Anokia čia naujiena, kad Italija poilsiautojus traukia kaip bites prie medaus. Šiltas oras vasarą ir švelnus klimatas žiemą atostogas Italijoje leidžia planuoti ištisus metus.


Jeigu karštuoju sezonu šeimos, draugai ir poros į Italiją vyksta pasilepinti saulės spinduliais bei susipažinti su neaprėpiamu istoriniu ir kultūriniu paveldu, tai žiemą aktualiausias tampa slidinėjimas. Slidinėjimas Italijoje - paliks neišdildomus įspūdžius.

KODĖL BŪTENT ITALIJA?

Ar būna kas geriau, nei aktyvios pramogos kalnuose, o paskui jas sekantis įspūdžių aptarimas linksmybiu ritmu alsuojančiuose centro baruose :)? Netgi sostinė ir kitos lankytinos vietos žiemą neprilygsta slidinėjimo Italijoje malonumams. Šiaurėje, Italijos Dolomitinėse Alpėse įsikūrę daugiausia slidinėjimo centrų, būtent čia ir keliauja žiemos sporto entuziastai. Slidinėjimo kurortų Alpėse tinklas labai platus, tad sunkiausia dalis – išsirinkti tą vienintelę. Šiaurėje išplėtota patogi keltuvų sistema, leidžianti tos pačios slidinėjimo kelionės į Italiją metu pabuvoti skirtinguose kurortuose. Turistai čia nekeliautų, jei šiaurės Italija negarsėtų kokybiškomis trasomis. Dauguma Alpėse įsikūrusių kurortų pritaikyti tiek pažengusiems, tiek tiems, kas dar tik žengia pirmuosius žingsnius ant slidžių. 


Italijos Alpės poilsiautojus vilioja dėl labai gero paslaugų ir kokybės santykio. Slidinėti čia pigiau nei Prancūzijoje, Šveicarijoje ar Austrijoje, nors didelė dalis kurortų grožiu ir paslaugų kokybe drąsiai gali konkuruoti su slidinėjimo milžinėmis. Kitas dalykas – čia itin daug saulėtų dienų. Tie, kas jau susipažinę su žiemos sportu lauke, vieningai linkčioja: slidinėjimas yra 10 kartų malonesnis, kai kalnai tviska nuo juos glamonėjančių saulės spindulių. Net ir giliausią žiemą šaltukas Alpėse tikrai nebūna stingdantis.

KELETAS PASTABŲ

Ne vienam iškylantis opus klausimas: ar atostogos Dolomitinėse Alpėse yra geras pasirinkimas, jei negaliu net išstovėti ant slidžių arba keliauju su vaikais? Be abejonių – taip, jei noro yra daugiau negu baimių. 


Didingi kalnų masyvai, amžinu sniegu nuklotos smailėjančios kalnų viršūnės ir tyras Alpių oras įspūdį palieka kiekvienam. O ypač – prie lygumų kraštovaizdžio pripratusiems tautiečiams ;). Beveik visuose kurortuose slidinėjimo pradžiamokslį tiek vaikams, tiek suaugusiems dėsto ten dirbantys instruktoriai. Sporto naujokams pritaikytos lengviausios – žaliosios – trasos, tad renkantis kurortą naujokams svarbu atkreipti dėmesį į pastarųjų pasiūlą. 


O protingiausia, pasak profesionalų, būtų susipažinti su slidinėjimu pradėti Lietuvoje. Nuvykę į Druskininkus arba Ignaliną pratinsitės prie slidžių, mokinsitės stabdyti ir teisingai nugriūti. Gebėti save susistabdyti ir yra didžiausias mokymų tikslas, nes, kai žinai ir realybėje pasipraktikuoji griuvimo techniką, nebaisu atsitrenkti į slidininką ar kitą kliūtį. Negalima kryžiuoti slidžių, reikia stengtis kristi ant kairio arba dešinio šono, ir lazdas laikyti šonuose, kad nepasimaišytų po kojomis. Lietuvos slidinėjimo centruose įrengtos mini trasos mažiesiems. Iš anksto ,,prisijaukinus’’ slides, slidinėjimo euforija kurorte ateis greičiau, ir nesugaišite brangaus atostogų laiko mokindamiesi technikų. 


Aktyvus poilsis kalnų miestelyje dėl visų šių priežasčių ypač tinkamas ir pasilinksminti nusiteikusiai draugų kompanijaim ir šeimai (vaikų nevargina trumpas skrydis). Jaukų gamtos prieglobstį Alpėse pavyks rasti ir aktyviai porai.


Jei pasirinkta slidinėjimo kryptis yra Dolomitinės Alpės, savaitgalio trukmės kelionė nėra pats geriausias variantas. Paprasčiausiai pritrūks laiko. Trumpa išvyka į Čekiją, prie savaitgalio ,,prikabinant’’ penktadienį ir pirmadienį, būtų įmanoma dėl nedidelių atstumų, tačiau Italijai reikia skirti bent savaitę. Į valstybę patogiausia keliauti lėktuvu, bet jeigu ieškote pigios slidinėjimo kelionės į Italiją, rinkitės išvyką autobusu. ,,Paskutinė minutė’’ su taikoma akcija kelionei taip pat yra puikus būdas už superinę kelionę mokėti pigiau. 


Slidinėjimo sezonas Italijoje, kaip ir daugumoje kitų vietų, yra gruodžio-vasario mėnesiai. Kelialapių paieškas rekomenduojama pradėti dar gerokai prieš žiemos sezoną. Bilietai su paskutinės minutės pasiūlymais dažnai atsiranda sausį, kuomet atslūgsta šventinių atostogautojų banga. Vasarį dėl daugumoje vietovių ženkliai padidėjusios sniego tikimybės kainos ir turistų skaičius dažniausiai vėl šokteli.


Vietinė valiuta – euras.

PAGRINDINIAI SLIDINĖJIMO REGIONAI IR KURORTAI

ALTA VALTELINA slidinėjimo regione randasi bene populiariausi visoje Italijoje slidinėjimo kurortai. Tiek gausiai čia besirenkančius lietuvius, tiek kitų šalių turistus vilioja puikios įvairaus sudėtingumo trasos, gerai išvystyta infrastruktūra ir natūralaus sniego danga. Ties siena su Šveicarija plytintis slėnis garsėja jį juosiančiomis kalnų keteromis ir pasakiškais vaizdais. Alta Valtelinos superžvaigždė – Bormijaus kurortas, mėgstamas dėl didelės žiemos sporto šakų pasiūlos, naktinio gyvenimo ir prabangių SPA kompleksų. Livinjas savo ruožtu yra labai universali ir geromis kainomis garsėjanti vieta. Puikus ekonominis variantas atostogoms Alpėse.


VAL DI SOLĖ neatsitiktinai gavo ,,saulės slėnio’’ vardą – orai čia ypač švelnūs ir saulėti. Adamelos ir Brentos draustinio apsuptyje esantys slėnis poilsiautojus lepina idiliškau Italijos Alpių vaizdeliu. Būtent čia rekomenduojama vykti su slidinėjimo ,,pradinukais.’’ Slėnio gyvenimas verda Malėje, čia įsikūrę daugybė puikių poilsio centrų. Traukos centre Dimare saulės blizginami kalnų masyvai pasirodo visu savo grožiu.


Madona di Kampilijas paprastai būna ta priežastis, kodėl net ir vietiniai renkasi renkasi  VAL RENDENOS slėnį. Dėl fantastiško peizažo, didelio trasų kiekio ir itin kokybiško aptarnavimo miestelis laikomas preciziškiausiu kurortu Alpėse. Jeigu jau vyksite į šį kurortą, ,,viskas įskaičiuota’’ tikrai nepamaišys, nes viešbučiai čia atitinkamai irgi aukšto lygio. Jeigu norite išvengti minių ir eilių prie keltuvų, rinkitės prieinamesnį, tačiau labai žavų Pincolo kurortą.


VAL DI FASA tiks ir ramesnėms atostogoms su šeimos nariais, ir žiemos nuotykiui su draugais. Slėnis laikomas vienu geriausiu slidinėjimo regionų Alpėse, nes čia apstu ne tik trasų, bet kitų žiemos pramogų, puikiai išvystyta infrastruktūra. Slėnio centre išsidėsčiusi Poca di Fasa turi ryškų romantikos prieskonį – abejingų čia nepalieka jaukiai apšviestos naktinio slidinėjimo trasos. Kampitelas paliks įspūdį dėl moderniausių slėnyje keltuvų ir itin aukšto techninio serviso lygio. Jei pritruks natūralaus sniego, ne problema, nes kalnų miestelis gali pasigirti įdiegta modernia dirbtinio sniego sistema. Tie, kas planuoja gyventi vakarėlių ritmu ir susipažinti kitais poilsiautojais, turėtų rinktis Kanacėjų. Judriausiame slėnio kurorte gausu restoranėlių, barų ir viešbučių, o taip pat ir atvykusių italų. Kurortas įsikūręs strategiškai itin geroje vietoje, čia galioja net trys – Pordoi, Stella ir Fedaia – slidinėjimo pasai.


DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Andalūziją Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Kroatiją Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Algarvę Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės po Lietuvą Kelionės po Lietuvą autobusu Pažintinės kelionės Lietuvoje Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Irklentės Trakuose Irklentės Vilniuje Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Golfas Plaukimas Šokiai Šokiai vaikams Gatvės šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Chirurgas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Kaune Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Kiti skiepai Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Reabilitacija INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: