Niekam ne paslaptis, kad Turkija – lietuvių itin pamėgta saulėtų atostogų sostinė ir, žinoma, viena svetingiausių vietų pasaulyje. Atostogų metu turistų laukia ir prabangesni, ir paprastesni kurortai – kiekvienas turi galimybę pasirinkti pagal savo norus, prioritetus ir kišenę. Patrauklių poilsio pasiūlymų už keliauti viliojančią kainą visada yra ir bus – ypač paklausi paskutinė minutė, perkant internetu. O dabar pristatome Kemerą – ten yra viskas, ko reikia atostogoms be rūpesčių gražios gamtos ir šilto oro apsuptyje! 

PRIEŠ AKIS – VAIZDINGASIS KEMERAS 

Nedidelis šiuolaikinis miestelis įsikūręs vaizdingame istoriniame Likijos regione, Tauro kalnų papėdėje, prie gilios ir žydros Viduržemio jūros. Vietovė išties graži ir kontrastinga: iš vienos pusės kurortą supa ošiantys pušynai ir kvepiantys apelsinmedžių sodai, o iš kitos pusės plyti akmenuoti paplūdimiai, kuriuos kartais meiliai, kartais audringai glosto skaidri ir šilta Viduržemio jūra. Visa tai sukuria ypač jaukią atmosferą, būtiną poilsiui svetur. 


Kemere yra du paplūdimiai: vienas poilsiautojų ir vandens sporto entuziastų laukia miesto centre, o kitas – bendras „Mėnulio šviesa" pavadintas paplūdimys – plyti už miesto centro ribų. Pakrantės pasidengę gana stambiu žvyru, kai kur akmenuota. Todėl į lagaminą rekomenduojama įsidėti specialius vandens batus, kurie patikimai apsaugos pėdas, kulnus ir padus nuo nubrozdinimų ir kitų sužeidimų. 


Didelės reikšmės ir unikalumo Kemero gamtovaizdžiui suteikia jį garsinantis gamtos reiškinys Chimera – „liepsnojantis kalnas": vos 7 km nuo Čirali miestelio esančioje pakalnėje nuo senų laikų galima stebėti nuolat kalne šmėžuojančius ugnies liežuvius. Tokie dėl dujų sunkimosi į žemės paviršių savaime besiveržiantys ugnies pliūpsniai antikos laikais buvo į jūrą išplaukusių žvejų orientyras. Dabar liepsnos jau ne tokios ryškios, bet vis dar matomos – turistams visada smalsu jas pamatyti savo akimis. 

POPULIARIAUSIOS LANKYTINOS VIETOS KEMERE 

Kelionės į Kemerą metu tingų poilsį galėsite derinti su akiratį praplečiančiu pažinimu, nes vaizdingame Kemero regione gausu įdomių lankytinų vietų. Pirmiausia, tikrai gerą įspūdį paliks jau minėtas ugnies liepsnomis alsuojantis kalnas – ten laukia išties unikalus ir itin retas reginys. 


Neapsakomai gerus jausmus pažadins pakilimas į aukščiausią Kemero apylinkėse Tahtali kalną (2365 m). Nuo papėdės aukštyn įspūdingo ilgio trasa kelia specialus funikulierius, pro kurio langus galima grožėtis kalnų grožiu ir jiems būdinga augmenija. Beje, besikeičiančia kalnų panorama patogiausia grožėtis viršukalnėje įrengtoje didelėje apžvalgos aikštelėje arba čia pat veikiančiame restorane. Susiruošus į tokią kelionę vakare, užburs nuostabūs saulėlydžiai. 


Kitas populiarius ir turistų noriai lankomas objektas regione – antikinis miestelis Faselis. Šiame miestelyje yra graži prieplauka, romėnų teatras, Adriano vartai. Archeologinė Faselio vietovė yra šalia Tekirovos miestelio. 


Netoli Kemero miesto yra ir Olimpo kaimelis – dar viena žymi lankytina vieta su didžiulėmis kolonomis ir Antikos laikus menančiu amfiteatru. Aplankę šią vietovę išvysite senovės laikus menančius griuvėsius, kuriuos supa vynuogynai, lauro medžiai ir pušys. 


Kita dėmesio verta stotelė – Yoryuk parkas, tarsi muziejus po atviru dangumi. Čia apsilankę daugiau sužinosite apie miestą, jo istoriją bei prieš kelis šimtmečius metų gyvenusių žmonių gyvenimo būdą, kasdienybę, veiklas. 


Centrinė Kemero aikštė, kurioje stūkso senas laikrodžio bokštas, taip pat pirmojo šalies prezidento Atatiurko paminklas ir trykšta fontanai, – dar vienas įdomus turistų traukos centras. Dėmesį patrauks ir uostas, į kurį gali suplaukti ir tilpti net apie 200 jachtų. 


Netoli Kemero yra ir Beldibio urvas, kurio teritorijoje vis dar vyksta įvairūs archeologiniai kasinėjimai. Urvo sienas puošia jau kelis tūkstančius metų skaičiuojantys piešiniai, o archeologų atrasti senoviniai įrankiai ir kiti radiniai saugomi viename iš miesto muziejų. 


Išties įdomi patirtis ir ilgam atminty išliksiantys įspūdžiai turistų laukia vietiniuose turguose. Kelionių atstovai bei organizatoriai visuomet rekomenduoja ten apsilankyti, nes būtent juose iš dalies atsispindi vietinių gyventojų kultūra bei šalies spalvingumas. Be to, kelionės į Kemerą metu turistai turguje dažnai ieško lauktuvių ir tikrai randa tam tinkamų prekių, pvz. Kokybiškų tekstilės ir odos gaminių, suvenyrų, įvairiausių prieskonių, tradicinių saldumynų, alyvuogių gaminių, kvapnaus natūralios sudėties muilo ir pan. Nepamirškite derėtis – tikėtina, kaina sumažės perpus! 

SUBALANSUOTA ATOSTOGOMS BE RŪPESČIŲ 

Kemere yra viskas, ko reikia atostogoms be jokių rūpesčių: maloniai nustebins garantuotai puikus oras, maloniai šiltas jūros ir baseinų vanduo, kokybiškas maistas, paslaugus aptarnavimas, turistų pamėgti ir gerai vertinami viešbučiai, pažintinės ekskursijos, „viskas įskaičiuota" sistema, unikalios lankytinos vietos, daug smagių pramogų, tinkamų ir porai, ir šeimai su vaikais, ir draugų kompanijai. Populiarusis pakrantės kurortas garsėja ir viešbučių, restoranų bei barų įvairove. Trumpai tariant, gražios gamtos apsuptame Turkijos kurorte tikrai nenuobodžiausite ir smagiai leisite laiką, o su Beta.lt toks poilsis kainuos pigiau. 


Šio miesto, kuriame gyvena ~19,1 tūkst. gyventojų, ekonomikos pagrindą sudaro puikiai išvystytas turizmo sektorius, tad kokybiškos atostogos – garantuotos. Viskas – paslaugos, pramogos, apgyvendinimas, aptarnavimas ir kt. – paruošta komfortiškam turistų iš viso pasaulio, tame tarpe ir Lietuvos, poilsiui. Čia stengiamasi, kad šalies svečiai jaustųsi pakylėti. Todėl nuostabos nekelia tai, kad Kemeras dažnai vertinamas ne tik dėl gražios gamtos, bet ir dėl aukšto lygio viešbučių bei kokybiško aptarnavimo. Beje, iš šios gražios vietos taip pat lengva pasiekti Antaliją, kur yra tarptautinis oro uostas, – iki jos tik kiek daugiau 40 km. Važiuojant tarp šių dviejų miestų lydi įspūdingi Toro kalnų ir Viduržemio jūros vaizdai – tikras malonumas akims. 


Kemeras – itin patraukli atostogų kryptis net tik poroms, šeimoms, bet ir pašėlusiam, gyvenimo džiaugsmu trykštančiam jaunimui. Pastariesiems patrauklios pramoginės programos, diskotekos ir linksmybės čia dažnai tęsiasi nuo ankstyvo ryto iki pat vėlaus vakaro.

NET 300 DIENŲ SAULĖS 

Šilto, vaizdingo ir turistų mylimo Turkijos kurorto klimatas atostogoms itin palankus – ten saulė lepina kone 300 dienų per metus. Būtent todėl daugelis viešbučių poilsiautojus priima ištisus metus. Žiemą Kemere vandens temperatūra siekia 9–13 °C, o vasarą įšyla net iki 27 °C. Lietingiausi yra žiemos mėnesiai, bet visais kitais metų laikais vyrauja saulėti orai, jų negadina lietus. 


Vidutinė temperatūra pagal mėnesį: orai balandis – 19,4 °C dieną, 11,9 °C naktį; orai spalis – 23,4 °C dieną, 16,1 °C naktį. Rugpjūčio mėnesį užfiksuota vidutinė didžiausia paros temperatūra – 32,5 °C dieną ir 23 °C naktį. Sausio mėnesį užfiksuota vidutinė minimali paros temperatūra – 11 °C šilumos dieną, 6,3 °C naktį. Taigi, aplankyti šiltąjį Kemerą galima vos panorėjus, net jei Lietuvoje vasariškų atostogų sezonas dar nė nežada prasidėti, o kelionei suplanuoti liko paskutinė minutė... 

TURKIŠKA VIRTUVĖ – BŪTINA PARAGAUTI 

Ar žinojote, kad nacionalinė Turkijos virtuvė – viena iš trijų turtingiausių virtuvių pasaulyje. Tokį titulą jai užtarnavo tradicinių patiekalų gausa ir išskirtinių skonių įvairovė: saldūs kaip medus turkiški saldumynai, gardūs daugiasluoksniai pyragėliai, baklava, gardi tradicinė duona, turkiška arbata, kava, avienos, ožkos arba jautienos patiekalai, kebabai, turkiškais balandėliais vadinama dolma ir kt. Visi bent kartą apsilankę Turkijoje tikrai yra šio to turkiško ragavę ar bent apie tai girdėję. Kelionės į Kemerą metu bus puiki proga paragauti turkiškos virtuvės šedevrų – viešint svetur tai padaryti būtina. 

DAR ŠIS TAS 

Viešint Kemere susikalbėti su vietiniais nėra sudėtinga – būsite išgirsti ir suprasti, jei prabilsite anglų arba rusų kalbomis. Vietinė valiuta – Turkijos lira (TRY), tačiau nekils problemų atsiskaitant doleriais ar eurais už paslaugas viešbutyje ar už jo ribų bei už prekes vietinėse parduotuvėse. Pasirinkus keliauti į Kemerą, tiesioginis skrydis neprailgs ir nesukels nepatogumų net keliaujant su vaikais. 


Beje, daugelis žino, kad Turkija turi tradicija tapusią nerašytą taisyklę – aptarnaujančiam personalui (vietinių ekskursijų vairuotojams, padavėjams, kambarinėms) rekomenduojama palikti arbatpinigių. Nesvarbu, maži ar dideli, – arbatpinigiai visada laukiami ir už juos nuoširdžiai atsidėkojama, nes atlyginimai Turkijoje yra ganėtinai nedideli. Be to, prieš išvykstant į kelionę verta pagalvoti ir apie kelionės draudimą, kuris leistų jaustis ramiau ir saugiau visų nerūpestingų atostogų metu. 


Per atostogas ir dar ilgai po jų neblėstanti šypsena, tik geriausi svetur patirti nuotykiai ir įspūdžiai, kokybiškas poilsis ir visi kiti kurortiniai malonumai – nerealiai gera dovana porai ar šeimai su vaikais. Tad nupūskite dulkes nuo lagaminų ir keliaukite į Kemerą pigiau, pasinaudoję labai patrauklia Beta.lt akcija. Bus „viskas įskaičiuota"!

Kodėl verta rinktis paskutinės minutės kelionės pasiūlymus?add

Paskutinės minutės pasiūlymai dažniausiai yra kelionėms, iki kurių pradžios yra likę vos 1-2 dienos, kartais netgi kelios valandos. Dėl šios priežasties tokios kelionės yra siūlomos už gerokai mažesnę nei įprastinę rinkos kainą. Paskutinės minutės pasiūlymai dažnai būna ne tik ribojami laiko, bet turi ir ribotą vietų skaičių. Tad sužinojus apie galimybę greičiau ir pigiau leistis į kelionę, patariama nelaukti ir nedelsiant įsigyti Jums patrauklų pasiūlymą. Tiesa, prieš rinkdamiesi paskutinės minutės kelionę atidžiai įvertinkite savo keliavimo įpročius ir galimybę greitai leistis į netikėtą kelionę.

Į ką atkreipti dėmesį prieš nusiperkant kelionę?add

Net pati spalvingiausia ir įspūdingiausia kelionių ir poilsinių išvykų reklama, niekada neatstos jose dalyvavusių žmonių atsiliepimų, todėl siūlome atkreipti dėmesį į kitų keliautojų atsiliepimus, BETA.LT kelionių konsultanto arba eksperto paliktą komentarą. Jeigu planuojate keliauti dviese ir norite poilsio tik suaugusiems, patariame rinktis tik suaugusių poilsiui skirtus viešbučius. Jeigu planuojate keliauti su šeima, rekomenduojama atkreipti dėmesį į pramogų vaikams pasiūlą, atstumą nuo būsimo Jūsų viešbučio iki oro uosto, kambario, kuriame gyvensite, tipą ir dydį. Šaltesniuoju metų laiku siūlome rinktis viešbučius su šildomais lauko baseinais. Svarbu atkreipti dėmesį į kelionės paketo kainą. Kelionės kaina įprastai būna nurodyta vienam asmeniui. Kelionės paketo kaina ir paketo turinys priklauso ir gali skirtis nuo į viešbutį atvykstančių žmonių skaičiaus.

DOVANOS
KALĖDOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Anykščiuose Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Naujieji metai Poilsis vienam Poilsis dviem Best Baltic Palanga Pušynas Corner Hotel Europa Royale Druskininkai Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Ramios bitės Palangos Linas Gabija Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras METROPOLIS EGO SPA Palangos žuvėdra Grand Baltic Dunes Palangos vėtra Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Prie parko Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Sanatorija Druskininkuose Tulpės sanatorija Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Atostogų parkas Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Goda Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Aurora Hotel Klaipėda Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza Grand SPA Lietuva Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Maroką Kelionės į Japoniją Kelionės į Indiją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Prahą Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Taliną Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Chaniją Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubajų Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės Aukštaitijoje Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Anykščiuose Pramogų parkai Lietuvoje Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Žiemos pramogos Čiuožimas Slidinėjimo trasos Lietuvoje Golfas Golfas Vilniuje Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos AKROPOLIS Pilotai.lt Skydiving.lt Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas UNO Park Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Marijampolės oreivių klubas Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla Boom Park Impuls Mamoto Water Inn, Wake Inn CurioCity Tankodromas.lt SPEEDWAY Palangos baseinas Wake Way Villa Alicante SPA Radailiai Splash Park Vichy Vandens Parkas Apollo boulingas 313 Cable Park EG/PX Pramogos
TOP restoranai TOP restoranai Vilniuje TOP restoranai Kaune Vakarienės Vakarienė tamsoje Vakarienė tamsoje Kaune Vakarienė tv bokšte Vakarienė dviems Vakarienė Vilniuje Vakarienė dviem Vilniuje Vakarienė Kaune Vakarienė Klaipėdoje Degustacinės vakarienės Vakarienė Palangoje Vakarienė viešbučio kambaryje Šventinė vakarienė Vakarienė viešbutyje Pusryčiai ir pietūs Pusryčiai Vilniuje Pusryčiai Kaune Pusryčiai Klaipėdoje Pietūs Vilniuje Pasaulio virtuvės Lietuviški patiekalai Kinietiški patiekalai Japonų virtuvė Sushi Itališki patiekalai Picos Makaronai Turkiška virtuvė Gruziniška virtuvė Chacapuri Meksikietiška virtuvė Amerikietiška virtuvė Burgeriai Sveikas maistas Sveikas maistas pietums Sveikas maistas vakarienei Sveikas maistas kaune Sveikas maistas Vilniuje Greitas maistas Greitas maistas Kaune Greitas maistas Vilniuje Greitas maistas Klaipėdoje Greito maisto restoranai Desertai Desertai Vilniuje Desertai Kaune Desertų restoranai Degustacijos Maisto degustacijos Gėrimų degustacijos Desertų degustacijos Vyno degustacijos Alaus degustacijos Degustacijos Vilniuje Degustacijos Kaune Degustacijos Klaipėdoje Pjazz Miyako Peri Peri Niam Niam Sushi Shimai Sushi&wok Bizarre Meridianas Sugamour Sushi Express Solt Dining Amandus Deli Višta puode Somm La Boheme Piccola Italia RIBAS JEWELLERY Šampanė Dine Pinewood Bar Lounge Paukščių takas Selfish California Capo Džiaugsmas Ertlio namas Neragauta Azija Al Cantuccio Kuchmistrai GRÁS Restoranai