Ashtar

Grožio ir estetikos centras ASHTAR įsikūręs Klaipėdos senamiestyje. Čia teikiamos profesionalios paslaugos Jūsų grožiui: masažai, veido, kūno procedūros, procedūros lieknėjimui, SPA procedūros. Centre dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie pasirengę padaryti viską, kad siūlomų paslaugų kokybe būtumėte patenkinti. Beje, centre džiugina patogus darbo laikas, geros kainos ir malonus aptarnavimas, tad apsilankykite ir pasidarykite sau mažytę grožio šventę!


Puikių pasiūlymų savo grožiui ir gerai savijautai rasite portale Beta.lt. Apsilankykite grožio ir estetikos centre ASHTAR su Beta.lt kuponu ir pasimėgaukite profesionaliai teikiamomis paslaugomis. Beta.lt portale siūlomos šios paslaugos: atpalaiduojamasis masažas karštais lavos akmenimis MALONUMAS, saugus rūgštinis veido valymas su organine kosmetika O.D.A. Masažas atpalaiduos kūną, nuramins mintis, o profesionalūs prisilietimai suteiks energijos. Rūgštinis veido valymas - tai procedūra, kuri leis mėgautis puikiais rezultatais jau po pirmosios procedūros. Oda taps švelni, švytinti ir sudrėkinta.


Apsilankykite grožio ir estetikos centre ASHTAR arba padovanokite tokią galimybę brangiam žmogui, juk dėmesys ir meilė sau - geriausia dovana! Su beta.lt padovanoti tokią dovaną visai nesunku, tiesiog spauskite perku, atvykite į ASHTAR ir pasimėgaukite!

Ashtar
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: