Atostogų Parkas

Didžiausiame poilsio ir sveikatinimo komplekse Vakarų Lietuvoje „Atostogų parkas" rasite viską, ko reikia, Jūsų poilsiui ir sveikatai. 


Atvykite į Palangos pakraštyje įsikūrusį Atostogų parką, apsistokite jaukiuose kambariuose arba rąstiniuose nameliuose miško apsuptyje ir pajuskite, ką reiškia tikras poilsis. 

Čia siūlomos SPA pramogos visai šeimai, poroms ar pavieniams turistams. Didžiulis vandens parkas kviečia leiskti laiką baseinų ir pirčių erdvėje, kuriame net 15 vidaus bei lauko baseinų ir 5 pirtys vienoje vietoje: 25 m ilgio sportinis baseinas, vandens treniruoklių baseinas su povandeniniais dviračių treniruokliais ir povandeniniais batutais, treniruotės vandenyje su sveikatingumo specialistu, masažiniai baseinai su kaskadomis, sūkurinės vonios, nedidelis baseinas, pritaikytas mažiems vaikams, Kneipo takelis, pirčių programos, garinė „Druskų pirtis". Čia taip pat galėsite išbandyti unikalią procedūrą Mineralų jūra, kuri ypač naudinga Jūsų sveikatai ir grožiui.

Norintys skirti dar daugiau laiko savo grožiui, komplekse ras SPA centre, kuriame teikiamos grožio paslaugos. Pasimėgaukite SPA ritualu visam kūnui, išbandykite paakių zonos karboksiterapiją arba surenkite smagią merginų grožio šventę. Tai puiki idėja gimtadieniui ar mergvakariui! 

Beta.lt portale nuolatos rasite puikius pasiūlymus poilsiui „Atostogų parko" komplekse. Pasinaudokite akcijomis ir nuolaidomis ir pramogomis Palangoje pasimėgaukite už dar geresnę kainą bet kuriuo sezonu!

 

Atostogų Parkas
2 naktų poilsis ATOSTOGŲ PARKE su vandens pramogomis ir VAKARIENE
-39%
Nuo 168
276 €
GALIOJA 12 MĖN.! NERIBOTAS apsilankymas ATOSTOGŲ PARKO Vandens ir pirčių erdvėje
Nuo 25
2 naktų GINTARINIS poilsis ATOSTOGŲ PARKE dviem su neribotomis vandens pramogomis
-47%
2 naktų poilsis su HAMAMO procedūra dviem ATOSTOGŲ PARKE
-43%
Nuo 155
272 €
2 nakvynių poilsis ATOSTOGŲ PARKE su pusryčiais ir NERIBOTOMIS vandens pramogomis
-49%
Nuo 115
226 €
3 val. Vandens ir pirčių erdvėje ATOSTOGŲ PARKE + GINTARINĖ pirtis
Nuo 15.4
21 €
3 val. ŠEIMOS pramogos Vandens ir pirčių erdvėje ATOSTOGŲ PARKE
Nuo 34
40 €
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: