Konkurso taisyklės

Akcijos „Pirk už 50 € ir laimėk kelionę ŠEIMAI į TASOS salą Graikijoje" taisyklės (toliau – Taisyklės)

1. Organizatorius

1.1.Beta Media, UAB, juridinio asmens kodas 302527342, buveinės adresas Savanorių pr. 178a, Vilnius (toliau – „Organizatorius") organizuoja akciją „Pirk už 50 € ir laimėk kelionę ŠEIMAI į TASOS salą Graikijoje"  (toliau – „Akcija"), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – „Taisyklės").

2. Akcijos sąlygos ir laikotarpis

2.1. Akcija vyksta nuo 2019 m. rugsėjo 16 d. iki 2019 m. rugsėjo 30 d.

3. Akcijos dalyviai

3.1. Akcijos dalyvis – asmuo, turintis teisę dalyvauti Akcijoje šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
3.2. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai bei kiti asmenys, kuriuos Organizatorius tiesiogiai ar netiesiogiai samdo Akcijai organizuoti ir/ar vykdyti, taip pat šių asmenų artimieji giminaičiai.

4. Žaidimo taisyklės

4.1. Norėdami dalyvauti Akcijoje ir laimėti prizą, Akcijos dalyviai turi įsigyti www.beta.lt siūlomas paslaugas už 50 € ir daugiau. 

5. Prizai

5.1. Įvykdę Akcijos sąlygas, dalyviai pretenduoja į pagrindinį prizą – 7 n. kelionę į TASOS salą Graikijoje (3 asm. - 2 suaugę asmenys + 1 vaikas iki 12 metų). Apgyvendinimas 4* viešbutyje. 
5.2. Kelionės data – 2020.06.01. Skrydis iš Vilniaus oro uosto. 
5.3. Kelionę organizuoja UAB „Itaka Lietuva".
5.4. Prizo laimėtojas bus ištraukiamas burtų keliu. 

6. Laimėtojo atranka

6.1. Prizo laimėtojas bus išrenkamas kompiuteriu atsitiktinės atrankos būdu iš duomenų bazės, kurioje bus registruojami visi asmenys, Akcijos laikotarpiu www.beta.lt įsigyję paslaugas už 50 € ir daugiau. 

7. Laimėtojo informavimas bei Prizo atsiėmimas

7.1. Su laimėtoju dėl prizo bus susisiekta jų pateiktu el. pašto adresu arba tel. nr. per 2 (dvi) darbo dienas nuo laimėtojo išaiškinimo. 
7.2. Prizo laimėtojas bus skelbiamas 2019 m. spalio 2 d.
7.3. Jei laimėtojas per 2 (dvi) darbo dienas nuo Organizatoriaus laiško gavimo neatsako į Organizatoriaus laišką/skambutį – prizas grąžinamas į prizų fondą.
7.4. Jeigu bus pateiktas neteisingas elektroninis paštas ar telefono numeris, prizas nebus įteiktas ir Akcijos dalyvis neteks teisės reikalauti prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su prizo netekimu ir/ar dalyvavimu Akcijoje.

8. Ginčų nagrinėjimo tvarka

8.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su laimėtojų atranka ir/ar Prizų teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
8.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti registruotu laišku ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo dienos, adresu Savanorių pr. 178a, Vilnius.
8.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo skundo gavimo dienos.

9. Asmens duomenų apsauga

9.1. Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius. 
9.2. Akcijos metu surinkti Akcijos dalyvių asmens duomenys gali būti naudojami Akcijos organizavimo, įskaitant laimėtojų atranką, laimėtojų (vardo, pavardės) viešą paskelbimą, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.
9.3. Akcijos dalyviai dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
9.4. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.
9.5. Akcijos metu surinkti asmens duomenys gali būti saugomi ne ilgiau kaip 3 (trejus) metus nuo Akcijos pabaigos.
Daugiau apie privatumo politiką skaitykite > ČIA. 

10. Atsakomybė

10.1. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusiu su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.
10.2. Organizatorius neprisiima jokių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe.

11. Mokesčiai ir kitos išlaidos

11.1. Mokesčius, susijusius su šia Akcija, jei mokestinė prievolė yra nustatyta teisės aktų, sumoka Organizatorius.

12. Kitos sąlygos

12.1. Akcijos dalyviai, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
12.2. Jeigu www.beta.lt apsipirkę už 50 € ir daugiau nesutinka dalyvauti Akcijoje, dalyviai turi informuoti mus elektroniniu paštu [email protected] arba tel. nr. 8 5 207 3000. 
12.3. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų įteikimo tvarką. Apie Prizų įteikimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.beta.lt.
12.4. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
12.5. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nėra keičiami. Už nepanaudotus Prizus dalyviams nėra atlyginama.
12.6. Organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktų esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.beta.lt.
12.7. Kilus klausimams galite kreiptis šiuo pagalbos telefonu 8 5 207 3000.

13. LAIMĖTOJO SKELBIMAS

Akcijos laimėtojas - Mantas Overlingas. Nugalėtojas išrinktas kompiuteriu atsitiktine tvarka iš duomenų bazės, kurioje buvo registruojami visi asmenys, Akcijos laikotarpiu www.beta.lt įsigiję paslaugas už 50 € ir daugiau. Nugalėtojas išrinktas 2019-10-02. Nugalėtojui išrinkti buvo naudojamas https://wheelofnames.com/ laimės ratas. 
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: