Egiptas

Rūšiuoti pagal:

Norite pabėgti nuo darganotos Lietuvos žiemos? Turime puikų sprendimą - žiemos kelionės į Egiptą! Poilsinės kelionės į saulėtąjį Egiptą – tai, ko jums reikia. Pasinaudokite Beta.lt pasiūlymais ir atostogaukite moderniuose 5* viešbučiuose su VISKAS ĮSKAIČIUOTA! Pigūs skrydžiai, apgyvendinimas geriausiuose viešbučiuose, pramogos, saulė, jūra ir nepamirštamas laikas – garantuoti!

Norite ne tik pailsėti, bet ir pažinti? Siūlome pažintines keliones į Egiptą. Jums tikrai patiks pažintinis kruizas FARAONŲ LOBIAI, kuris jums leis pažinti KITOKĮ Egiptą. Pažintinių kruizų metu Jums niekuo rūpintis nereikės – skrydis iš Vilniaus oro uosto, apgyvendinimas, maitinimas ir kitos paslaugos – viskas įskaičiuota, tad jums belieka tik rezervuoti datą ir leistis į nepamirštamą gyvenimo nuotykį jūros keliais.

Beta.lt portale taip pat siūlome Naujuosius metus sutikti Egipte. Naujametinės kelionės pigiau leis jums ne tik smagiai atšvęsti, bet ir pasidovanoti sau atostogas prabangiame viešbutyje. Nepraleiskite progos – pasinaudokite pasiūlymais su akcija ar nuolaida, čiupkite bilietus ir žiemą atostogaukite Egipte su VISKAS ĮSKAIČIUOTA. Beje, pasiūlymų turime ne tik vienam, dviem asmenims, bet ir visai šeimai. Tegul žiemos atostogos būna ypatingos visai šeimai!

Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: