Gran Kanarija

Rūšiuoti pagal:

    Ieškote pigių kelionių į šiltuosius kraštus? Domina pigūs skrydžiai, paskutinės minutės pasiūlymai, kelionės pigiau ar pigios kelionės į įvairius pasaulio kurortus? Apsilankykite portale Beta.lt – čia visuomet rasite daugybę pasiūlymų Jūsų tobuloms atostogoms

  Viena iš populiariausių žiemos kelionių krypčių – kelionė į Gran Kanariją. Kanarų salose, atrodo, sustoja laikas: nuostabūs vaizdai, pėdas kutentis smėlis, ir neregėto grožio paplūdimiai! Gran Kanarija galėtų būti pavadinta didžiuoju paplūdimių mėgėjų Rojumi žemėje! Norite žiemą čia atostogauti ir Jūs? Pasinaudokite Beta.lt portale teikiamais pasiūlymais ir atostogaukite už gerą kainą.

  Į Jūsų poilsio paketą įskaičiuota viskas, ko gali prireikti tobuloms atostogoms: pigūs skrydžiai į Gran Kanariją, apgyvendinimas geriausiuose salos viešbučiuose, maitinimas su VISKAS ĮSKAIČIUOTA, kaitri Karibų saulė ir šiltutėlė jūra. Skamba kaip tobulos atostogos, tiesa? Jūs galite tokias turėti! Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įsigyti kuponą, registruotis kelionei (keliones į Gran Kanariją organizuoja kelionių organizatorius ITAKA) ir vykti pailsėti!

   Dabar – geriausias laikas planuoti žiemos keliones, nes vietų dar yra, o kainos – itin patrauklios, tad ilgai nedvejokite – čiupkite patikusį pasiūlymą ir vykite į Gran Kanariją!


Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: