Alanga

Pačiame Palangos centre įsikūręs 4* viešbutis savo klientams gali pasiūlyti aukštos klasės apgyvendimo paslaugas su visais patogumais. Kambariuose rasite viską, ko gali prireikti Jūsų trumpam atotrūkiui nuo rutinos. Atvykite ir įsitikinkite patys - esame tikri, kad viešnage šiame viešbutyje Jums tikrai patiks!


Jeigu norite ne tik apsistoti ir pailsėti viešbutyje ALANGA, bet ir sutaupyti, peržiūrėkite Beta.lt portale siūlomus pasiūlymus! Už gerą kainą siūlome poilsio paketus, kurie atitiks kiekvieno poreikį. Galėsite rinktis dviejų ar penkių nakvynių poilsį su patogumais, maitinimu - pusryčiais bei vakariene - ir SPA malonumais.


Atvykę į viešbutį ALANGA galite rinktis ne tik poilsį su nakvynėmis, tačiau ir SPA malonumų kupiną dieną, kurios metu Jūsų laukia baseino ir pirčių kompleksas, haloterapija, kompleksinė grožio kapsulės procedūra. Po tokios SPA malonumų dienos būsite tarsi naujai gimę - jausitės pailsėję, kupini jėgų ir teigiamų emocijų.


Nepamirškite, kad Beta.lt portale nuolat rasite vis atnaujinamą paslaugų asortimentą geromis kainomis. Viešbutis ALANGA - ne išimtis. Pasinaudokite pasiūlymais su nuolaida ir leiskite sau nuoširdžiai atsikvėpti! Susitikime ALANGOJE!


Alanga
2 nakvynių poilsis su pusryčiais ir SPA dviem Palangoje
2 asmenys 2 asmenys
2 nakvynės 2 nakvynės
iki 2019.12.23 iki 2019.12.23
Pusryčiai Pusryčiai
115
159 €
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: