Jeigu žiemos atostogas norėtumėte praleisti ten, kur žemė dar neišminta turistų srautų, tvyro neįtikėtinai šilta atmosfera ir kokybišką tinginiavimą užtikrina vieni įspūdingiausių pasaulyje paplūdimių, atvykite į Žaliąjį Kyšulį. Atlanto vandenyne, 500 km į vakarus nuo Senegalo krantų nutolusioje šalyje gyvenimas teka sava, ramia, vaga. 10 iš 18 valstybę sudarančių salų yra pritaikytos turizmui, visas jas aplankyti įmanoma vienos ilgesnės kelionės metu.

 

Kelionės į Žaliąjį Kyšulį paprastai prasideda (o dažnai ir baigiasi) Salio (Druskos) saloje, kuri garsėja reto grožio saulėlydžiais ir gyvos muzikos vakarais. Tai – pagrindinė šalies turistinė sala, į kurią poilsiautojus kaip bites prie medaus traukia pasakiški minkšto smėlio paplūdimiai, skalaujami smaragdinės jūros. Tokį pavadinimą sala gavo dėka savo druskų salinų, į kurias taip pat organizuojamos ekskursijos. Vakarėjant muzika sklinda beveik iš kiekvieno kampelio. Salos miesteliuose veiklos nepritrūks – palei jūrą nusidriekę barai, naktiniai klubai, restoranai ir užkandinės, suvenyrų parduotuvės, yra ir jaukių pasivaikščiojimo takų. Laisvalaikio pramogos susitelkusios ties pakrantėmis, toliau nuo jų rikiuojasi vietinių gyvenvietės.

 

ŠIEK TIEK KONTEKSTO

Suprantame, kad gali kilti klausimas dėl saugumo. Galime patikinti – Žaliasis Kyšulys yra visiškai saugi valstybė kelionėms, tad vakarais linksmintis ar eiti palydėti saulės galima be baimių. Dalyje archipelago salų mažai tiek viešbučių, tiek turistų, todėl ten apsilankyti, kad ir trumpam, renkasi nedaugelis. Maždaug 95% šalies gyventojų yra katalikai. Apie du trečdalius vietinių yra kreolų kilmės, t. y. kilo iš afrikiečių ir portugalų (kolonistų) etninių grupių mišinio. Beveik visa likusi gyventojų dalis – afrikiečiai. Vietiniai čia neįkyrūs ir per prievartą kalbėtis nelenda. Na, tik prekybininkai suvenyrų parduotuvėse mėgsta garsiau parėkauti, kad geriausia pirkti būtent pas juos!

 

Žaliasis Kyšulys yra parlamentinė respublika. Šalies pavadinimas kiek klaidinantis, nes vienintelė tikrai žalia sala yra Sao Antao, o kitur daugiausia plyti dykumos ir stūkso ugnikalniai. Kuo giliau į salą, tuo ryškiau keičiasi dykumos veidas – vietomis išdygs krūmynai, kitur atsivers pilkas uolėtas reljefas, o kai kuriose vietose turėsite įveikti ir nemažas kalvas. Visgi, turbūt labiausiai poilsiautojus stebina vyraujanti mišri, bet viduje nekonfliktuojanti afrikiečių ir europiečių kultūra – kol bažnyčioje vyksta afrikietiško tipo mišios su dainomis ir šokiais, pro vietinių namų langus aidi ramios portugališkos melodijos. Salio salos sostinė ir kartu didžiausias salos miestas yra Espargos (port. espargos – šparagas, kurių mieste kadaise gausiai augo). Čia verta apsilankyti, jei norisi pamatyti autentišką kolonijinio laikotarpio architektūrą, bei iš arčiau pažvelgti į tai, kaip gyvena vietiniai. Tiesa, turistams veiklos be pasivaikščiojimų čia ne per daugiausiai – miestelyje vos keli restoranėliai ir parduotuvės, tad kelionės į Žaliąjį Kyšulį metu salos sostinėje daug laiko praleisti nereiks. Visos šalies sostinė – Prajos uostamiestis, išsidėstęs Santjago saloje. Čia susitelkę daugiausia vietos gyventojų.

 

PRAMOGOS IR EKSKURSIJOS

Vandens sporto entuziastams Žaliojo Kyšulio krantai – rojus žemėje. Daugybė vandens sporto mėgėjų čia renkasi kaituoti, buriuoti ir skrosti bangas banglentėms. Kad ir į kurį paplūdimį keliausite, be vargo rasite tam tikrų vandens sporto šakų mokyklas, kuriose pradedančiuosius apmokys profesionalūs instruktoriai, bei įrangos nuomos punktus.

 

Lankytinos vietos nėra stiprioji šios vietos pusė. Užtat labai daug poilsiautojų renkasi dykumos safarius džipais bei prie ugikalnių. Taip pat populiarios ekskursijos į druskos gavybos vietas, kur žemę nuklojusi druska dengia neaprėpiamus plotus ir atrodo lyg sniegas.

 

KLIMATAS

Dėl šilto klimato poilsinė ar pažintinė (o dažniausiai – mišri) kelionė į šią šalį puikiai tinka tiek šeimai su vaikais, tiek keliaujant dviese. Kelionės į Žaliąjį Kyšulį organizuojamos spalio-kovo mėnesiais, kuomet orai ne tokie karšti. Vandens temperatūra ištisus metus nenukrenta žemiau 23 °C. Net ir gruodžio mėnesį lepina ne žemesnė nei 25°C šiluma! Kad egzotinė saulė neįkąstų per smarkiai, būtinai naudokite apsauginį kremą nuo saulės, į lagaminą įsimeskite galvos apdangalą.

 

NAKVYNĖS GALIMYBĖS, TRANSPORTAS IR KAINOS

Daug poilsiautojų, trokštančių patirti unikalią vietos gamtą, renkasi apsistoti bungale – atskirame, dažniausiai vieno aukšto namelyje su terasa. Atsiliepimai rodo, kad tokie nameliai-viešbučiai paprastai  supami egzotiškos aplinkos ir siūlo unikalią galimybę nakvoti netipiniame pastate. Tačiau, jeigu trokštate apsistoti prašmatniame viešbutyje ant pat jūros kranto, tokių čia taip pat netrūksta.

 

Nors vietų kur apsistoti pigiau tikrai yra, maisto kainos europietiškos. Akys čia raibsta nuo egzotinių vaisių – papajų, kokosų, gvajavos – gausos, tačiau vaisiai, kaip ir mėsa, čia nepigūs. Taip yra todėl, kad salų dirva skurdi, tad praktiškai viskas atkeliauja iš žemyninės Afrikos dalies. Atsižvelgiant į vietos maisto kainas, sutaupysite, jei viešbutį užsisakysite su maitinimo paketu.

 

Salose vyrauja portugališka ir afrikietiška virtuvė. Kad jau gyvensite saloje, būtinai išragaukite skirtingas žuvis bei šviežias jūros gėrybes. Išbandykite salyne itin populiarių kokteilį Capirinha. Iš Brazilijos atkeliavęs alkoholinis gėrimas susideda iš braziliškos degtinės, šviežiai spaustų citrinų sulčių, cukraus ir žaliųjų citrinų skiltelių.

 

Vietinė valiuta – eskudas, 1 EUR  ~ 110 eskudų. Beveik visose vietoje galima atsiskaityti eurais, net ir grynaisiais. Jeigu yra poreikis išsikeisti valiutą, tai galima padaryti didesnėse prekybos vietose.

 

Lengviausia ir patogiausia saloje keliauti išsinuomotu automobiliu. Paros nuomos kaina apie 60 EUR, kuro kainos praktiškai nesiskiria nuo kainų Lietuvoje. Salose gana nemažai neasfaltuotų kelių, todėl vertėtų rinktis galingesnį automobilį. Norintiems pasiekti kitas saleles, tai patogiausia bus padaryti keltu. Jeigu keliausite nedau, ir norėsis pasiekti vieną kitą salos vietą, verta rinktis taksi. Kad kelionė neatsieitų pernelyg brangiai, rekomenduojame viešbučio registratūroje pasiteirauti, kokia galėtų būtų įprasta kelionės iš taško A į tašką B kaina. Pavežėjui mandagiai pasakykite, kad paskutinį kartą mokėjote būtent tiek, ir jis, tikėtina, ties tokia kaina ir apsistos. Atsiliepimai rodo, kad ši gudrybė dažnai suveikia!

 

ATOSTOGOS ŽALIAJAME KYŠULYJE: KĄ DAR VERTĖTŲ ŽINOTI?

  • LR piliečiams, į šalį keliaujantiems ne ilgesniam nei 30 dienų laikotarpiui, viza nereikalinga. Užtenka turėti ne trumpiau nei 6 mėn. po kelionės galiojantį pasą.
  • Tiesioginiai skrydžiai iš Varšuvos į tarptautinį Salio oro uostą vyksta ištisus metus. Kai kurie kelionių organizatoriai lapkričio-gruodžio mėnesiais siūlo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus.
  • Saugumo reikalavimai dėl COVID-19 kaip ir likusiame pasaulyje nuolat keičiasi. Visą aktualią informaciją (skiepai, kaukių dėvėjimo taisyklės ir t.t.) jums suteiks kelionių organizatorius.
  • Žaliajame Kyšulyje vyraujanti kalba yra portugalų, o tiksliau – kreolinis jos variantas. Tačiau čia nesunkiai susišnekėsite anglų kalba, kai kur ir rusų bei vokiečių.
  • Kuo anksčiau pradėsite ieškoti kelionės į Žaliąjį Kyšulį, tuo siūlomi bilietai bus pigesni. Išimtis būtų paskutinės minutės pasiūlymai, kurie bilietus likus paskutinėms vietoms siūlo įsigyti už pigiau, su nemaža akcija. Jeigu ši šalis yra jūsų svajonių kryptis, pradėkite internetu dairytis geriausių kelionių pasiūlymų. O jei nerandate to, ko ieškote, kreipkitės į ,,Beta Travel’’ kelionių ekspertus, kurie pateiks kelionių variantus, pritaikytus jūsų individualiems poreikiams.

 

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui DOVANOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie Jūros SPA poilsis Viešbučiai su spa Viešbučiai su spa Vilniuje Viešbučiai su spa Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Anykščiuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams Dovanokite poilsį prie jūros Dovanokite SPA poilsį Dovanokite sanatorinį poilsį Dovanokite prabangų poilsį Dovanokite vasarą KAUNAS HOTEL Mingės Egzotika Best Baltic Palanga VYTAUTAS EGO SPA Gradiali Gradiali Amsterdam Plaza Pušynas METROPOLIS Victoria hotel Kaunas Belorus Sanatorija Corner Hotel VYTAUTAS EGO SPA Aurora Hotel Klaipėda Amberton Green Apartments GABIJA Palangos Žuvėdra PALANGOS LINAS Palangos Vėtra PRIE PARKO Europa Royale Druskininkai Amberton Green SPA Druskininkai Dainava Gradiali GRAND SPA LIETUVA Eglės sanatorija Pušynė Draugystės sanatorija Panorama Hotel Versmė sanatorija Vilnius Grand Resort Galia Atostogų Parkas Radisson Blu Hotel Lietuva Goda Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Bistrampolio Dvaras Oro Dubingiai Harmony Park RADISSON HOTEL KAUNAS Ibis Kaunas Centre Margis Vanagupė Neringa Hotel RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA Best Baltic Central Druskininkai Grand Baltic Dunes Energetikas Rąžė UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA De Lita Park Inn By Radisson Vilnius Airport ŽILVINAS HOTEL PALANGA TULPĖS SANATORIJA Royal SPA Residence Ramios Bitės SPA Vilnius Druskininkai POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Maljorką Kelionės į Tenerifę Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Lanzarotę Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės i Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Daniją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Mauricijų Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Tunisą Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Eura travel kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Dovanokite poilsines keliones Dovanokite pažintines keliones KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivazinejimas keturračiais Klaipėdoje Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Grupinės treniruotės Teniso treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Plaukimo pamokos, treniruotės Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos Dviems Vidaus pramogos Dovanokite šeimos pramogas Dovanokite ekstremalias pramogas Dovanokite įsimintinas pramogas Impuls SPA Radailiai Marijampolės Oreivių Klubas LEMON AKROPOLIS VILLA ALICANTE Palangos baseinas Pilotai.lt Skydiving.lt Wake Way Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Splash Park 313 CABLE PARK EKSKOMISARŲ BIURO ŠAUDYKLA TANKS.LT CurioCity UNO Park Palangos vasaros parkas Boom Park Water Inn, Wake Inn Apollo Boulingas FORUM PALACE Vichy Vandens Parkas SPEEDWAY PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Manikiūras Klaipėdoje Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Dovanokite grožio procedūras Dovanokite prabangius SPA ritualus Dovanokite rytietiškus SPA pojūčius Dovanokite atpalaiduojantį masažą Studio Figura MEDESTETUS KLINIKA V.G. MEIMAR – GROŽIO NAMAI PASILEPINK masažo studija THE DOLL HOUSE Skin Olympus Clinic CULT OF BEAUTY Gatineau grožio salonas MIRROR BEAUTY ROOM Merci Merci beauty lounge Cute Beauty lab MANTELI Solegama Gydančios rankos East Island SPA SPA SHANTI Amadėja SPA Estetinės Medicinos klinika Provanso Kvapai SPA Angel SPA Fish SPA salonas Sachara soliariumai High Care SUGIHARA Qi Anmo Ritos Masažų Studija TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA SOLISUN DALIOS GROŽIO STUDIJA Elitsun Azia SPA EUFORIJA grožio studija Amadėja SPA Sokrato clinica Fi Clinica Nidos Kopos MANILLA Era Esthetic Skinland Elen SPA Studija FAMILIA SANA SPA Babor Aušros SPA Namai Saulėja SPA GROŽIS
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Akių ligų gydytojas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Mankštos nugarai Mankštos senjorams Kitos paslaugos Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje Dovanokite artimiesiems sveikatą Dovanokite rūpestingus tyrimus Svajones pildanti dovana LIETUVOS DRAUDIMAS Baltijos-Amerikos klinika Biofirst Dantukų Pasaulis Royal Dental Clinic V. Grybo Odontologijos klinika Allergomedica klinika MEDICINA PRACTICA LABORATORIJA Šypsenų Alėja Natura Munda INMEDICA Brilliant smile REZUS.LT kraujo laboratorija Uosto Poliklinika Elite Odontologijos klinika DIVADENTA ŠYPSENOS AKADEMIJA SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: