Italija

Rūšiuoti pagal:

Italija. Italija – šalis, kuri tiesiog nepalieka abejingų. Įstabi architektūra, gardus maistas ir visuomet svetingi vietiniai sužavi daugelį keliautojų. Esate neabejingas Italijai ir jūs? Tuomet artėjančios vasaros atostogų kryptimi gali tapti būtent šį gražuolė! Beta.lt portale jau prasidėjo išankstinis 2019 m. pavasario – vasaros kelionių IŠPARDAVIMAS!

Pigūs skrydžių bilietai, tiesiogiai skrydžiai iš Vilniaus ar Kauno, apgyvendinimas puikiuose viešbučiuose bei poilsis su pusryčiais bei vakarienėmis. Ar ne apie tokias atostogas svajojate jau dabar? Tuomet nedelskite ir suplanuokite jas tučtuojau!

Beta.lt portale siūlomos kelionių kryptys į Italiją ir gražiausius jos miestus bei salas, pavyzdžiui, Siciliją. Sicilija pakeri puikiais smėlio paplūdimiais, peizažą puošiančiais kalnais ir krištoliniu jūros vandeniu. Sicilijos simbolis – Etna, kuri kelia susidomėjimą daugeliui. Sicilija vilioja ramybės ir kokybiško poilsio išsiilgusius keliautojus.

Beta.lt rasite nuolat atnaujinamus poilsio ir atostogų pasiūlymus. Paskutinės minutės pasiūlymai, pigūs skrydžių bilietai, pažintinės, poilsinės kelionės ir kitos paslaugos Beta.lt portale siūlomos itin patraukliomis kainomis. Keliones organizuoja žinomi kelionių organizatoriai – ITAKA, KELIONIŲ LAIKAS bei kt. Nedvejokite – čiupkite kuponą už gerą kainą, kalendoriuje pasižymėkite vasaros atostogų datą ir vykite atsipūsti!

Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: