valymas; porankio cheminis valymas; visų durelių cheminis valymas;  salono džiovinimas.


Jeigu pageidausite, taip pat galėsite įsigyti automobilio POLIRAVIMO ar cheminio valymo kompleksą. Nepamirškite, kad su Beta.lt ne tik pasirūpinsite visapuse savo automobilio švara, bet ir nemažai sutaupysite, nes visos automobilio švaros paslaugos čia parduodamos itin patrauklia kaina. Peržiūrėkite pasiūlymus ir įsitikinkite patys!


Automobilių Švaros Centras
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: