Pasirinkite norimą paslaugą close

Amberton Green Apartments

AMBERTON GREEN APARTMENTS - nepamirštamai efektingas poilsis Palangoje!

Šis šeimyninis viešbutis ypatingai vertinamas tų, kurie į Palangą keliauja su vaikais, tačiau yra prisitaikęs prie pačių įvairiausių poreikių. Visai šalia, sūriu gintaro kvapu alsuojanti Baltijos jūra, garsioji J. Basanavičiaus gatvė ir modernus šiuolaikinis patogumas. Viskas vienoje vietoje. 

Viešbutyje Jūsų laukia net 58 jaukūs ir erdvūs kambariai, įrengti naudojant aplinkai draugiškas, ekologiškas medžiagas. Galite rinktis nuo standartinių iki liukso klasės apartamentų, kurių kiekvienuose rasite patogią virtuvėlę bei balkoną arba terasą, kur galėsite išeiti pasimėgauti druskingu pajūrio oru.

Skanus maistas ir kulinariniai šedevrai  viename geriausių šalies restoranų „Onorė"

Viešbutyje įsikūręs restoranas „Onorė" patenkins tiek tradicinių, tiek egzotiškų skonių mylėtojus. Šiltuoju metų laiku maistu ir gėrimais mėgautis galima restorano terasoje, įrengtoje ant upės kranto. Tai išties išskirtinė vieta tiek šeimyniniams pietums, tiek romantiškai vakarienei, tiek didesniems renginiams ar šventėms. Ieškančius vietos verslo renginiams turėtų sudominti modernios konferencijų salės bei profesionalus aptarnavimas.

Vandens malonumai - ir kaip be jų?

AMBERTON GREEN APARTMENTS viešbučio vandens pramogų erdvėse sau veiklos ras įvairaus amžiaus pramogautojai. Čia Jūsų laukia baseinas su 12 metrų plaukimo taku, sūkurinė vonia, pirtys. Maža to, mirkdami vandenyje galėsite smagiai sau grožėtis vaizdais, atsiveriančiais nuo viešbučio stogo. O gal Jus sudomintų privati pirtis su sūkurine vonia po atviru dangumi? Arba „Provanso kvapų" SPA grožio ritualai ir masažai, kurie tikrai privers atitrūkti nuo pabodusios kasdienybės?

Privati Jūsų automobilio vieta Palangos kurorto širdyje

Kad ir kokie malonumai Jūsų laukia viešbutyje, viską gali sugadinti viena „nedidelė" smulkmena. Jeigu Jūs turite ilgai ieškoti, kur pasistatyti automobilį, o paskui dar keliauti nuo jo iki savo kambario pėsčiomis… O jei dar lyja ar sninga? Kad būtumėte išgelbėti nuo šio nemalonumo, AMBERTON GREEN APARTMENTS viešbutis suteiks Jums asmeninę automobilio stovėjimo vietą požeminiame garaže, iš kurio pateksite tiesiai į registratūrą. Jokių klampojimų per lietų ar sniegą, jokio laiko gaišimo ir maksimalus patogumas, garantuojantis gerą nuotaiką.

Amberton Green Apartments
ŠEIMOS poilsis Palangoje su SPA malonumais
Ilgas galiojimas
VEIKIA ŠIUO METU
-30%
4 asmenys 4 asmenys
1-2 nakvynės 1-2 nakvynės
2021 10 03 - 12 22 2021 10 03 - 12 22
Pusryčiai Pusryčiai
Nuo 79
113 €
2 nakvynių poilsis Palangoje su vandens pramogomis DVIEM
VEIKIA ŠIUO METU
-36%
Nuo 89
140 €
Poilsis su vandens pramogomis viešbutyje AMBERTON GREEN APARTMENTS
VEIKIA ŠIUO METU
-33%
Nuo 47
70 €
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: