365 BRIVDIENAS

Egzotiškos kelionių kryptys su „365 Brivdienas"!

„365 Brivdienas" – kelionių organizatorius, skraidinantis į svajones! Balio sala, Vietnamas, Tailandas, Indija, Šri Lanka, Jungtiniai Arabų Emyratai, Meksika, Peru su „365 Brivdienas" – ranka pasiekiamos atostogų kryptys!

Pamirškite laikus, kai egzotiškas Azijos šalis pažindavote tik iš dailių atvirukų – šiandien jas tyrinėti galite patys! Nuostabaus grožio Indonezijos sala Balis jau seniai tapo rojaus žemėje sinonimu: amžina vasara alsuojantis klimatas, krištolo skaidrumo vanduo, niekur neskubantys draugiški vietiniai gyventojai, skanus egzotiškas maistas galvą susuka kiekvienam.

Trokštate pažinti Rytų kultūrą? Rinkitės sparčiai populiarėjančias kryptis į Vietnamą ar Tailandą, alsuojančius autentiška architektūra, įspūdinga gamta, unikaliomis vietinėmis tradicijomis, egzotiška ir įvairia virtuve. O gal Jūsų svajonių šalis – Indija ar visai šalia jos, Indijos vandenyne, įsikūrusi egzotiškoji Šri lanka, svaiginanti savo nepaprastu džiunglių, kalnų, paplūdimių grožiu? „365 Brivdienas" nuskraidins Jus ir ten!

„365 Brivdienas" organizuoja pažintines keliones ir į turistų pamėgtus Jungtinius Arabų Emyratus, kur Jūsų laukia prabangūs kurortai, saulėtas oras ištisus metus, balto smėlio paplūdimiai ir šiltas, skaidrus jūros vanduo. Atostogos JAE paliks neišdildomus įspūdžius tiek šeimoms, tiek poroms, tiek draugų kompanijoms.

O gal mintys ir svajonės krypsta į Vakarų pusrutulį? „365 Brivdienas" suorganizuos Jums nepamirštamą pažintinę kelionę po Meksiką ar Peru! Senoviniai actekų ir majų civilizacijos paminklai, įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, civilizacijos nepaliesta gamta ir svaiginamo grožio paplūdimiai šalia didelių šiuolaikinių miestų – tai kontrastai, kurie neleis pamiršti Meksikos. Pietų Amerikos vakarinėje dalyje įsikūrusi Peru vilioja senosios inkų civilizacijos miestais, tarp kurių – ir paslaptingasis Maču Pikču, garsiuoju Titikakos ežeru ir Amazonijos miškais.

Viskas skamba kaip užburianti svajonė? Patikėkite, su „365 Brivdienas" egzotinės kelionės iš svajonių lengvai virsta fantastiško grožio nuotraukomis!

365 BRIVDIENAS
13 d. kelionė į VIETNAMĄ
13 dienų 13 dienų
Kovą Kovą
Maitinimas. Maitinimas.
NAUJIENA NAUJIENA
1799
1999 €
14 d. kelionė į ŠRI LANKĄ su ekskursijomis ir maitinimu
Naujiena
14 dienų 14 dienų
Lapkritį - kovą Lapkritį - kovą
Maitinimas Maitinimas
Avansas 40 % Avansas 40 %
Nuo 1259
12 d. kelionė MAGIŠKASIS BALIS
Naujiena
12 dienų 12 dienų
Lapkritį-kovą Lapkritį-kovą
Pusryčiai Pusryčiai
NAUJIENA NAUJIENA
Nuo 1289
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: