Grįžti į mobilią versiją »
Šiame puslapyje pateikiama informacija
skirta tik pilnamečiams asmenims.
 
Spausdami „SUTINKU“, patvirtinate, kad:
Jums jau yra 18 ar daugiau metų.
Vaizdinė ir tekstinė informacija, esanti puslapyje, bus skirta tik asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
35 litai už 80 litų liekninantį ir stangrinantį kompleksą kojoms medicinos klinikoje MIRAMEDA Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje
- 56%

35 litai už 80 litų liekninantį ir stangrinantį kompleksą kojoms medicinos klinikoje MIRAMEDA Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Kaina:
35 €
80 €

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

Lieknos ir grakščios kojos bei puiki savijauta! Šiandien siūlome liekninantį ir stangrinantį kompleksą kojoms, kurį sudaro presoterapija su Phlebo Press aparatu ir limfodrenažinė arbata, medicinos klinikoje MIRAMEDA Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje už labai patrauklią kainą.

Lieknos ir grakščios kojos bei puiki savijauta! Šiandien siūlome liekninantį ir stangrinantį kompleksą kojoms, kurį sudaro presoterapija su Phlebo Press aparatu ir limfodrenažinė arbata, medicinos klinikoje MIRAMEDA Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje už labai patrauklią kainą.

Medicinos klinika MIRAMEDA - viena iš geriausiai vertinamų klinikų Lietuvoje, kurioje dirba įvairių sričių profesionalūs gydytojai. Be tradicinių gydymo metodų šioje klinikoje atliekamos įvairios netradicinio gydymo procedūros, naudojami modernūs ir pažangūs šiuolaikinės medicinos metodai bei priemonės, padedančios palaikyti gerą savijautą, sveikatą ir grožį.

Jei dirbate sėdimą ar stovimą darbą, daug vaikštote, patiriate fizinį krūvį, vargina celiulitas ir norisi atgauti jėgas bei atsipalaiduoti, šį kartą Jums siūlome idealų veiksmingų procedūrų duetą - presoterapiją su Phlebo Press masažo aparatu ir organizmui ypač naudingą limfodrenažinę arbatą.

Procedūros metu naudojamas unikalus vakuumo pagrindu sukurtas gydomosios paskirties masažo aparatas Phlebo Press, itin vertinamas viso pasaulio medikų ir pacientų. Phlebo Press poveikio principas - ištobulinta senovės kinų masažo technika - presoterapija - padeda normalizuoti limfos ir medžiagų apykaitos cirkuliaciją audiniuose ir apsaugo nuo įvairių ligų. Tai šiuolaikiška limfodrenažinio masažo rūšis.

Šios presoterapijos procedūros su Phlebo Press aparatu poveikis ketveriopas:

  • veiksmingai gydomi kraujagyslių funkcijų sutrikimai, skysčių cirkuliacijos sutrikimai galūnėse, kai kurios sąnarių ligos ir celiulitas. Ši gydomoji procedūra labai maloni ir puikiai atpalaiduojanti - galite pamiršti skausmingas injekcijas, operacija ar cheminius vaistus;
  • apsaugo nuo venų išsiplėtimo, tinimų, celiulito, raumenų nuovargio ir įtampos, sąnarių skausmo ir trombų;
  • puoselėjama kojų išvaizda - jau po kelių šios procedūros seansų pastebimai sumažėja kojų apimtys, jų oda tampa lygi ir graži. Taip pat užkertamas kelias celiulitui, pastebimai pagerėja odos būklė, suaktyvinama medžiagų apykaita, šalinami toksinai;
  • gerinama savijauta - neutralizuojant neigiamą streso poveikį, užtikrinama normali limfos ir kitų skysčių cirkuliacija organizme, todėl greičiau pasišalina toksinai, pagerėja nuotaika, jaučiamas atsipalaidavimas. Po šios masažo procedūros pagerėja miego kokybė, atslūgsta nuovargis ir susikaupusi įtampa.

Puikūs rezultatai akivaizdūs jau po pirmos presoterapijos procedūros! Tačiau dar didesnį efektą pasiekti padeda procedūros metu geriama speciali limfos apytaką normalizuojanti ir organizmui ypač naudinga limfodrenažinė žolelių arbata, kurios sudėtyje esantis žolelių derinys: žalioji arbata, matė, lapačio ir rotbuš, intensyviai detoksikuoja, valo šlakus, stiprina imunitetą ir gerina savijautą.

Pasitikite vasarą besidžiaugdamos lieknomis ir gražiomis kojomis ir kasdien spinduliuokite gera nuotaika, o su Beta.lt gera savijauta Jus lydės už neįtikėtinai gerą kainą.


Kuponas galioja: 2011 05 02 - 2011 06 30
Sąlygos:
  • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefonais;
  • Kuponas galioja kojų procedūrai, kurią sudaro: presoterapija su Phlebo Press aparatu + limfodrenažinė arbata;
  • Kuponą būtina išnaudoti vieno apsilankymo metu;
  • Kuponas galioja: 2011 05 02 - 2011 06 30
  • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
  • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.

Pardavėjas:

Pardavėjas:
Akvamira, UAB
Įmonės kodas 125478799, PVM mokėtojo kodas: LT100001148716
Savanorių pr. 11a, Vilnius
El. pašto adresas laima@mirameda.lt
Kaina:
35 € (120.85 Lt)
Pradinė kaina:
80 € (276.22 Lt)

Panašūs pasiūlymai

Atsiprašome, panašių prekių nėra

Nieko nerasta

Top
REGISTRUOTIS!
NET 5 laimingieji laimės puikų dviejų naktų poilsį dviems asmenims su pusryčiais, masažais, vandens, pirčių bei kitomis laisvalaikio pramogomis viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE Birštone!
Akcijos taisyklės
1. Organizatorius
1.1. Beta Media LT, UAB, juridinio asmens kodas 302527342, buveinės adresas Savanorių pr. 176, Vilnius (toliau – „Organizatorius“) organizuoja akciją „Laimėk su RIMI poilsį Birštone“ (toliau – „Akcija“), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – „Taisyklės“).
2. Akcijos sąlygos ir laikotarpis
2.1. Akcija vyksta nuo 2015 m. lapkričio mėn. 17 d. iki 2015 m. gruodžio mėn. 17 d.
3. Akcijos dalyviai
3.1. Akcijos dalyvis – asmuo, turintis teisę dalyvauti Akcijoje šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
3.2. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai bei kiti asmenys, kuriuos Organizatorius tiesiogiai ar netiesiogiai samdo Akcijai organizuoti ir/ar vykdyti, taip pat šių asmenų artimieji giminaičiai.
3.3. Akcijoje negali dalyvauti jaunesni nei 14 (keturiolika) metų asmenys. Jaunesni nei 18 metų asmenys Akcijoje gali dalyvauti tik su tėvų ar rūpintojų sutikimu. Jaunesnis nei 18 metų asmuo registruodamasis dalyvauti Akcijoje patvirtina, kad yra gautas tėvų ar rūpintojų sutikimas, bei kad tėvai ar rūpintojai susipažino su Taisyklėmis.
4. Registracija
4.1. Norėdami dalyvauti Akcijoje ir laimėti prizą, Akcijos dalyviai registracijos formoje turi įvesti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį bei MANO RIMI kortelės numerį.
4.2. Akcijos dalyvis pretenduoja į prizus tik tuomet, kai visa informacija pateikta ir pasirodo registraciją patvirtinantis langas.
5. Prizai
5.1. Užsiregistravę dalyviai pretenduoja į prizą – dvi nakvynes dviems asmenims viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE, Birštone. Prizų fone – penki prizai.
5.2. Prizai ištraukiami burtų keliu.
6. Laimėtojų atranka
6.1. Prizų laimėtojai bus išrenkami kompiuteriu atsitiktinės atrankos būdu iš duomenų bazės, kurioje bus registruojami visi Akcijos dalyviai.
7. Laimėtojų informavimas bei Prizų atsiėmimas
7.1. Su laimėtoju dėl prizo bus susisiekta jo pateiktais el. paštu ir tel. Nr. per 2 (dvi) darbo dienas nuo laimėtojo išaiškinimo.
7.2. Laimėtojas bus skelbiamas gruodžio 21 d.
7.3. Jei laimėtojas per 2 (dvi) darbo dienas nuo Organizatoriaus laiško gavimo neatsako į Organizatoriaus laišką/skambutį – prizas grąžinamas į prizų fondą.
7.4. Jeigu bus pateiktas neteisingas elektroninis paštas ar telefono numeris, prizas nebus įteiktas ir Akcijos dalyvis neteks teisės reikalauti prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su prizo netekimu ir/ar dalyvavimu Akcijoje.
8. Ginčų nagrinėjimo tvarka
8.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su laimėtojų atranka ir/ar Prizų teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
8.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti registruotu laišku ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo dienos, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius.
8.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo skundo gavimo dienos.
9. Asmens duomenų apsauga
9.1. Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius. Akcijos dalyvių asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
9.2. Akcijos metu surinkti Akcijos dalyvių asmens duomenys bus naudojami Akcijos organizavimo, įskaitant laimėtojų atranką, laimėtojų (vardo, pavardės) viešą paskelbimą, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.
9.3. Akcijos dalyviai dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
9.4. Akcijos dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.
9.5. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.
9.6. Akcijos metu surinkti asmens duomenys gali būti saugomi ne ilgiau kaip 3 (trejus) metus nuo Akcijos pabaigos.
10. Atsakomybė
10.1. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusiu su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.
10.2. Organizatorius neprisiima jokių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe.
11. Mokesčiai ir kitos išlaidos
11.1. Mokesčius, susijusius su šia Akcija, jei mokestinė prievolė yra nustatyta teisės aktų, sumoka Organizatorius.
12. Kitos sąlygos
12.1. Akcijos dalyviai, registruodamiesi šiose Taisyklėse nustatyta tvarka, patvirtina savo sutikimą dalyvauti Akcijoje.
12.2. Akcijos dalyviai, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
12.3. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų įteikimo tvarką. Apie Prizų įteikimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.beta.lt
12.4. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
12.5. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nėra keičiami. Už nepanaudotus Prizus dalyviams nėra atlyginama.
12.6. Organizatorius turi teise vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktu esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.beta.lt
12.7. Kilus klausimams galite kreiptis šiuo pagalbos telefonu 8 5 2073000.
AKCIJOS
Deja, bet neradome pasiūlymų pagal ieškomą frazę. Pamėginkite pakeisti frazę ir ieškokite dar kartą.
Pavyzdys: kelionės