Pasirinkite norimą paslaugą close

Apollo Boulingas

Vienas didžiausių boulingo tinklų "Apollo Boulingas” kviečia azartiškai praleisti laisvą laiką!

Kas gi nemėgsta žaisti boulingo? Šis žaidimas pavergė ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų širdis bei dėmesį. „Apollo Boulingas" kviečia Jus ne tik smagiai pažaisti boulingą, bet ir čia pat paminėti gimtadienį ar kokią kitą Jums svarbią šventę.

„Apollo Boulingas" Vilniuje, Šiauliuose bei Klaipėdoje

Šis žaidimas neabejotinai paliks daug teigiamų įspūdžių Jūsų šeimai ir draugams. Boulingo takeliai modernūs ir pritaikyti skirtingo amžiaus žmonių grupėms, todėl čia žaisti gali tiek maži, tiek dideli.

„Apollo Boulingas" kviečia švęsti gimtadienius drauge

Siūlome ne tik daug azarto pliūpsnių žaidžiant boulingą, tačiau ir galybę malonių emocijų bei siurprizų savo gimtadieniui paminėti. Pasirinkę gimtadienio šventės kuponą, Jūs ne tik galėsite 2 valandas žaisti boulingą, bet ir ragausite norimo skonio tortą, valgysite picas, užsigerdami naminiu limonadu, o Jūsų šventę papuoš daugybė gimtadienio dekoracijų.

Visada yra galimybė vietoje užsisakyti ir daugiau maisto bei gėrimų. Jūsų gimtadienis „Apollo Boulinge" paliks daug neišdildomų įspūdžių ir čia norėsis sugrįžti vėl ir vėl.

Kviečiame įsigyti „Apollo Boulingo" dovanų čekius, gimtadienio kuponus arba 1 – 2 val. trukmės žaidimus. Geriausi pasiūlymai tik beta.lt!

Apollo Boulingas
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: