Pasirinkite norimą paslaugą close

Amadėja SPA

SPA namai „Amadėja" – tai grožio, poilsio, vidinės pusiausvyros bei netikėtų atradimų pasaulis. Pagrindinis SPA namų tikslas – dėmesys, gerumas ir rūpestis kiekvienam klientui, nuo tos akimirkos kai atveriate SPA duris iki sugrįžimo atgal į kasdienį pasaulį.


Užsukite į SPA namus Vilniuje arba Klaipėdoje ir leiskite sau pasimėgauti profesionaliai atliekamomis SPA procedūromis vienam arba dviem asmenims. Beta.lt asortimente rasite šias procedūras: veido masažas ir kaukė nesvarumo būsenoje, SPA procedūrų kompleksas JAI, kurį sudaro: SPA pasisveikinimas, kūno šveitimas jūros druska, dumbliais „Laminarija" ir „Fucus", atpalaiduojantis, antistresinis SPA masažas, aromaterapija ir arbatos gėrimas; liekninanti dumblių kūno kaukė nesvarumo būsenoje; SPA ritualas DVIEM su sūkurine vonia, masažais ir veido kaukėmis; SPA ritualas 5 POJŪČIŲ AKIMIRKA; SPA procedūrų kompleksas dviem MEILĖS SIMFONIJA; pirties ir masažo malonumai. SPA namų asortimentas Beta.lt portale yra nuolat atnaujinamas, todėl čia visuomet rasite išskirtinių pasiūlymų, sukurtų būtent Jums.


Pasinaudokite Beta.lt pasiūlymais ir pasimėgaukite SPA ritualais, kuriuose sudaro kūno šveitimas, įvyniojimas, masažas ir malonios atsipalaidavimo akimirkos. Galime pasiūlyti SPA paslaugų ne tik vienam, bet ir dviem asmenims, tad tai puiki proga nustebinti savo antrąją pusę ir sustiprinti jųdviejų ryšį.


Beta.lt portale be įvairių SPA paslaugų rasite ir SPA namų dovanų kuponus - nuo šiol nustebinti sau brangų žmogų dar paprasčiau! Suteikę jam galimybę pačiam pasirinkti pageidaujamą paslaugą niekuomet neprašausite! Rinkitės pageidaujamą dovanų kupono sumą, spauskite perku ir įteikite puikią dovaną sau brangiam žmogui!

Amadėja SPA
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: