Žiemos poilsis žmonėms paprastai asocijuojasi su vienu iš dviejų – arba gulėjimu prie jūros šlamančių palmių apsuptyje, arba žiemos pramogomis kalnų kurortuose.

 


 

Pastarasis variantas ypač tinka aktyvų laisvalaikį mėgstančiai šeimai su vaikais, draugų kompanijai, tačiau ir ,,tingesniam’’ poilsiui nusiteikusiai porai į rankas paėmus slides dienos planai, tikėtina, bus gerokai pakoreguoti :). Jeigu jau nusprendėte, kad žiemos atostogas reikia išnaudoti sportuojant, ir trokštate pačios geriausios slidinėjimo kokybės, Prancūzija turėtų rikiuotis aukštai šalių pretendenčių sąraše. 

 

KRYPTIS MĖGSTANTIEMS KOKYBĘ

Dėka idealių klimato sąlygų žiemos sportui, puikiai išvystytos infrastruktūros, aukšto lygio aptarnavimo ir ypatingos gamtos Prancūzijos slidinėjimo kurortai laikomi lyderiais pasauliniame kontekste. Po dienos atsipalaiduoti kviečia kurortuose įsikūrę poilsio centrai, baseinai, restoranai ir dūzgės baruose. Alpės garsėja daugelį kalnų kurortų nuklojančia natūralia sniego danga, o ten, kur jos gali pritrūkti, įdiegta kokybiška sniego patrankų sistema. Kalnynus vagojančios trasos pritaikytos tiek pirmuosius žingsnius ant slidžių žengiantiems poilsiautojams, tiek slidinėjimo gurmanams. Prancūzijos kalnų kaimeliuose tvyro ypatinga atmosfera. Viešbučiai paprastai būna komfortiški ir labai jaukūs, įsikūrę prie pat slidinėjimo centrų, tad kavos gurkšnojimas mėgautis nerealiu baltuojančių kalnų peizažu tampa ne idiliška svajone, o širdį sušildančia realybe.

 


 

Dėl visų minėtų priežasčių slidinėjimas Prancūzijoje yra brangesnis nei, pavyzdžiui, Austrijoje arba Italijoje. Tai liečia ir įvairias paslaugas: SPA centrus, restoranus, barus ir t.t. Sutaupyti padės ne tik paskutiniu momentu pagauta ,,paskutinė minutė’’ –  kelionės kaina labiausiai priklauso nuo to, kaip keliausite, kur apsistosite ir kada bus perkami kelionės bilietai. Slidinėjimas Prancūzijoje atsieis pigiau, jeigu skrydis lėktuvu bus paliktas vasaros išvykai į sostinę, o slidinėti keliausite autobusu. Nuo savarankiškos kelionės automobiliu daug ką atbaido važiavimas pro visą Lenkiją ir apskritai ilgai trunkantis vairavimas. Viešbučių Alpėse esti įvairių, net ir prestižiniais laikomuose kurortuose dažnai galima rasti kuklesnių, kur nakvynės kaina tikrai įkandama turintiems mažesnį biudžetą. Dairytis paskutinės minutės pasiūlymų verta sausį, kuomet baigiasi švenčių sezonas ir sumažėja turistų. Vasarį daugelyje vietų padidėja sniego tikimybė, tuomet kainos vėl šokteli. Iš esmės, kuo anksčiau pradėsite internetu ieškoti kelionės, tuo ji bus pigesnė arba su didesne taikoma akcija, tad kelionės medžioklę vertėtų pradėti jau vasarą ar bent jau pirmoje rudens pusėje. Rinkdamiesi kelialapį atkreipkite dėmesį, ar į kelionę yra įskaičiuotas slidinėjimo abonementas (ski pasas). 

 


 

Jeigu neturite slidinėjimo patirties arba keliaujate su vaikais, pravartu nuvykti į Ignaliną arba Druskininkus su tikslu ,,prisijaukinti’’ slides. Prancūzijos Alpių kurortuose dirba profesionalūs instruktoriai, mokinantys tinkamai laviruoti ir nugriūti. Visgi siekiant sutaupyti brangų atostogų laiką, technikas rekomenduojama išmokti dar prieš kelionę, kad slidinėjimas Prancūzijoje jau pačią pirmą dieną atneštų malonumą.

 

SLIDINĖJIMO ATOSTOGOS PRANCŪZIJOJE: KURORTAI

Kaip jums skamba slidinėjimas didžiausioje Europoje slidinėjimo zonoje? Kiekvienas žiemos sporto entuziastas privalo aplankyti TRIS SLĖNIUS, tituluojamus slidinėjimo meka ne tik Prancūzijoje, bet ir pasauliniu mastu. Tokį pavadinimą regionas gavo dėl slidinėjimo centrą supančių Belvilio, Sant Bono ir Alueso slėnių. Oras žiemos sportui Slėniuose idealus. Čia poilsiautojai ras viską, ko reikia nerealioms slidinėjimo atostogoms: didžiulį skirtingo sudėtingumo trasų pasirinkimą, kokybišką sniego dangą, aukščiausią techninio serviso lygį, platų žiemos pramogų asortimentą ir kojas linkti verčiančius kalnų masyvų vaizdus. Pažengę palenktyniauti su vėju ir išbandyti savo jėgas gali sudėtingose (juodose) Slėnių trasose, o naujokams įrengta daugybė mėlynųjų trasų bei atskirų slidinėjimo aikštelių, kur treniruojasi mažiausieji. 

 


 

Trijuose Slėniuose skirtingų aukščių lygmenyse plyti garsiausi Prancūzijos slidinėjimo kurortai. Įspūdingiausias kraštovaizdžio atžvilgiu turbūt yra Val Toransas – į didžiausią (2300m) aukštį pakilęs slidinėjimo miestelis Europoje. Nieko keisto, kad padebesiuose įsikūręs kurortas tuo pačiu yra vienas prabangiausių slidinėjimo centrų, tad ,,viskas įskaičiuota’’ paketą užsisako dažnas. Čia įsikūręs didžiausias naktinis klubas Alpėse, dėl daugybės organizuojamų koncertų bei kitų renginių Val Toransą renkasi linksmybių ir šokių išsiilgę žmonės. Visgi tikroji Trijų slėnių pažiba yra Meribelis (1400 m). Dėka unikalios architektūros, naktinių slidinėjimo trasų ir galimybės iki centro čiuožti slidėmis tai yra vienas geidžiamiausių visos šalies kurortų. Prie populiarumo prisideda tai, kad Meribelyje didelis apgyvendinimo įstaigų pasirinkimas, tad nesunkiai galima rasti pigesnių nakvynės variantų. Žemiausiame (600 m) kalnų lygyje išsidėstęs Bride le Benas idealiai tinka keliaujant su vaikais ir norint sutaupyti. Kurortas garsėja ne tik geromis kainomis, bet ir puikais SPA centrais bei mineralinio vandens procedūromis. Pramogų tikrai netruks – per pusvalandį, grožintis fantastiškais dangų remiančių kalnų vaizdais, pasieksite slidinėjimo centrą, o grįžus lauks daugybė restoranų, barų bei išskirtines paslaugas siūlančių poilsio centrų.

 


 

Itin dideliais aukščio kontrastais garsėja PARADISKI.  Antras pagal dydį slidinėjimo regionas Prancūzijoje be puikiai įrengtų trasų siūlo išskirtines patirtis: slidinėjimą ant ledo, širdį plakti stipriau verčiančius nusileidimo mišku takus, bei vaizdą į Alpių gigantą Momblaną. Skirtingose vietose esančios slidinėjimo zonos pasiekiamos keltuvu ,,Vanoise express.’’ Pastarasis unikalus tuo, kad yra dviaukštis ir savyje vienu metu talpina iki 200 žmonių! Pagrindinis kurortas regione yra La Planė. Tai 10 jaukių kalnų kaimelių jungiantis slidinėjimo centras stačių uolų apsuptyje. Didesnė dalis trasų yra mėlynos, todėl labai tinka keliaujant su vaikais ar prisibijančiais kolegomis.

 


 

Lietuvių mažiau žinomas DVEJŲ ALPIŲ REGIONAS įkurtas sujungus skirtingose Alpių pusėse esančius miestelius Mont de Lans ir Venosc. Slidinėjimo patirtis Dvejose Alpėse verta milijono – dėl didelio aukščio kurotas visuomet padengtas natūralaus sniego danga, dauguma trasų įrengtos pietinėse Alpių pusėje, tad slidinėjama nuo saulės spindulių žaižaruojančiose kalnuose. Šį regioną labai dažnai lanko patys prancūzai, vertinantys ne tiek viešnagės komfortą, kiek kokybišką laiko praleidimą gerai įrengtose trasose. Dauguma trasų yra mėlynos ir raudonos, tačiau yra ir itin staigių, pritaikytų slidinėjimo asams.

 

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Andalūziją Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Kroatiją Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Algarvę Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės po Lietuvą Kelionės po Lietuvą autobusu Pažintinės kelionės Lietuvoje Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Irklentės Trakuose Irklentės Vilniuje Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Golfas Plaukimas Šokiai Šokiai vaikams Gatvės šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Chirurgas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Kaune Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Kiti skiepai Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Reabilitacija INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: