Pradedant fantastiškomis pilimis ir kerinčiais miškais, baigiant šurmuliuojančiais miestais ir UNESCO saugoma architektūra – kelionės į Vokietiją populiarios dėl nesuskaičiuojamos daugybės priežasčių. Senojo pasaulio žavesys ir modernūs miestai tobulai dera tarpusavyje ir tinka bet kokios trukmės atostogoms. Ypač kai poilsis Vokietijoje susideda iš aukštos kokybės aptarnavimo ir penkių žvaigždučių viešbučių.

Viena patraukliausių ir kontraversiškiausių Europos valstybių tiesiog kerėte pakeri. Vokietijos sostinė Berlynas žaižaruoja energija. Pagrindinis mokslo, kultūros ir technologijų centras Europoje yra jaunatviškas ir puoselėja istoriją. O Miunchene vis dar rusena istorinis Bavarijos žavesys, įgyjantis naujų spalvų kiekvieno Oktoberfesto metu. Prie Maino upės įsikūręs Frankfurtas – tai Vokietijos finansų ir transporto centras su gražiausia panorama valstybėje. Na, o už miesto ribų Vokietija parodo visai kitą veidą: pasakiškais reljefais lipa laukinė gamta, prie kurios šliejasi senovinės pilys. 

Vokietijos kultūra

Ši šalis neabejotinai yra inovacijų ir kultūros centras – tai nesunku suprasti iš populiacijos pasiskirstymo. Vokietijoje gyventojų skaičius yra 83 milijonai, o metropoliuose gyvena milijonai gyventojų. Net ir milžiniški miestai nepraranda žavesio: gyva muzika, tradicijos ir pramogos puikiai dera su mokslo ir inovacijų laimėjimais. Bacho ir Bethoveno gimtinėje yra per 300 teatrų, 130 profesionalių orkestrų ir 630 meno muziejų. Sostinėje Berlyne stebina ir kultūrų įvairovė: čia klega nuo ispanų iki arabų, o vietiniai puikiai kalba angliškai. Vis tik pravartu užantyje turėti keletą frazių susiorientavimui. Ypač, kai kelio ženklai, iškabos ir pavadinimai parašyti oficialia Vokietijos kalba.

Šalia kultūros margumyno iškyla ir žmogaus sukurti stebuklai. Populiariausių automobilių gimtinė žymi dėl kelių šimtų lankytinų vietų, kuriose iš arčiau supažindinama su technikos tendencijomis. Greičio mėgėjai turi progą pasigėrėti prabangiais automobiliais ir ekstremaliais pojūčiais. Ne ką mažiau jusles sužadina ir tradicinis maistas. Vokiška virtuvė soti, turtinga skoniais ir įvairove. Tradicinė eintopf sriuba iš mėsos ir daržovių išties pasotina, tik po jos nevalia atsisakyti eisbein su raugintais kopūstais, o desertui – sukirsti gabalą  švarcvaldo vyšnių pyrago arba pagurkšnoti šalto alaus. 

Ką būtina žinoti?

Senoje Vokietijos žemėje laukia daugybė šlovingų istorinių miestų ir gamtos stebuklų. Lietuva-Vokietija atstumas apie 1000 kilometrų, o Vilnius-Vokietija atstumas dar mažesnis. Todėl sumanus sprendimas skubantiems yra skrydžiai į Vokietiją, kurioje per 100 oro uostų! Sunku patikėti, tiesa? Su galiojančiu ES vairuotojo pažymėjimu kelionė į Vokietiją suteikia nežabojamą laisvę stabtelėti pakelės miestuose ir gėrėtis gamta. Ne mažiau smagesnė išvyka Lietuva-Vokietija autobusu. Autobusas į Vokietiją kursuoja dažnai, o pažintinės kelionės leidžia atsipalaiduoti, trumpam įnykti į knygą ir vėl gėrėtis pralekiančiais vaizdais. Šis transportas tinka kelionei į Vokietiją su vaikais, ypač kai autobuso bilietai į Vokietiją kainuoja itin pigiai. 

Viskas apie Vokietiją yra grynų gryniausia tiesa – dalis smulkiojo verslo parduotuvėlių, barų ir restoranų neturi kortelių skaitytuvų, tačiau patogumo suteikia Vokietijos valiuta – euras. Vis tik prieš kelionę vertėtų iš anksto pasiruošti grynųjų, skirtų suvenyrams, šokoladui ir geriausiam alui Europoje. Tiesa, parduotuvės ir vaistinės sekmadieniais nedirba. Beje, vokiečiai yra draugiški ir svetingi žmonės, pasižymintys geru humoro jausmu. Vis dėlto griežtai laikosi taisyklių – čia nėra „madinga vėluoti", svarbu gerbti savo ir kitų laiką.

Lankytinos vietos

Istorija, kultūra ir gamta bene geriausiai apibūdina Vokietijos mietus. Įdomi ir gyvybinga Vokietijos sostinė Berlynas aprėpia platų spektrą: nuo meno ir mados iki inovacijų bei technikos. Kerinčios architektūros prieglobstyje įsikūrę muziejai ir meno galerijos, o gatvėse pardavinėjami sendaikčiai. Vakarais gatvės atbunda naktiniam gyvenimui su gyva muzika restoranuose ir sausakimšais barais. Beje, iš Berlyno nevalia išvykti be akmenėlio nuo Rytų ir Vakarų pasaulius skyrusios sienos bei nepautus jaudulio Čarlio kontrolės punkte.

Tiems, kam vaikystėje teko girdėti brolių Grimų pasakų, puikiai pažįstama Miegančiosios gražuolės istorija. Tankiuose, amžinai žaliuojančiuose Švarcvaldo miškuose čiurlena kriokliai ir telkšo ežerai – būtent šis kraštas įkvėpė pasakininkus kūrybai. Vieta pamėgta žygeivių ir sportininkų, o kartu tai – žymiausio terminių šaltinių ir SPA miestelio Baden-Badeno prieglobstis, kuriame prieš 2000 metų maudydavosi romėnai.

Kita pilis inspiravo animacijos genijaus Volto Disnėjaus rūmų atvaizdą kūryboje. Bavarijos Alpėse kalnuose pasislėpusi Noišvanšteino pilis – tai populiariausia ir labiausiai pamėgta Vokietijos lankytina vieta. Rūmus, garsėjančius elegantiškomis smailėmis, XIX a. pastatė Bavarijos karalius Liudvikas II. 

Pažintinės kelionės

Pažintinės kelionės į Vokietiją pasitinka muzikos ritmu: klasika pasidabinę istoriniai miestai, grakštūs šimtamečiai miškai ir gležna gamta bei temperamentinga tauta, charizma žavinti tiek didmiesčiuose, tiek ir kurortuose. 

Vokietijos plotas išties didelis, todėl pramogų ir idėjų poilsiui netrūks net išrankiausiems, o pažintinės kelionės į Vokietiją gyvenimą ir kasdienybę praturtins maloniais netikėtumais. Meno ir bohemiško gyvenimo paieškos atves į didmiesčius: Miuncheną, Frankfurtą ar Hamburgą. O užmiestyje žadą atima originalūs viduramžių senamiesčiai ir puoselėjamos šimtmečių senumo tradicijos. Norintiems pramogų, pažintinės kelionės į Vokietiją prasideda Bavarijos Alpėse, Juodojoje girioje arba Reino slėnyje. 

Paskutinė minutės kelionės

Spontaniška kelionė į tolimiausią pasaulio kampelį? O galbūt proga išpildyti svajonę? Su patikimu Vokietijos kelionių vadovu Novaturu bilietai į Vokietiją tiesiog ranka pasiekiami. Vilnius-Vokietija ir Kaunas-Vokietija skrydžiai pigūs ir ekonomiški, o bilietus internetu įsigyti neįtikėtinai paprasta.

Kas nesugalvoja, kaip praskaidrinti pabodusią kasdienybę, verta rinktis spontanišką savaitgalio kelionę. Trokštant atitrūkti ilgesniam laikui, paskutinės minutės kelionė taip pat nebloga išeitis. Ypač kai pigūs bilietai į Vokietiją pasirodo prieš mėnesį, o išvyka lepina penkių žvaigždučių pojūčiais. Paskutinės minutės kelionės skrydžiais į Vokietiją yra gera dovana kiekvienam, pasiilgusiam kokybiškų ir vaizdingų atostogų. 

Koks bebūtų sezonas, orai Vokietijoje balandį ar kitais mėnesiais – nepriekaištingi. Švelnus ir gležnas pavasaris kviečia stebėti atbundančią gamtą Alpėse. Vasarą – tiesioginis skrydis į Vokietiją – ir jau mėgaujatės Ziulto ar Frizijos salomis. Rudens vakarais poetiški pasivaikščiojimai po Berlyną, o žiemą – ekstremalūs nuotykiai kalnų kurortuose. 

Į ką atkreipti dėmesį prieš nusiperkant kelionę?add

Net pati spalvingiausia ir įspūdingiausia kelionių ir poilsinių išvykų reklama, niekada neatstos jose dalyvavusių žmonių atsiliepimų, todėl siūlome atkreipti dėmesį į kitų keliautojų atsiliepimus, BETA.LT kelionių konsultanto arba eksperto paliktą komentarą. Jeigu planuojate keliauti dviese ir norite poilsio tik suaugusiems, patariame rinktis tik suaugusių poilsiui skirtus viešbučius. Jeigu planuojate keliauti su šeima, rekomenduojama atkreipti dėmesį į pramogų vaikams pasiūlą, atstumą nuo būsimo Jūsų viešbučio iki oro uosto, kambario, kuriame gyvensite, tipą ir dydį. Šaltesniuoju metų laiku siūlome rinktis viešbučius su šildomais lauko baseinais. Svarbu atkreipti dėmesį į kelionės paketo kainą. Kelionės kaina įprastai būna nurodyta vienam asmeniui. Kelionės paketo kaina ir paketo turinys priklauso ir gali skirtis nuo į viešbutį atvykstančių žmonių skaičiaus.

Ar kelionės draudimas įskaičiuotas į kainą?add

Asmens sveikatos draudimas į kelionės kainą nėra įskaičiuotas. Draudimo polisą galite patogiai įsigyti internetu. O į kelionės pasiūlymo kainą įeina skrydžio, oro uosto mokesčių, apgyvendinimo pasirinktame viešbutyje, pasirinkto maitinimo tipo, rankinio ir registruoto bagažo aptarnavimo, pervežimų iš oro uosto, vietinio kelionių organizatoriaus atstovo paslaugų išlaidų apmokėjimo suma. Visos Jūsų įmokos už kelionę yra apdraustos privalomuoju kelionių organizatorių draudimu. Tad galite būti ramūs, BETA.LT kelionių konsultantai pasirūpins visais kelionių formalumais ir padės Jums įsigyti kelionių draudimą. Jums rūpimais klausimais ieškokite informacijos telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: keliones@beta.lt bet kuriuo Jums patogiu metu.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Saldžios dovanos Romantiškas poilsis dviem Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Vilniuje Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras Grand Baltic Dunes Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Atostogų parkas Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Goda Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Aurora Hotel Klaipėda Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza Grand SPA Lietuva UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Palangos vėtra Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Madridą Kelionės į Seviliją Kelionės į Valensiją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Tailandą Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Vietnamą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Tunisą Slidinėjimo kelionės į Italiją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės