Pradedant fantastiškomis pilimis ir kerinčiais miškais, baigiant šurmuliuojančiais miestais ir UNESCO saugoma architektūra – kelionės į Vokietiją populiarios dėl nesuskaičiuojamos daugybės priežasčių. Senojo pasaulio žavesys ir modernūs miestai tobulai dera tarpusavyje ir tinka bet kokios trukmės atostogoms. Ypač kai poilsis Vokietijoje susideda iš aukštos kokybės aptarnavimo ir penkių žvaigždučių viešbučių.

Viena patraukliausių ir kontraversiškiausių Europos valstybių tiesiog kerėte pakeri. Vokietijos sostinė Berlynas žaižaruoja energija. Pagrindinis mokslo, kultūros ir technologijų centras Europoje yra jaunatviškas ir puoselėja istoriją. O Miunchene vis dar rusena istorinis Bavarijos žavesys, įgyjantis naujų spalvų kiekvieno Oktoberfesto metu. Prie Maino upės įsikūręs Frankfurtas – tai Vokietijos finansų ir transporto centras su gražiausia panorama valstybėje. Na, o už miesto ribų Vokietija parodo visai kitą veidą: pasakiškais reljefais lipa laukinė gamta, prie kurios šliejasi senovinės pilys. 

Vokietijos kultūra

Ši šalis neabejotinai yra inovacijų ir kultūros centras – tai nesunku suprasti iš populiacijos pasiskirstymo. Vokietijoje gyventojų skaičius yra 83 milijonai, o metropoliuose gyvena milijonai gyventojų. Net ir milžiniški miestai nepraranda žavesio: gyva muzika, tradicijos ir pramogos puikiai dera su mokslo ir inovacijų laimėjimais. Bacho ir Bethoveno gimtinėje yra per 300 teatrų, 130 profesionalių orkestrų ir 630 meno muziejų. Sostinėje Berlyne stebina ir kultūrų įvairovė: čia klega nuo ispanų iki arabų, o vietiniai puikiai kalba angliškai. Vis tik pravartu užantyje turėti keletą frazių susiorientavimui. Ypač, kai kelio ženklai, iškabos ir pavadinimai parašyti oficialia Vokietijos kalba.

Šalia kultūros margumyno iškyla ir žmogaus sukurti stebuklai. Populiariausių automobilių gimtinė žymi dėl kelių šimtų lankytinų vietų, kuriose iš arčiau supažindinama su technikos tendencijomis. Greičio mėgėjai turi progą pasigėrėti prabangiais automobiliais ir ekstremaliais pojūčiais. Ne ką mažiau jusles sužadina ir tradicinis maistas. Vokiška virtuvė soti, turtinga skoniais ir įvairove. Tradicinė eintopf sriuba iš mėsos ir daržovių išties pasotina, tik po jos nevalia atsisakyti eisbein su raugintais kopūstais, o desertui – sukirsti gabalą  švarcvaldo vyšnių pyrago arba pagurkšnoti šalto alaus. 

Ką būtina žinoti?

Senoje Vokietijos žemėje laukia daugybė šlovingų istorinių miestų ir gamtos stebuklų. Lietuva-Vokietija atstumas apie 1000 kilometrų, o Vilnius-Vokietija atstumas dar mažesnis. Todėl sumanus sprendimas skubantiems yra skrydžiai į Vokietiją, kurioje per 100 oro uostų! Sunku patikėti, tiesa? Su galiojančiu ES vairuotojo pažymėjimu kelionė į Vokietiją suteikia nežabojamą laisvę stabtelėti pakelės miestuose ir gėrėtis gamta. Ne mažiau smagesnė išvyka Lietuva-Vokietija autobusu. Autobusas į Vokietiją kursuoja dažnai, o pažintinės kelionės leidžia atsipalaiduoti, trumpam įnykti į knygą ir vėl gėrėtis pralekiančiais vaizdais. Šis transportas tinka kelionei į Vokietiją su vaikais, ypač kai autobuso bilietai į Vokietiją kainuoja itin pigiai. 

Viskas apie Vokietiją yra grynų gryniausia tiesa – dalis smulkiojo verslo parduotuvėlių, barų ir restoranų neturi kortelių skaitytuvų, tačiau patogumo suteikia Vokietijos valiuta – euras. Vis tik prieš kelionę vertėtų iš anksto pasiruošti grynųjų, skirtų suvenyrams, šokoladui ir geriausiam alui Europoje. Tiesa, parduotuvės ir vaistinės sekmadieniais nedirba. Beje, vokiečiai yra draugiški ir svetingi žmonės, pasižymintys geru humoro jausmu. Vis dėlto griežtai laikosi taisyklių – čia nėra „madinga vėluoti", svarbu gerbti savo ir kitų laiką.

Lankytinos vietos

Istorija, kultūra ir gamta bene geriausiai apibūdina Vokietijos mietus. Įdomi ir gyvybinga Vokietijos sostinė Berlynas aprėpia platų spektrą: nuo meno ir mados iki inovacijų bei technikos. Kerinčios architektūros prieglobstyje įsikūrę muziejai ir meno galerijos, o gatvėse pardavinėjami sendaikčiai. Vakarais gatvės atbunda naktiniam gyvenimui su gyva muzika restoranuose ir sausakimšais barais. Beje, iš Berlyno nevalia išvykti be akmenėlio nuo Rytų ir Vakarų pasaulius skyrusios sienos bei nepautus jaudulio Čarlio kontrolės punkte.

Tiems, kam vaikystėje teko girdėti brolių Grimų pasakų, puikiai pažįstama Miegančiosios gražuolės istorija. Tankiuose, amžinai žaliuojančiuose Švarcvaldo miškuose čiurlena kriokliai ir telkšo ežerai – būtent šis kraštas įkvėpė pasakininkus kūrybai. Vieta pamėgta žygeivių ir sportininkų, o kartu tai – žymiausio terminių šaltinių ir SPA miestelio Baden-Badeno prieglobstis, kuriame prieš 2000 metų maudydavosi romėnai.

Kita pilis inspiravo animacijos genijaus Volto Disnėjaus rūmų atvaizdą kūryboje. Bavarijos Alpėse kalnuose pasislėpusi Noišvanšteino pilis – tai populiariausia ir labiausiai pamėgta Vokietijos lankytina vieta. Rūmus, garsėjančius elegantiškomis smailėmis, XIX a. pastatė Bavarijos karalius Liudvikas II. 

Pažintinės kelionės

Pažintinės kelionės į Vokietiją pasitinka muzikos ritmu: klasika pasidabinę istoriniai miestai, grakštūs šimtamečiai miškai ir gležna gamta bei temperamentinga tauta, charizma žavinti tiek didmiesčiuose, tiek ir kurortuose. 

Vokietijos plotas išties didelis, todėl pramogų ir idėjų poilsiui netrūks net išrankiausiems, o pažintinės kelionės į Vokietiją gyvenimą ir kasdienybę praturtins maloniais netikėtumais. Meno ir bohemiško gyvenimo paieškos atves į didmiesčius: Miuncheną, Frankfurtą ar Hamburgą. O užmiestyje žadą atima originalūs viduramžių senamiesčiai ir puoselėjamos šimtmečių senumo tradicijos. Norintiems pramogų, pažintinės kelionės į Vokietiją prasideda Bavarijos Alpėse, Juodojoje girioje arba Reino slėnyje. 

Paskutinė minutės kelionės

Spontaniška kelionė į tolimiausią pasaulio kampelį? O galbūt proga išpildyti svajonę? Su patikimu Vokietijos kelionių vadovu Novaturu bilietai į Vokietiją tiesiog ranka pasiekiami. Vilnius-Vokietija ir Kaunas-Vokietija skrydžiai pigūs ir ekonomiški, o bilietus internetu įsigyti neįtikėtinai paprasta.

Kas nesugalvoja, kaip praskaidrinti pabodusią kasdienybę, verta rinktis spontanišką savaitgalio kelionę. Trokštant atitrūkti ilgesniam laikui, paskutinės minutės kelionė taip pat nebloga išeitis. Ypač kai pigūs bilietai į Vokietiją pasirodo prieš mėnesį, o išvyka lepina penkių žvaigždučių pojūčiais. Paskutinės minutės kelionės skrydžiais į Vokietiją yra gera dovana kiekvienam, pasiilgusiam kokybiškų ir vaizdingų atostogų. 

Koks bebūtų sezonas, orai Vokietijoje balandį ar kitais mėnesiais – nepriekaištingi. Švelnus ir gležnas pavasaris kviečia stebėti atbundančią gamtą Alpėse. Vasarą – tiesioginis skrydis į Vokietiją – ir jau mėgaujatės Ziulto ar Frizijos salomis. Rudens vakarais poetiški pasivaikščiojimai po Berlyną, o žiemą – ekstremalūs nuotykiai kalnų kurortuose. 

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Andalūziją Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Algarvę Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės po Lietuvą Kelionės po Lietuvą autobusu Pažintinės kelionės Lietuvoje Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Irklentės Trakuose Irklentės Vilniuje Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Golfas Plaukimas Šokiai Šokiai vaikams Gatvės šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Chirurgas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Kaune Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Kiti skiepai Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Reabilitacija INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: