Pasirinkite norimą paslaugą close

Aj Šokoladas

Saldžios degustacijos Trakuose, šokoladinėje „AJ Šokoladas"

Nepamirštama kelionė į Trakus, o gal tirpstančių burnoje saldumynų degustacijos? Visa tai galima suderinti, jeigu apsilankysite retro stiliaus šokoladinėje „AJ Šokoladas". Čia rasite rankomis gaminamo kokybiško belgiško šokolado, prie kurio receptūros prisidėjęs net ir pats kompanijos savininkas – A. Jablonskas. Taigi ne tik aplankysite įspūdingą Trakų pilį, bet ir ilgam pasisemsite skanių įspūdžių.

Plati šokoladinių saldainių pasiūla nepalieka abejingų

„AJ Šokoladas" išskirtinis tuo, jog čia visada galėsite pasirinkti labai daug skirtingų skonių: siūloma paragauti kiek daugiau nei 150 saldainių rūšių. Vos įžengę į šokolado namus pajusite neįprastą jaukumą bei solidžią aplinką. Šokoladinė savo gaminius tiekia ir į kitus Lietuvos miestus: Klaipėdą, Kauną, Vilnių, Mažeikius bei Šiaulius. Kiekvieną rytą prekeivius pasitinka tik švieži gaminiai.

Nepaprasta šokoladinių saldainių dėžutė – geriausia dovana artimajam

Jeigu sukate galvą, ką svarbia proga padovanoti savo mylimam žmogui, draugui ar kolegai, nesuklysite įteikę įmantriu kaspinėliu dekoruotą šokoladinių saldainių dėžutę, kurios tikrai nerasite įprastuose prekybos centruose.

„AJ Šokoladas" meniu neapsiriboja tik šokoladiniais saldainiais. Čia visada galite įsigyti ir ypatingo skonio tortų, gardžių šokoladukų, keksiukų bei aromatingos arbatos. Šokoladinė skonio magija dar niekada nebuvo tokia viliojanti!

Pasinaudoję mūsų specialiais pasiūlymais, galite įsigyti dovanų čekius, šokolado gaminimo pamokas, fondiu dviems asmenims ar viešnagę šokoladų skulptūrų muziejuje.
Aj Šokoladas
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: