Saulėtų, šiltų ir smagių atostogų gražiojoje Turkijoje niekada nebus per daug. Su tuo nedvejodami sutiks visi, bent vieną kartą ten viešėję ir iš pirmo žvilgsnio pamilę tą nuostabią šalį. Panašu, kad bene populiariausios atostogų krypties titulo Turkija nežada užleisti kitoms šalims. Taigi, jei artėja atostogos, tiksi paskutinė minutė, o Jūs vis dar neturite jokio plano, užsukite į Beta.lt ir įsigykite kelionę internetu pigiau – tereikia pasinaudoti patrauklia akcija. Prieš Jūsų akis – dar vienas populiariosios Turkijos perlas: susipažinkite su Beleku, patraukliu ir porai, ir šeimai su vaikais!

 

PRABANGIAUSIAS KURORTAS TURKIJOS RIVJEROJE 

Belekas – kurortinis miestelis Turkijos pietuose, Antalijos provincijoje, Viduržemio jūros pakrantėje. Turistai iš užsienio šį kurortą savo atostogoms dažniausiai renkasi dėl gana ramios pakrantės, kerinčiai gražios gamtos, pakrantėje besidriekiančio puikaus smėlio paplūdimio, spalvingos senovės istorijos ir architektūrinių paminklų, modernaus turizmo sektoriaus, tinkamo net elitiniam poilsiui. Beje, Belekas garsėja ir geriausiais golfo aikštynais Turkijoje, kuriuose vyksta tarptautiniai golfo turnyrai ir čempionatai, o besileidžianti saulė vilioja stebėti saulėlydžius – ten jie ypatingai gražūs. 

 

Kelionės į Beleką metu patys įsitikinsite, kad kurorte puikiai išvystyta turizmo ir pramogų infrastruktūra: gausu aukšto lygio 4–5 žv. viešbučių su „viskas įskaičiuota" sistema, modernių pramogų erdvių, restoranų ir kavinių, džiugina SPA paslaugų gausa, sudarytos puikios sąlygos ir didelės pasirinkimo galimybės aktyvaus laisvalaikio bei vandens sporto entuziastams (galima čiuožti vandens slidėms, buriuoti, paplaukioti irklentėmis, pažaboti jėgos aitvarus, nardyti ir pan.). Taip pat siūloma pasimėgauti turkiška pirtimi – hamamu, plaustais paplaukioti kalnų upėmis, kopti į kalnus, leistis į žygius ar net medžioklę, apsilankyti populiariuose vandens parkuose, pamatyti saugomus vandens vėžlius, leistis į pažintines ekskursijas po įžymias vietoves. 

 

Rodos, kiekviena detalė nepriekaištingai apgalvota ir pritaikyta keliautojų poreikiams patenkinti bei malonioms emocijoms sukelti. Tad širdžiai mielos veiklos čia ras visi: ir jauni, ir vyresni, ir propaguojantys ramų poilsį, ir aktyvaus laisvalaikio entuziastai. 

 

YPATINGO GROŽIO GAMTA 

Belekas įsikūręs Viduržemio jūros pakrantėje, kuriai išskirtinumo suteikia graži augmenija ir platūs šviesaus smėlio paplūdimiai. Tačiau ne visada čia buvo taip gražu... Kadaise, XIX amžiuje, dabartinėje Beleko teritorijoje plytėjusią tuščią stepę sultonas Abdulazis įsakė apsodinti pušimis ir eukaliptais. Tik prabėgus šimtmečiui ar daugiau, augmenija kaip reikiant suaugo, suklestėjo ir gamtos grožis pagaliau tapo akivaizdus – Belekas tapo išskirtiniu Turkijos kurortiniu miestu. 

 

Svarbu ir įdomu tai, kad viešbučių industrijos vystymo metu šis kurortas buvo su kurtas neiškirtus medžių, nesunaikinus augalų, nepakeitus unikalaus kraštovaizdžio, nesugadinant paplūdimių. Beleko paplūdimiuose gyvena į raudonąją knygą įrašyti ir saugomi didžiuliai jūros vėžliai Caretta Caretta. Beje, šie vėžliai yra ir miesto simbolis, viliojantis turistus iš viso pasaulio, norinčius bent akies krašteliu ir iš arti pamatyti šių roplių gyvenimą. Būtent todėl Beleko mieste gausu įvairių šiems Viduržemio jūros pakrantėse gyvenantiems jūros vėžliams įprasminti. 

 

Šalia Beleko trykšta įspūdingo grožio smaragdinės spalvos Kuršunlu krioklys, o šio gamtos stebuklo apsupty sparnais plazdena daugiau nei 100 paukščių rūšių, taip pat veši egzotiniai augalai. Ir tai tik maža dalis to, ką galima pamatyti kelionės į Beleką metu. 

 

POPULIARIOS LANKYTINOS VIETOS REGIONE 

Kelionės į Beleką metu tikrai bus, kur nuvažiuoti ir ką pamatyti. Beleko regione, kaip ir kituose Turkijos kurortuose, pažintinės ekskursijos labai populiarios ir dažnos, o žymios lankytinos vietos visada pasiruošę priimti smalsuolius iš viso pasaulio. 

 

Vienas žymiausių objektų – II a. pastatytas ir iki šiol gerai išsilaikęs senovės Romos teatras – Aspendos, unikalus savo architektūra ir inžineriniais sprendimais. Be to, vasarą 20 000 žiūrovų talpinančiame teatre vyksta įvairūs koncertai bei renginiai. Dar vienas senosios Romos imperijos pėdsakas ant šiandieninės Beleko žemės – Hadriano vartai, atveriantis kelią į miestą. 

 

Mylinčius gamtą ir norinčius išbandyti raftingą vilioja Koprulu (Köprülü) kanjono nacionalinis parkas. Vienas ilgiausių Turkijoje kanjonų tęsiasi 14 km kartu su Kopru upe, maksimalus aukštis – 400 m. Įdomu tai, kad švarios upės vandenį, kuriuo vasaros sezono metu kasdien plaustais praplaukia net 7000 žmonių, galima gerti. Draustinio teritorijoje auga eukaliptai, pistacijų medžiai ir kiparisai. Kanjono grožis tikrai nepaliks abejingų! 

 

Antikinio Perga miesto griuvėsiai – tarsi muziejus – mena Romos imperijos laikus, kuomet tai buvo Pamfilijos apskrities sostinė. Kita kelių priešistorinių pastatų griuvėsių vieta – Dalaman upės istorinis ir gamtinis rezervatas. Dalaman upė plačiai žinoma dėl gydomojo purvo, todėl čia netrūksta sveikatą pagerinti trokštančių turistų. 

 

Būtina aplankyti ir Hierapolį prie Pamukalės versmių: čia stūkso antikinio miesto griuvėsiai, milžiniškas akropolis, antikinis teatras, didžiausias Turkijoje nekropolis. Visai šalia esanti gamtos sukurtu stebuklu vadinama Pamukalė – turistų traukos objektas, puikiai žinomas dėl sveikatinamųjų terminių baseinų ir baltutėlių travertino terasų. Apsilankę Pamukalėje, galėsite išsimaudyti Kleopatros baseine, kurio vanduo yra mineralizuotas ir karštas – net 30 laipsnių. Šią Turkijos puošmeną verta aplankyti, net jei kurortas, kuriame leisite laiką, įsikūręs tolėliau. Juk ne veltui Pamukalė ir Hierapolis yra vieni svarbiausių gamtinių ir istorinių objektų, įtrauktų į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Ekskursijos metu patirti įspūdžiai atpirks kelionei sugaištą laiką. 

 

ATOSTOGOMS ITIN PALANKUS KLIMATAS 

Kadangi apylinkėse nėra aukštų kalnų, vyrauja unikalus mikroklimatas, kuriam būdingi maloniai šilti, ilgi ir šviesūs pavasario bei vasaros vakarai, o dieną pučia švelnus vėjelis – brizas. Belekas – labai palanki atostogoms kryptis, nes vasaros sezonas ten trunka net apie 8–9 mėnesius ir saulėtos dienos džiugina nuo balandžio iki spalio mėnesio. Vasarą temperatūra liepą–rugpjūtį dažnai viršija 30 °C, o vidutinė vandens temperatūra vasarą siekia 21,5 °C. 

 

Vidutinė dienos temperatūra pagal mėnesį: sausis – 12 °C, vasaris – 12 °C, kovas – 14 °C, balandis – 17 °C, gegužė – 22 °C, birželis – 26 °C, liepa – 31 °C, rugpjūtis – 31 °C, rugsėjis – 28 °C, orai spalis – 24 °C, lapkritis – 19 °C, gruodis – 15 °C. Kadangi Beleko klimatas yra tipiškas Viduržemio jūros regionui, žiemos čia maloniai švelnios, bet lietingos. Taigi, Beleke atostogauti maloniausia balandžio-birželio ir rugsėjo-lapkričio mėnesiais. Tokiu metu oras nėra alinančiai karštas karštas, o turistų antplūdis dar ne pats didžiausias. 

 

SVARBU TURISTAMS – NUO SKRYDŽIO IKI LAUKTUVIŲ 

Kaip žinia, viešint bet kuriame Turkijos kurorte nesudėtinga susikalbėti rusų bei anglų kalbomis. Vietinė valiuta – Turkijos lira (TRY), tačiau nekils problemų atsiskaitant doleriais ar eurais už paslaugas viešbutyje ar už jo ribų bei už prekes vietinėse parduotuvėse. Pasirinkus keliauti į Beleką, tiesioginis skrydis truks apie 3 valandas, todėl nekils bėdų net keliaujant su vaikais. Dar keli privalumai: trumpa kelionė maršrutu Antalija–Belekas (atstumas tarp jų – ~45 km), nereikalinga viza vykstant turistiniais tikslais, nėra laiko skirtumo. 

 

Daugelis jau atostogavusių Turkijos kurortuose žino, kad ten galioja nerašyta taisyklė – aptarnaujančiam personalui (vietinių ekskursijų vairuotojams, padavėjams, kambarinėms) palikti arbatpinigių tiek, kiek turistas gali sau leisti. Arbatpinigiai visada laukiami ir už juos nuoširdžiai atsidėkojama, nes atlyginimai Turkijoje yra ganėtinai nedideli. Be to, prieš išvykstant į kelionę verta pagalvoti ir apie kelionės draudimą, kuris leistų jaustis ramiau ir saugiau visų nerūpestingų atostogų metu. 

 

Beje, kiekvieną šeštadienį veikiančiame miesto turguje galima įsigyti įvairių suvenyrų, tekstilės ir galanterijos gaminių, turkiškų rankšluosčių, kilimų bei kitų prekių – lauktuvėms arba sau. Kasdien turguje įprasta prekiauti šviežiais vaisiais, daržovėmis, kitais maisto produktais, taip pat išskirtiniais turkiškais saldumynais, prieskoniais, kava, arbata. Poilsiautojai miesto turguje labai laukiami: galima pabendrauti su jame dirbančiais vietiniais, paragauti vietinės virtuvės patiekalų, įnirtingai derėtis dėl kainų ir įsigyti puikių prekių už gerokai sumažintą kainą. Apsipirkti vilioja ne tik turgūs, bet ir šiuolaikiški prekybos centrai. 

 

Kadangi Turkija garsėja labai įvairia ir turtinga virtuve, ten nuvykus rekomenduojama paragauti turkiškų saldainių su pistacijų, datulių, žemės arba graikinių riešutų įdaru (Turkish Delight arba Lokum), baklavos, vietinių vaisių, turkiškos arbatos ar kavos, sočiųjų kebabų – pagaliau sužinosite, koks turi būti tikrasis jų skonis. 

 

Ilgai trunkantis atostogų sezonas, saulėti orai, smėlėti paplūdimiai ir šilta skaidri jūra, aromatingos pušynų ir eukaliptų giraitės, puikus poilsis, aukštos klasės viešbučiai ir ne tik – vienareikšmiškai, Belekas bus itin gera dovana apie atostogas svajojančiai porai, šeimai su vaikais ar draugams, net jei tiksi paskutinė minutė... 

 

Tik nieko nelaukite, pasinaudokite akcija ir pasistenkite, kad ilgai lauktos atostogos nebūtų „bele kas" „bele kur" – keliaukite į BELEKĄ. Su Beta.lt bus „viskas įskaičiuota" ir pigiau!

 

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui DOVANOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie Jūros SPA poilsis Viešbučiai su spa Viešbučiai su spa Vilniuje Viešbučiai su spa Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Anykščiuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams Dovanokite poilsį prie jūros Dovanokite SPA poilsį Dovanokite sanatorinį poilsį Dovanokite prabangų poilsį Dovanokite vasarą KAUNAS HOTEL Mingės Egzotika Best Baltic Palanga VYTAUTAS EGO SPA Gradiali Gradiali Amsterdam Plaza Pušynas METROPOLIS Victoria hotel Kaunas Belorus Sanatorija Corner Hotel VYTAUTAS EGO SPA Aurora Hotel Klaipėda Amberton Green Apartments GABIJA Palangos Žuvėdra PALANGOS LINAS Palangos Vėtra PRIE PARKO Europa Royale Druskininkai Amberton Green SPA Druskininkai Dainava Gradiali GRAND SPA LIETUVA Eglės sanatorija Pušynė Draugystės sanatorija Panorama Hotel Versmė sanatorija Vilnius Grand Resort Galia Atostogų Parkas Radisson Blu Hotel Lietuva Goda Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Bistrampolio Dvaras Oro Dubingiai Harmony Park RADISSON HOTEL KAUNAS Ibis Kaunas Centre Margis Vanagupė Neringa Hotel RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA Best Baltic Central Druskininkai Grand Baltic Dunes Energetikas Rąžė UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA De Lita Park Inn By Radisson Vilnius Airport ŽILVINAS HOTEL PALANGA TULPĖS SANATORIJA Royal SPA Residence Ramios Bitės SPA Vilnius Druskininkai POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Maljorką Kelionės į Tenerifę Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Lanzarotę Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės i Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Daniją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Mauricijų Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Tunisą Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Eura travel kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Dovanokite poilsines keliones Dovanokite pažintines keliones KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivazinejimas keturračiais Klaipėdoje Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Grupinės treniruotės Teniso treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Plaukimo pamokos, treniruotės Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos Dviems Vidaus pramogos Dovanokite šeimos pramogas Dovanokite ekstremalias pramogas Dovanokite įsimintinas pramogas Impuls SPA Radailiai Marijampolės Oreivių Klubas LEMON AKROPOLIS VILLA ALICANTE Palangos baseinas Pilotai.lt Skydiving.lt Wake Way Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Splash Park 313 CABLE PARK EKSKOMISARŲ BIURO ŠAUDYKLA TANKS.LT CurioCity UNO Park Palangos vasaros parkas Boom Park Water Inn, Wake Inn Apollo Boulingas FORUM PALACE Vichy Vandens Parkas SPEEDWAY PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Manikiūras Klaipėdoje Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Dovanokite grožio procedūras Dovanokite prabangius SPA ritualus Dovanokite rytietiškus SPA pojūčius Dovanokite atpalaiduojantį masažą Studio Figura MEDESTETUS KLINIKA V.G. MEIMAR – GROŽIO NAMAI PASILEPINK masažo studija THE DOLL HOUSE Skin Olympus Clinic CULT OF BEAUTY Gatineau grožio salonas MIRROR BEAUTY ROOM Merci Merci beauty lounge Cute Beauty lab MANTELI Solegama Gydančios rankos East Island SPA SPA SHANTI Amadėja SPA Estetinės Medicinos klinika Provanso Kvapai SPA Angel SPA Fish SPA salonas Sachara soliariumai High Care SUGIHARA Qi Anmo Ritos Masažų Studija TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA SOLISUN DALIOS GROŽIO STUDIJA Elitsun Azia SPA EUFORIJA grožio studija Amadėja SPA Sokrato clinica Fi Clinica Nidos Kopos MANILLA Era Esthetic Skinland Elen SPA Studija FAMILIA SANA SPA Babor Aušros SPA Namai Saulėja SPA GROŽIS
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Akių ligų gydytojas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Mankštos nugarai Mankštos senjorams Kitos paslaugos Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje Dovanokite artimiesiems sveikatą Dovanokite rūpestingus tyrimus Svajones pildanti dovana LIETUVOS DRAUDIMAS Baltijos-Amerikos klinika Biofirst Dantukų Pasaulis Royal Dental Clinic V. Grybo Odontologijos klinika Allergomedica klinika MEDICINA PRACTICA LABORATORIJA Šypsenų Alėja Natura Munda INMEDICA Brilliant smile REZUS.LT kraujo laboratorija Uosto Poliklinika Elite Odontologijos klinika DIVADENTA ŠYPSENOS AKADEMIJA SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: