Turkija

Rūšiuoti pagal:

Turkija. Turkija – itin mėgiama lietuvių kelionių kryptis. Norite čia paatostogauti ir jūs? Suplanuokite 2019 m. pavasario-vasaros atostogas jau dabar, juk Beta.lt portale jau prasidėjo išankstinis kelionių išpardavimas! Planuokite kelionę iš anksto ir sutaupykite!

Poilsis ir atostogos Turkijoje! Bodrumas, Didimas, Alanija ar Belekas? Rinkitės iš populiariausių kurortų ir mėgaukitės prabangiu poilsiu su VISKAS ĮSKAIČIUOTA! Į kelionių paketus taip pats įskaičiuotas tiesioginis skrydis iš Vilniaus arba Kauno, apgyvendinimas viešbučiuose, maitinimas VISKAS ĮSKAIČIUOTA ir kt. paslaugos, kurios pavers Jūsų poilsį nepamirštamą!

Beta.lt portale rasite nuolat atnaujinamus pasiūlymus jūsų poilsiui. Keliones organizuoja kelionių organizatorius ITAKA. Pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, paskutinės minutės pasiūlymai, pigūs skrydžiai, poilsis su viskas įskaičiuota bei kitos paslaugos – visą tai ir dar daugiau rasite portale Beta.lt. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įsigyti kuponą, užsiregistruoti į kelionę ir 2019 m. pavasario-vasaros atostogas praleisti po kaitria Turkijos saule!
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: