Saulėta, spalvinga ir lietuvių itin pamėgta Turkija – tikrų tikriausia atostogų sostinė – jokiai kitai šaliai kol kas neužleidžia bene populiariausios krypties pozicijos. Nėra abejonių, kad daugelis lietuvių ten ilsėjosi mažiausiai vieną kartą, o gal net ir kelis. Nieko keisto čia nėra, juk Turkijoje gausu garsių vaizdingų kurortų: Antalija, Alanija, Kemeras, Marmaris, Bodrumas, – tad kiekvieną kartą norisi, o ir rekomenduojama aplankyti visą kitą. Dabar Jūsų dėmesiui – Sidė pigiau! 

 

Nuostabus Turkijos kurortas restartui 

Net pirmą kartą apsilankę šiame kurorte pajusite senosios Sidės dvasią, apie kurią byloja impozantiški turtai, sukaupti klestint piratų ir prekybos vergais laikams. Kadaise Sidė garsėjo ir gražuolėmis vergėmis, kurių įsigyti pasiturintys pirkliai važiuodavo iš viso pasaulio. Archeologiniai kasinėjimai parodė, kad VII a. miestą nuniokojo jį sudeginę arabų užpuolikai, bet jis buvo atgaivintas seldžiukų valdymo metu. Na, o XX a. trečiajame dešimtmetyje čia apsigyveno iš Kretos grįžę musulmonai. 

 

Nuo Antalijos 75 km atstumu nutolusi Sidė – nedidelis, labai gražus, gyvybingas ir vaizdingu kraštovaizdžiu pasižymintis Turkijos pakrantės miestas, įsikūręs šalies pietuose, prie žydros Viduržemio jūros, netoli senuosius laikus menančios gyvenvietės – Sidos. Nuo kitų Turkijos kurortų jis skiriasi tuo, kad yra išsidėstęs gana lygioje pakrantėje, kur nėra aukštų kalnų ir viršukalnių. 

 

Sidėje gyvenimas nuolat teka kurortui būdingu lėtu ritmu, į akis krenta ne tik vaizdingi, bet ir skrupulingai prižiūrėti gražūs paplūdimiai, maksimaliai gerą ir kokybišką poilsį turistams žada aukštos klasės Sidės viešbučiai. Pastarieji pasirūpina viskuo, kad poilsis juose būtų kokybiškas, malonus, turiningas ir be jokių rūpesčių – tam beveik visada pasitelkiama laiko patikrinta „viskas įskaičiuota" sistema. Taigi, kelionės į Sidę – vienareikšmiškai ypač gera dovana sau, įsimylėjėlių porai ar šeimai su vaikais, net jei ištiko ypatinga proga ar paskutinė minutė atostogų planui parengti.

 

Sidė – ir tingiam poilsiui, ir turiningam pažinimui 

Rodos, dar visai neseniai Sidė buvo tik mažas žvejų kaimelis, tačiau šiandien ji – puikiai sutvarkytas, šiuolaikiškas ir gyvybingas Pietų Turkijos kurortas, galintis didžiuotis išsaugotu autentiškumu bei išvystytu turizmo sektoriumi. Lygumų pakrantėje plyti vienos iš seniausių Turkijos gyvenviečių griuvėsiai, o visai šalia stūkso modernūs turizmui pritaikyti kompleksai ir driekiasi gražuoliai paplūdimiai. Kelionės į Sidę metu turėsite daug gražaus laiko pailsėti, atitrūkti nuo kasdienybės ir praplėsti akiratį – išpuoselėtos ir atidžiai prižiūrimos lankytinos vietos visada pasiruošę smalsių turistų vizitams. 

 

Sidė – išties puikus kurortas, patrauklus tiek pavargusiems ir išsiilgusiems ilgo poilsio, tiek besidomintiems senovės istorija ir kitos šalies kultūra, tiek ieškantiems linksmų pramogų ir į naktinio gyvenimo sūkurį mėgstantiems pasinerti žmonėms. Tačiau šis miestas žavi ne tik išlikusiais istorijos pėdsakais, gyvybingu šiuolaikinio miesto gyvenimu, kokybiškomis viešbučių paslaugomis, bet ir išskirtiniu gamtos grožiu. Vos už septynių kilometrų nuo miesto šniokščia kerintys Manavgato kriokliai. Nors jų vanduo nekrenta iš labai didelio aukščio, bet per minutę jo nuteka keliasdešimt kartų daugiau nei būdinga Kuršunlu kriokliui, todėl maudynės čia draudžiamos. Spygliuočiai – plačiai paplitusi augmenija net paplūdimiuose, tad šių medžių kvapas tvyro ore ir teigiamai veikia bendrą savijautą. 

 

Kai nusibos tingiai gulėti po skėčiu paplūdimyje ar prie baseino, kelionės į Sidę metu galite apsilankyti ten, kur dažniausiai organizuojamos ekskursijos. Unikalios, net po daugybės žemės drebėjimų išlikę lankytinos vietos su istoriniais paminklais atviros Jūsų dėmesiui: imperatoriaus Vespasijano skulptūra, Fortūnos šventykla, didžiulė agora su daugybe kolonų, net keliolika tūkstančių vietų talpinantis senasis amfiteatras, nimfėja (dekoratyvinis fontanas), nekropolis (senovinis laidojimo kompleksas), akvedukas, prie pat jūros pakrantės stūksančios didingos Apolono ir Atėnės šventovės, senų romėniškų pirčių vietoje pastatytas Sidės muziejus su gausybe artefaktų, Sidės teatras, Köprülü kanjonas, vingiuotos ir siauros senamiesčio gatvelės ir kt. Sidė – tarsi mažieji Atėnai – tikrai nepaliks abejingų.

 

Atostogos be rūpesčių Viduržemio jūros pakrantėje 

Pačiame Sidės centre viešbučių nėra, nes visi jie išsidėstę aplink miestelį. Nors dauguma viešbučių nėra nauji, tačiau jie išsiskiria didelėmis ir gausiai apželdintomis teritorijomis bei aukšto lygio aptarnavimu. Juose kiekvienas poilsiautojas ras puikius paplūdimius, kurių krantus skalauja skaidrus Viduržemio jūros vanduo, o pėdas kutena birus smėliukas. Svarbiausia, prie baseinų galima niekur neskubant mėgautis šiltomis saulės spindulių voniomis, gurkšnoti gardžius ir gaivius kokteilius, ragauti skanų turkišką maistą bei saldžius desertus. 

 

Turkija ir jos kurortai pasiruošę patenkinti visus svečių poilsio norus – jų paslaugoms: vandens atrakcionai mažiems ir dideliems, smagios vandens pramogos paplūdimių pakrantėse, sporto, teniso ir golfo aikštelės, už viešbučių teritorijos pasislėpę vietinių gyventojų restoranai, SPA malonumai, naktinio šurmulio pilnos centrinės gatvės, barai, diskotekos, naktiniai klubai... Paprastai viešbučiai siūlo ir vietinių gidų paslaugas, todėl registratūroje visada verta pasiteirauti apie organizuojamas pažintines ir pramogines išvykas. Juk visada norisi pamatyti daugiau! 

 

Taigi, nors ir nedidelis, bet gyvybingas miestas siūlo daugybę pasirinkimo galimybių visiems: tiek linksmybių iki paryčių ištroškusiai ir vietoje nenustygstančiai draugų kompanijai, tiek pabėgti nuo rutinos tik dviese svajojančiai porai, tiek šeimai su vaikais. Atostogomis be jokių rūpesčių ir dar su akcija, kurią siūlo Beta.lt, čia pasimėgaus visi – ir jauni, ir vyresni. Be to, neretai Sidė rekomenduojama kaip romantiškų atostogų kryptis tiems, kurie po vestuvių medaus kopinėti keliauja svetur. 

 

Atostogų sezonas, oras ir kiti svarbūs ypatumai 

Sidė įsikūrusi stepių zonoje, todėl klimatas ten gana sausas, retai lyja. Net ir tvyrant karščiui čia visada atgaivina lengvas vėjelis – brizas, todėl staigūs temperatūros pokyčiai nebūna ryškiai jaučiami. Tai kada gi keliauti į Sidę? Kaip ir kituose Turkijos Viduržemio pakrantės kurortuose, pats šilčiausias mėnuo yra liepa, kai vidutinė temperatūra siekia 28–35 °C laipsnius karščio. Šalčiausia būna sausį, kai oro temperatūra tebūna 11–13 °C šilumos. Vasaros sezonas Sidėje tęsiasi nuo gegužės iki spalio mėnesio, tačiau poilsiauti čia drąsiai galima ištisus metus – tereikia pasirinkti, kada skristi – kai karšta, šilta ar gaiviau. 

 

Skaičiuojama, kad Sidėje gyvena apie 18 tūkstančių gyventojų, kurių kalba – turkų. Viešint Turkijos kurortuose nekyla bėdų kalbant anglų bei rusų kalbomis, tad susikalbėti su vietiniais tikrai nesudėtinga. Vietinė valiuta – Turkijos lira (TRY), tačiau nekils problemų atsiskaitant doleriais ar eurais už paslaugas viešbutyje ar už jo ribų bei už prekes vietinėse parduotuvėse. Pasirinkus kelionę į Sidę, tiesioginis skrydis iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto į Antaliją trunka kiek daugiau nei 3 val., tad kelionė neprailgs net keliaujant su mažais vaikais. 

 

Beje, daugelis jau atostogavusių Turkijos kurortuose žino, kad ten galioja nerašyta taisyklė – aptarnaujančiam personalui (vietinių ekskursijų vairuotojams, padavėjams, kambarinėms) palikti arbatpinigių tiek, kiek turistas gali sau leisti. Arbatpinigiai visada laukiami ir už juos nuoširdžiai atsidėkojama, nes atlyginimai Turkijoje yra ganėtinai nedideli. Be to, prieš išvykstant į kelionę verta pagalvoti ir apie kelionės draudimą, kuris leistų jaustis ramiau ir saugiau visų nerūpestingų atostogų metu. 

 

Tradicinis Sidės skonis 

Išvertus iš senosios graikų kalbos, kurortinio miesto pavadinimas Side turi egzotišką reikšmę – „granato vaisius". Ir ne šiaip sau... Šie sveikatai naudingi vaisiai yra Sidės miesto simbolis, o jais mėgautis Turkijoje galima ištisus metus – jie visada labai skanūs ir sultingi, nepalyginami su daug kilometrų transportuotais ir parduodamais Lietuvos prekybos centruose. Kiekvienas Sidės svečias tiesiog privalo paragauti ką tik spaustų granatų sulčių, kurias šviežiai spaudžia ir turistams noriai parduoda gatvėse šurmuliuojantys vietiniai prekeiviai. Be to, vietinės gamybos granatų sultys, granatų arbata arba tirštas padažas – puiki lauktuvių idėja: grįžę iš Sidės, jomis mėgausitės patys ir vaišinsite visus, kuriems pasakosite kelionėje patirtus įspūdžius. 

 

Tarp gausių tradicinių vaišių ypatingą vietą užima šviežia duona – jos turi būti ant kiekvieno turko stalo. Šalia jos vietiniuose restoranuose siūlomi įvairūs turkiški užkandžiai, vadinami Meze. Besisvečiuodami Viduržemio jūros regione pastebėsite, kad ir žuvys bei jūros gėrybės yra itin populiarios ir dažnos ant turkų vaišių stalo. 

 

Mielieji, jei galva ūžia, rankos svyra ir nėra noro eiti „kalnų versti", diagnozė aiški – Jums tiesiog būtinos atostogos, tad neatidėliokite, rinkitės internetu ir keliaukite į nedidelį, bet ypatingą Turkijos kurortą – Sidę – pigiau. 

 

Beta.lt garantuoja – paskutinė minutė tikrai nepakiš kojos planuojant atostogas svetur, ten pamiršite visus pečius slegiančius kasdienybės rūpesčius, išvarginusią rutiną iškeisite į įkvepiančias pramogas ir, svarbiausia, į Lietuvą sugrįšite užtikrintai paspaudę restart mygtuką, t. y. „kaip nauji"!

 

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui DOVANOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie Jūros SPA poilsis Viešbučiai su spa Viešbučiai su spa Vilniuje Viešbučiai su spa Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Anykščiuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams Dovanokite poilsį prie jūros Dovanokite SPA poilsį Dovanokite sanatorinį poilsį Dovanokite prabangų poilsį Dovanokite vasarą KAUNAS HOTEL Mingės Egzotika Best Baltic Palanga VYTAUTAS EGO SPA Gradiali Gradiali Amsterdam Plaza Pušynas METROPOLIS Victoria hotel Kaunas Belorus Sanatorija Corner Hotel VYTAUTAS EGO SPA Aurora Hotel Klaipėda Amberton Green Apartments GABIJA Palangos Žuvėdra PALANGOS LINAS Palangos Vėtra PRIE PARKO Europa Royale Druskininkai Amberton Green SPA Druskininkai Dainava Gradiali GRAND SPA LIETUVA Eglės sanatorija Pušynė Draugystės sanatorija Panorama Hotel Versmė sanatorija Vilnius Grand Resort Galia Atostogų Parkas Radisson Blu Hotel Lietuva Goda Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Bistrampolio Dvaras Oro Dubingiai Harmony Park RADISSON HOTEL KAUNAS Ibis Kaunas Centre Margis Vanagupė Neringa Hotel RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA Best Baltic Central Druskininkai Grand Baltic Dunes Energetikas Rąžė UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA De Lita Park Inn By Radisson Vilnius Airport ŽILVINAS HOTEL PALANGA TULPĖS SANATORIJA Royal SPA Residence Ramios Bitės SPA Vilnius Druskininkai POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Maljorką Kelionės į Tenerifę Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Lanzarotę Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės i Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Daniją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Mauricijų Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Tunisą Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Eura travel kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Dovanokite poilsines keliones Dovanokite pažintines keliones KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivazinejimas keturračiais Klaipėdoje Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Grupinės treniruotės Teniso treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Plaukimo pamokos, treniruotės Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos Dviems Vidaus pramogos Dovanokite šeimos pramogas Dovanokite ekstremalias pramogas Dovanokite įsimintinas pramogas Impuls SPA Radailiai Marijampolės Oreivių Klubas LEMON AKROPOLIS VILLA ALICANTE Palangos baseinas Pilotai.lt Skydiving.lt Wake Way Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Splash Park 313 CABLE PARK EKSKOMISARŲ BIURO ŠAUDYKLA TANKS.LT CurioCity UNO Park Palangos vasaros parkas Boom Park Water Inn, Wake Inn Apollo Boulingas FORUM PALACE Vichy Vandens Parkas SPEEDWAY PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Manikiūras Klaipėdoje Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Dovanokite grožio procedūras Dovanokite prabangius SPA ritualus Dovanokite rytietiškus SPA pojūčius Dovanokite atpalaiduojantį masažą Studio Figura MEDESTETUS KLINIKA V.G. MEIMAR – GROŽIO NAMAI PASILEPINK masažo studija THE DOLL HOUSE Skin Olympus Clinic CULT OF BEAUTY Gatineau grožio salonas MIRROR BEAUTY ROOM Merci Merci beauty lounge Cute Beauty lab MANTELI Solegama Gydančios rankos East Island SPA SPA SHANTI Amadėja SPA Estetinės Medicinos klinika Provanso Kvapai SPA Angel SPA Fish SPA salonas Sachara soliariumai High Care SUGIHARA Qi Anmo Ritos Masažų Studija TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA SOLISUN DALIOS GROŽIO STUDIJA Elitsun Azia SPA EUFORIJA grožio studija Amadėja SPA Sokrato clinica Fi Clinica Nidos Kopos MANILLA Era Esthetic Skinland Elen SPA Studija FAMILIA SANA SPA Babor Aušros SPA Namai Saulėja SPA GROŽIS
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Akių ligų gydytojas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Mankštos nugarai Mankštos senjorams Kitos paslaugos Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje Dovanokite artimiesiems sveikatą Dovanokite rūpestingus tyrimus Svajones pildanti dovana LIETUVOS DRAUDIMAS Baltijos-Amerikos klinika Biofirst Dantukų Pasaulis Royal Dental Clinic V. Grybo Odontologijos klinika Allergomedica klinika MEDICINA PRACTICA LABORATORIJA Šypsenų Alėja Natura Munda INMEDICA REZUS.LT kraujo laboratorija Uosto Poliklinika Elite Odontologijos klinika DIVADENTA ŠYPSENOS AKADEMIJA Brilliant smile SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: