Niekam ne paslaptis, kad Turkija – lietuvių itin pamėgta saulėtų atostogų sostinė ir, žinoma, viena svetingiausių vietų pasaulyje. Atostogų metu turistų laukia ir prabangesni, ir paprastesni kurortai – kiekvienas turi galimybę pasirinkti pagal savo norus, prioritetus ir kišenę. Patrauklių poilsio pasiūlymų už keliauti viliojančią kainą visada yra ir bus – ypač paklausi paskutinė minutė, perkant internetu. O dabar pristatome Kemerą – ten yra viskas, ko reikia atostogoms be rūpesčių gražios gamtos ir šilto oro apsuptyje! 

 

PRIEŠ AKIS – VAIZDINGASIS KEMERAS 

Nedidelis šiuolaikinis miestelis įsikūręs vaizdingame istoriniame Likijos regione, Tauro kalnų papėdėje, prie gilios ir žydros Viduržemio jūros. Vietovė išties graži ir kontrastinga: iš vienos pusės kurortą supa ošiantys pušynai ir kvepiantys apelsinmedžių sodai, o iš kitos pusės plyti akmenuoti paplūdimiai, kuriuos kartais meiliai, kartais audringai glosto skaidri ir šilta Viduržemio jūra. Visa tai sukuria ypač jaukią atmosferą, būtiną poilsiui svetur. 

 

Kemere yra du paplūdimiai: vienas poilsiautojų ir vandens sporto entuziastų laukia miesto centre, o kitas – bendras „Mėnulio šviesa" pavadintas paplūdimys – plyti už miesto centro ribų. Pakrantės pasidengę gana stambiu žvyru, kai kur akmenuota. Todėl į lagaminą rekomenduojama įsidėti specialius vandens batus, kurie patikimai apsaugos pėdas, kulnus ir padus nuo nubrozdinimų ir kitų sužeidimų. 

 

Didelės reikšmės ir unikalumo Kemero gamtovaizdžiui suteikia jį garsinantis gamtos reiškinys Chimera – „liepsnojantis kalnas": vos 7 km nuo Čirali miestelio esančioje pakalnėje nuo senų laikų galima stebėti nuolat kalne šmėžuojančius ugnies liežuvius. Tokie dėl dujų sunkimosi į žemės paviršių savaime besiveržiantys ugnies pliūpsniai antikos laikais buvo į jūrą išplaukusių žvejų orientyras. Dabar liepsnos jau ne tokios ryškios, bet vis dar matomos – turistams visada smalsu jas pamatyti savo akimis. 

 

POPULIARIAUSIOS LANKYTINOS VIETOS KEMERE 

Kelionės į Kemerą metu tingų poilsį galėsite derinti su akiratį praplečiančiu pažinimu, nes vaizdingame Kemero regione gausu įdomių lankytinų vietų. Pirmiausia, tikrai gerą įspūdį paliks jau minėtas ugnies liepsnomis alsuojantis kalnas – ten laukia išties unikalus ir itin retas reginys. 

 

Neapsakomai gerus jausmus pažadins pakilimas į aukščiausią Kemero apylinkėse Tahtali kalną (2365 m). Nuo papėdės aukštyn įspūdingo ilgio trasa kelia specialus funikulierius, pro kurio langus galima grožėtis kalnų grožiu ir jiems būdinga augmenija. Beje, besikeičiančia kalnų panorama patogiausia grožėtis viršukalnėje įrengtoje didelėje apžvalgos aikštelėje arba čia pat veikiančiame restorane. Susiruošus į tokią kelionę vakare, užburs nuostabūs saulėlydžiai. 

 

Kitas populiarius ir turistų noriai lankomas objektas regione – antikinis miestelis Faselis. Šiame miestelyje yra graži prieplauka, romėnų teatras, Adriano vartai. Archeologinė Faselio vietovė yra šalia Tekirovos miestelio. 

 

Netoli Kemero miesto yra ir Olimpo kaimelis – dar viena žymi lankytina vieta su didžiulėmis kolonomis ir Antikos laikus menančiu amfiteatru. Aplankę šią vietovę išvysite senovės laikus menančius griuvėsius, kuriuos supa vynuogynai, lauro medžiai ir pušys. 

 

Kita dėmesio verta stotelė – Yoryuk parkas, tarsi muziejus po atviru dangumi. Čia apsilankę daugiau sužinosite apie miestą, jo istoriją bei prieš kelis šimtmečius metų gyvenusių žmonių gyvenimo būdą, kasdienybę, veiklas. 

 

Centrinė Kemero aikštė, kurioje stūkso senas laikrodžio bokštas, taip pat pirmojo šalies prezidento Atatiurko paminklas ir trykšta fontanai, – dar vienas įdomus turistų traukos centras. Dėmesį patrauks ir uostas, į kurį gali suplaukti ir tilpti net apie 200 jachtų. 

 

Netoli Kemero yra ir Beldibio urvas, kurio teritorijoje vis dar vyksta įvairūs archeologiniai kasinėjimai. Urvo sienas puošia jau kelis tūkstančius metų skaičiuojantys piešiniai, o archeologų atrasti senoviniai įrankiai ir kiti radiniai saugomi viename iš miesto muziejų. 

 

Išties įdomi patirtis ir ilgam atminty išliksiantys įspūdžiai turistų laukia vietiniuose turguose. Kelionių atstovai bei organizatoriai visuomet rekomenduoja ten apsilankyti, nes būtent juose iš dalies atsispindi vietinių gyventojų kultūra bei šalies spalvingumas. Be to, kelionės į Kemerą metu turistai turguje dažnai ieško lauktuvių ir tikrai randa tam tinkamų prekių, pvz. Kokybiškų tekstilės ir odos gaminių, suvenyrų, įvairiausių prieskonių, tradicinių saldumynų, alyvuogių gaminių, kvapnaus natūralios sudėties muilo ir pan. Nepamirškite derėtis – tikėtina, kaina sumažės perpus! 

 

SUBALANSUOTA ATOSTOGOMS BE RŪPESČIŲ 

Kemere yra viskas, ko reikia atostogoms be jokių rūpesčių: maloniai nustebins garantuotai puikus oras, maloniai šiltas jūros ir baseinų vanduo, kokybiškas maistas, paslaugus aptarnavimas, turistų pamėgti ir gerai vertinami viešbučiai, pažintinės ekskursijos, „viskas įskaičiuota" sistema, unikalios lankytinos vietos, daug smagių pramogų, tinkamų ir porai, ir šeimai su vaikais, ir draugų kompanijai. Populiarusis pakrantės kurortas garsėja ir viešbučių, restoranų bei barų įvairove. Trumpai tariant, gražios gamtos apsuptame Turkijos kurorte tikrai nenuobodžiausite ir smagiai leisite laiką, o su Beta.lt toks poilsis kainuos pigiau. 

 

Šio miesto, kuriame gyvena ~19,1 tūkst. gyventojų, ekonomikos pagrindą sudaro puikiai išvystytas turizmo sektorius, tad kokybiškos atostogos – garantuotos. Viskas – paslaugos, pramogos, apgyvendinimas, aptarnavimas ir kt. – paruošta komfortiškam turistų iš viso pasaulio, tame tarpe ir Lietuvos, poilsiui. Čia stengiamasi, kad šalies svečiai jaustųsi pakylėti. Todėl nuostabos nekelia tai, kad Kemeras dažnai vertinamas ne tik dėl gražios gamtos, bet ir dėl aukšto lygio viešbučių bei kokybiško aptarnavimo. Beje, iš šios gražios vietos taip pat lengva pasiekti Antaliją, kur yra tarptautinis oro uostas, – iki jos tik kiek daugiau 40 km. Važiuojant tarp šių dviejų miestų lydi įspūdingi Toro kalnų ir Viduržemio jūros vaizdai – tikras malonumas akims. 

 

Kemeras – itin patraukli atostogų kryptis net tik poroms, šeimoms, bet ir pašėlusiam, gyvenimo džiaugsmu trykštančiam jaunimui. Pastariesiems patrauklios pramoginės programos, diskotekos ir linksmybės čia dažnai tęsiasi nuo ankstyvo ryto iki pat vėlaus vakaro.

 

NET 300 DIENŲ SAULĖS 

Šilto, vaizdingo ir turistų mylimo Turkijos kurorto klimatas atostogoms itin palankus – ten saulė lepina kone 300 dienų per metus. Būtent todėl daugelis viešbučių poilsiautojus priima ištisus metus. Žiemą Kemere vandens temperatūra siekia 9–13 °C, o vasarą įšyla net iki 27 °C. Lietingiausi yra žiemos mėnesiai, bet visais kitais metų laikais vyrauja saulėti orai, jų negadina lietus. 

 

Vidutinė temperatūra pagal mėnesį: orai balandis – 19,4 °C dieną, 11,9 °C naktį; orai spalis – 23,4 °C dieną, 16,1 °C naktį. Rugpjūčio mėnesį užfiksuota vidutinė didžiausia paros temperatūra – 32,5 °C dieną ir 23 °C naktį. Sausio mėnesį užfiksuota vidutinė minimali paros temperatūra – 11 °C šilumos dieną, 6,3 °C naktį. Taigi, aplankyti šiltąjį Kemerą galima vos panorėjus, net jei Lietuvoje vasariškų atostogų sezonas dar nė nežada prasidėti, o kelionei suplanuoti liko paskutinė minutė... 

 

TURKIŠKA VIRTUVĖ – BŪTINA PARAGAUTI 

Ar žinojote, kad nacionalinė Turkijos virtuvė – viena iš trijų turtingiausių virtuvių pasaulyje. Tokį titulą jai užtarnavo tradicinių patiekalų gausa ir išskirtinių skonių įvairovė: saldūs kaip medus turkiški saldumynai, gardūs daugiasluoksniai pyragėliai, baklava, gardi tradicinė duona, turkiška arbata, kava, avienos, ožkos arba jautienos patiekalai, kebabai, turkiškais balandėliais vadinama dolma ir kt. Visi bent kartą apsilankę Turkijoje tikrai yra šio to turkiško ragavę ar bent apie tai girdėję. Kelionės į Kemerą metu bus puiki proga paragauti turkiškos virtuvės šedevrų – viešint svetur tai padaryti būtina. 

 

DAR ŠIS TAS 

Viešint Kemere susikalbėti su vietiniais nėra sudėtinga – būsite išgirsti ir suprasti, jei prabilsite anglų arba rusų kalbomis. Vietinė valiuta – Turkijos lira (TRY), tačiau nekils problemų atsiskaitant doleriais ar eurais už paslaugas viešbutyje ar už jo ribų bei už prekes vietinėse parduotuvėse. Pasirinkus keliauti į Kemerą, tiesioginis skrydis neprailgs ir nesukels nepatogumų net keliaujant su vaikais. 

 

Beje, daugelis žino, kad Turkija turi tradicija tapusią nerašytą taisyklę – aptarnaujančiam personalui (vietinių ekskursijų vairuotojams, padavėjams, kambarinėms) rekomenduojama palikti arbatpinigių. Nesvarbu, maži ar dideli, – arbatpinigiai visada laukiami ir už juos nuoširdžiai atsidėkojama, nes atlyginimai Turkijoje yra ganėtinai nedideli. Be to, prieš išvykstant į kelionę verta pagalvoti ir apie kelionės draudimą, kuris leistų jaustis ramiau ir saugiau visų nerūpestingų atostogų metu. 

 

Per atostogas ir dar ilgai po jų neblėstanti šypsena, tik geriausi svetur patirti nuotykiai ir įspūdžiai, kokybiškas poilsis ir visi kiti kurortiniai malonumai – nerealiai gera dovana porai ar šeimai su vaikais. Tad nupūskite dulkes nuo lagaminų ir keliaukite į Kemerą pigiau, pasinaudoję labai patrauklia Beta.lt akcija. Bus „viskas įskaičiuota"!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui DOVANOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie Jūros SPA poilsis Viešbučiai su spa Viešbučiai su spa Vilniuje Viešbučiai su spa Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Anykščiuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams Dovanokite poilsį prie jūros Dovanokite SPA poilsį Dovanokite sanatorinį poilsį Dovanokite prabangų poilsį Dovanokite vasarą KAUNAS HOTEL Mingės Egzotika Best Baltic Palanga VYTAUTAS EGO SPA Gradiali Gradiali Amsterdam Plaza Pušynas METROPOLIS Victoria hotel Kaunas Belorus Sanatorija Corner Hotel VYTAUTAS EGO SPA Aurora Hotel Klaipėda Amberton Green Apartments GABIJA Palangos Žuvėdra PALANGOS LINAS Palangos Vėtra PRIE PARKO Europa Royale Druskininkai Amberton Green SPA Druskininkai Dainava Gradiali GRAND SPA LIETUVA Eglės sanatorija Pušynė Draugystės sanatorija Panorama Hotel Versmė sanatorija Vilnius Grand Resort Galia Atostogų Parkas Radisson Blu Hotel Lietuva Goda Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Bistrampolio Dvaras Oro Dubingiai Harmony Park RADISSON HOTEL KAUNAS Ibis Kaunas Centre Margis Vanagupė Neringa Hotel RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA Best Baltic Central Druskininkai Grand Baltic Dunes Energetikas Rąžė UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA De Lita Park Inn By Radisson Vilnius Airport ŽILVINAS HOTEL PALANGA TULPĖS SANATORIJA Royal SPA Residence Ramios Bitės SPA Vilnius Druskininkai POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Maljorką Kelionės į Tenerifę Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Lanzarotę Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės i Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Daniją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Mauricijų Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Tunisą Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Eura travel kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Dovanokite poilsines keliones Dovanokite pažintines keliones KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivazinejimas keturračiais Klaipėdoje Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Grupinės treniruotės Teniso treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Plaukimo pamokos, treniruotės Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos Dviems Vidaus pramogos Dovanokite šeimos pramogas Dovanokite ekstremalias pramogas Dovanokite įsimintinas pramogas Impuls SPA Radailiai Marijampolės Oreivių Klubas LEMON AKROPOLIS VILLA ALICANTE Palangos baseinas Pilotai.lt Skydiving.lt Wake Way Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Splash Park 313 CABLE PARK EKSKOMISARŲ BIURO ŠAUDYKLA TANKS.LT CurioCity UNO Park Palangos vasaros parkas Boom Park Water Inn, Wake Inn Apollo Boulingas FORUM PALACE Vichy Vandens Parkas SPEEDWAY PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Manikiūras Klaipėdoje Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Dovanokite grožio procedūras Dovanokite prabangius SPA ritualus Dovanokite rytietiškus SPA pojūčius Dovanokite atpalaiduojantį masažą Studio Figura MEDESTETUS KLINIKA V.G. MEIMAR – GROŽIO NAMAI PASILEPINK masažo studija THE DOLL HOUSE Skin Olympus Clinic CULT OF BEAUTY Gatineau grožio salonas MIRROR BEAUTY ROOM Merci Merci beauty lounge Cute Beauty lab MANTELI Solegama Gydančios rankos East Island SPA SPA SHANTI Amadėja SPA Estetinės Medicinos klinika Provanso Kvapai SPA Angel SPA Fish SPA salonas Sachara soliariumai High Care SUGIHARA Qi Anmo Ritos Masažų Studija TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA SOLISUN DALIOS GROŽIO STUDIJA Elitsun Azia SPA EUFORIJA grožio studija Amadėja SPA Sokrato clinica Fi Clinica Nidos Kopos MANILLA Era Esthetic Skinland Elen SPA Studija FAMILIA SANA SPA Babor Aušros SPA Namai Saulėja SPA GROŽIS
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Akių ligų gydytojas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Mankštos nugarai Mankštos senjorams Kitos paslaugos Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje Dovanokite artimiesiems sveikatą Dovanokite rūpestingus tyrimus Svajones pildanti dovana LIETUVOS DRAUDIMAS Baltijos-Amerikos klinika Biofirst Dantukų Pasaulis Royal Dental Clinic V. Grybo Odontologijos klinika Allergomedica klinika MEDICINA PRACTICA LABORATORIJA Šypsenų Alėja Natura Munda INMEDICA Brilliant smile REZUS.LT kraujo laboratorija Uosto Poliklinika Elite Odontologijos klinika DIVADENTA ŠYPSENOS AKADEMIJA SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: