Madeira

Rūšiuoti pagal:

Ieškote pigių kelionės idėjų į Portugaliją? Norite čia atostogauti žiemą arba artėjantį pavasario / vasaros sezoną? Peržiūrėkite Beta.lt pasiūlymus ir tikrai ką nors išsirinksite! Pigūs skrydžiai, apgyvendinimas, poilsis su viskas įskaičiuota – tai ir dar daugiau Beta.lt komanda paruošė jums, kad atostogos būtų nepamirštamos!

Kelionės lėktuvu į Madeirą už gerą kainą – šio sezono TOP naujiena! Jus nustebins autentiški kalnų kaimeliai, pajūryje įsikūrusios gyvenvietės su spalvingais žvejų laiveliais bei vaišingi ir atviri vietos gyventojai. Tad jeigu norite ne tik nuostabiai gražių, bet ir jaukių atostogų, rinkitės Madeirą!

Keliones į Madeirą organizuoja populiarus ir patikimas kelionių organizatorius ITAKA. Jis pasirūpins, kad skrydžiai į Madeirą Jums kainuotų žymiai pigiau. Apsigyvensite populiariausiuose Madeiros apartamentuose arba viešbučiuose su viskas įskaičiuota. Tai – pagrindiniai poilsinių kelionių privalumai. Atostogos, kurių nusipelnėte!

Beta.lt portale ieškokite pasiūlymų vienam, dviem asmenims arba šeimai, griebkite geriausius pasiūlymus už gerą kainą ir žiemos darganą iškeiskite į kaitrią Portugalijos saulę! Madeira tikrai patiks visiems, norintiems ilsėtis tiek pakrantėje, tiek kalnuose ar tiesiog mieste!


Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: