Fuerteventūra

Rūšiuoti pagal:

Nesibaigiantys balto smėlio paplūdimiai, Atlanto vandenynas, kuris, susidūręs su sala, spalvą keičia į žalsvą. Tikra gamtos spalvų paletė ir ypatingi kraštovaizdžiai – tai Fuerteventūros turtai. Paplūdimiai idealiai tinka visiems: saugūs vaikams, spengiantys tyla ramybės mėgėjams, pilni galimybių vandens sporto šakų entuziastams.

Ieškote tobulos krypties žiemos atostogoms ir jūs? Žiemos kelionė į Fuerteventūra yra tai, ko jums reikia. Pasirinkite kelionės organizatorių ITAKA ir leiskitės į kelių dienų svajonių atostogas už gerą kainą. Pigūs skrydžiai, apgyvendinimas geriausiuose viešbučiuose, maitinimas, VISKAS ĮSKAIČIUOTA ir nepamirštamas laikas su antrąja puse ar šeima

Jeigu norite ne tik poilsinės kelionės lėktuvu, bet ir nepamirštamų įspūdžių, keliaukite su Beta.lt. Mūsų portale nuolatos rasite pasiūlymus gera kaina su didele nuolaida. Viskas nuo pigių skrydžių iki turiningo laiko poilsiaujant. Fuerteventūroje netgi galite praleisti didžiausias metų šventes – Kalėdos arba Naujieji metai Fuerteventūroje gali būti tai, ko Jums reikia. 

Įsigykite Beta.lt pasiūlymą kelionei, rezervuokite datą ir leiskitės į nuostabią žiemos kelionę, kuri nepaliks abejingo nei vieno!


Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: