Didelės, storos, turkiškos atostogos šeimai su vaikais, porai ir draugų kompanijai bei poilsis be rūpesčių! Štai kas laukia nuvykus į rekordinio skaičiaus turistų sulaukiančią Antaliją – tai vienas patraukliausių kurortų, kuriais Turkija gali didžiuotis. Tiesa, daugelis turistų, atskridusių į Antaliją, nepasilieka jos pažinti iš arčiau – dažniausiai Antalija yra tik oro uostas, iš kurio toliau keliaujama ilsėtis į pasirinktus kurortus. Tačiau čia stabtelėti ilgėliau vilioja autentiška kultūra, įstabios lankytinos vietos, skaidri Viduržemio jūra, šiltas klimatas, gražūs paplūdimiai, svetingi vietiniai gyventojai, puikūs viešbučiai, žydri gaivinantys baseinai, populiarioji „viskas įskaičiuota" sistema (kaip gi be jos!), smagios pramogos ir išskirtinis dėmesys turistams. Nieko daugiau ir nereikia, norint pasimėgauti nerūpestingu poilsiu saulėtoje šalyje, tiesa? 

 

Be to, Antalija populiari tarp saulės ir tingaus poilsio pasiilgusių lietuvių dar ir dėl to, kad yra prieinama daugelio kišenei – organizuokite atostogas pigiau internetu ir sutaupykite, ypač jei siūloma paskutinė minutė kelionei įsigyti. 

 

KELIONĖS Į ANTALIJĄ – KRYPTIS NE TIK POILSIUI, BET IR PAŽINIMUI

Net neabejojame, kad kelionės į Antaliją metu mažiausiai savaitę mėgausitės nerūpestingu poilsiu prie baseinų, saulės voniomis paplūdimyje, maudynėmis šiltoje Viduržemio jūroje ir gardžiu maistu, nes bus „viskas įskaičiuota". Tačiau trumpam palikę viešbučio teritoriją ir pasidairę kiek plačiau už jo ribų, galite pažinti nuostabų ir labai vaizdingą Antalijos regioną. Jį supa unikalios lankytinos vietos, istoriniai objektai ir įspūdingi gamtos kūriniai – ten yra, ką pamatyti!

 

Miesto centre rasite Antalijos muziejų, Laikrodžio bokštą, gražų senamiestį ir nemažai kitų traukos objektų. Pats senamiestis gana šiuolaikiškas ir pritaikytas turizmui, jame gausu siaurų gatvelių, senų pastatų, barų, kavinių ir suvenyrų prekiautojų – ten veiksmo netrūksta. Gražiojo senamiesčio pažiba – garsieji Trigubieji/Hadriano vartai su išlikusiu gynybinės sienos fragmentu. Šiuos vartus Antalijai kadaise padovanojo Romos imperatorius Hadrianas. 

 

Antaliją ir kitus šalia jos esančius miestus garsina antikos laikus siekianti istorija ir, žinoma, gamtos grožis. Taigi, viena garsiausių turistų dėmesio vertų vietų – kiek atokiau nuo Antalijos nutolęs į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas Hierapolis. Šiam antikos laikų miesteliui būdinga autentiška architektūra: antikinio miesto griuvėsiai, didžiulis akropolis, gerai išsilaikęs antikinis teatras, didžiausias Turkijoje nekropolis.

 

Visai šalia Hierapolio – gamtos stebuklu vadinama Pamukalė. Nepaprastai gražios Pamukalės versmės, visame pasaulyje puikiai žinomos dėl sveikatinamųjų terminių baseinų ir baltutėlių terasų, – tikras turistų traukos objektas. Apsilankę Pamukalėje, turėsite galimybę išsimaudyti Kleopatros baseine, kurio vanduo yra mineralizuotas, karštas – net 30–35 laipsnių ir, tikėtina, turintis stebuklingų jauninamųjų galių. Šią Turkijos puošmeną – beje, iš lėto nykstančią – verta aplankyti, net jei kelionė iki jos gali užtrukti ilgiau. 

 

Kitas nepaprastai gražus gamtos kūrinys Antalijos apylinkėse – Duden kriokliai. Jų yra 2 – vienas aukštutinis su kaskadomis, apsuptas uolų ir žalios augmenijos, o kitas – žemutinis. Pastarasis – reta galimybė regėti krioklį, kurio vanduo krenta tiesiai į jūrą. 

 

Termesos – tai senovinio miesto liekanos kalnų papėdėje, pakeliui į didingus Tauro kalnus. Įdomūs ir iš visų aplinkinių Antalijos kurortų nesudėtingai bei gana greitai pasiekiami rytinio Antalijos kranto objektai –  Aspendoso teatras ir Perga romėnų miesto griuvėsiai.  Aspendoso teatras yra bene geriausiai išsilaikęs romėnų teatras, o Perga – dar vieni seno miesto griuvėsiai – primena Romos imperijos laikus, kai dar  buvo Pamfilijos apskrities sostinė.

 

Antalya minicity – po atviru dangumi esantis unikalus miniatiūrų parkas, kuriame eksponuojamos kelių tūkstantmečių Antalijos regiono istoriją menančių statinių kopijos. Visi ten esantys statiniai yra keliasdešimt kartų mažesni nei tikrovėje, o jų kopijos sukurtos taip tiksliai, kad net sunku patikėti į jas žiūrint.

 

Verta aplankyti ir vaizdingąjį Antalijos uostą – Antalyja Marina, ypač jei žavitės viskuo, kas susiję su jūrininkų gyvenimu: laivais, žvejais, sūraus vandens kvapu, klykaujančiomis žuvėdromis ir kt. 

 

Užsukę į archeologijos muziejų susipažinsite su įvairiausiais eksponatais iš Antalijos regiono, išlikusiais nuo seniausių laikų. Vaikščiodami po muziejaus sales, bent iš dalies prisiliesite prie istorijos, sužinosite apie tenykščius dievus ir valdžiusius imperatorius, pamatysite, kaip atrodo senieji kapai, monetos, kiti įdomūs eksponatai, be to, rasite net vaikams skirtą specialią salę. 

 

Pageidaujantiems daugiau veiksmo ir vandens pramogų, ypač keliaujantiems kartu su vaikais, rekomenduojama aplankyti Antalijos pramogų parkus, pvz.: Aqualand – vandens parko ir paplūdimių kompleksą, Delfipark – delfinariumą, Luna – atrakcionų parką, taip pat Antalijos akvariumą, kuris yra didžiausias pasaulyje. Vaikščiodami didžiuliu stikliniu tuneliu visai iš arti stebėsite tropines žuveles ir ryklius, matysite nuskendusių patrankų ir lėktuvų vaizdus – tikrai liksite sužavėti.

 

Aplankę senovės Likijos miestą išvysite įspūdingas uolose iškaltas kapavietes, kurių vaizdas primena korio raštą. Ištisas kapavietes puošia gražūs šventykloms būdingi fasadai – prieš akis atsivers išties įstabūs vaizdai. 

 

Dvi bene įspūdingiausiųjų titulo vertos Turkijos vietos yra, deja, ne Antalijos regione, tačiau jas galima aplankyti pasirinkus dienos ekskursiją ar kelių dienų trukmės pažintinį turą po Antalijos regioną. Atostogaujant Turkijoje, tiesiog būtina aplankyti Pamukalę su pasakiškomis baltomis terasomis, karšto vandens versmėmis ir romėnų miesto griuvėsiais jų viršūnėje bei Kapadokiją – atviruką primenančią vietą, išsiskiriančią netikėtos formos kalvomis, urvais ir sudėtingais tuneliais, kurie sudaro ištisus požeminius miestus. Be to, iš ten kyla šimtai oro balionų – galbūt viename jų skrisite ir Jūs?!

 

Yra daug daugiau žymių lankytinų vietų, vertų turistų iš viso pasaulio dėmesio, – tereikia noro jas aplankyti ir pamatyti Turkijoje kuo daugiau!

 

ATOSTOGŲ SEZONAS ANTALIJOJE – RUDENĮ IR PAVASARĮ

Bene labiausiai stebina ir kartu džiugina tai, kad Antalijoje saulė dangumi ridinėjasi plius minus 300 dienų per metus, o vasarą lietaus nebūna net 3–4 mėnesius. Palankiausias laikas atostogoms Antalijoje – pavasaris (kovo-gegužės mėn.) ir ruduo (rugsėjo-lapkričio mėn.), kai oras maloniai šiltas ir ne per karštas, o turistų srautai ne patys didžiausi. Tik nepamirškite įsidėti kuo natūralesnių audinių drabužių ir apsauginių kremų nuo saulės – juos vilkėdami jausitės komfortiškai, o odą tepti rekomenduojama net jei ir nėra kaitrios saulės.

 

Vidutinė dienos temperatūra pagal mėnesį: sausis – 13 °C, vasaris – 15 °C, kovas – 17 °C, balandis – 21 °C, gegužė – 25 °C, birželis – 30 °C, liepa – 34 °C, rugpjūtis – 34 °C, rugsėjis – 31 °C, orai spalis – 26 °C, lapkritis – 20 °C, gruodis – 15 °C. Vidutinė vandens temperatūra pagal mėnesį: sausis – 18 °C, vasaris – 17 °C, kovas – 17 °C, balandis – 18 °C, gegužė – 22 °C, birželis – 25 °C, liepa – 28 °C, rugpjūtis – 29 °C, rugsėjis – 28 °C, orai spalis – 26 °C, lapkritis – 23 °C, gruodis – 20 °C. Atkreipiame dėmesį į tai, kad pateiktos vidutinės oro ir vandens temperatūros, todėl jos gali nežymiai svyruoti.

 

ORO UOSTAS IR SKRYDIS Į ANTALIJĄ

Antalijoje turistų iš viso pasaulio laukia didelis ir šiuolaikiškas oro uostas, kuriame yra vienas vietinių reisų terminalas ir du tarptautiniai terminalai – tam, kad pačiame atostogų sezono įkarštyje atvykstančių poilsiautojų srautai būtų tolygiai padalinti ir oro uostas nebūtų per daug apkrautas. Todėl ir oro uostui lengviau, ir turistai greičiau pasiekia savo kelionės tikslą – pasirinktą kurortą. Per Antalijos oro uostą į pagrindinius Turkijos kurortus (Kemerą, Beleką, Manavgatą, Alaniją ir kt.) atvyksta didžioji dauguma turistų. Beje, tiesioginis skrydis iš Vilniaus oro uosto į Antaliją trunka tik plius minus 3 valandas, todėl labai patogu į Turkiją keliauti net su mažais vaikais. Juk ir mažieji šeimos nariai nusipelnė šiltų ir saulėtų atostogų su vasariškais džiaugsmais, be galo smagiomis pramogomis bei nesibaigiančiais ledais!

 

EKSKURSIJOS IR KELIAVIMO BŪDAS

Visame Antalijos regione, kaip ir kitur, labai populiarios įvairios pažintinės ir pramoginės ekskursijos, vykstančios dažniausiai rusų arba anglų kalbomis. Jas turistai noriai renkasi ir paprastai keliauja su ekskursijų atstovais/gidais arba be jų bei su grupėmis autobusu tiesiai iš viešbučių, taip pat neretai pasirenkamas būdas – automobilio nuoma ir tuomet po Antaliją galima keliauti savarankiškai. Tokiu būdu keliauti po Antaliją gana patogu, nes keliai geros būklės, o prie lankytinų vietų yra automobilių stovėjimo aikštelės, be to, pakeliui galima bet kada sustoti, pvz., užkąsti, nusifotografuoti ar pailsėti. Keliauti savarankiškai viešuoju transportu turistams nerekomenduojama. Taigi, visai nesvarbu, keliausite su grupe autobusu ar savarankiškai išnuomotu automobiliu, Antalijos grožis nepaliks abejingų, sužavės ir atmintyje tikrai išliks ilgam.

 

LAUKTUVĖS IŠ TURKIJOS – GERA DOVANA NAMIŠKIAMS

Lauktuvės sau, šeimos nariams, draugams ir giminaičiams – kaip gi be jų?! Iš Turkijos populiaru parvežti turkiškų saldainių, baklavos, turkiškos arbatos, granatų sulčių, padažo, acto ar net vyno, tradicinį prieskonių mišinį arba atskiras jų rūšis (raudonėlio, mėtų, kumino), natūralaus muilo, hamamo pirštinę kūnui šveisti, turkiškos tekstilės – gražių ir išties kokybiškų bambukinių rankšluosčių, odos gaminių (drabužių ir aksesuarų), kurių kainos Turkijoje išties stebina, taip pat vieną gražiausių ir vertingiausių dirbinių – rankų darbo kilimą, pledą ar staltiesę, rankų darbo keramikos gaminių, tik prie Viduržemio jūros esančiose vietovėse randamą „nuo nelaimių ir nužiūrėjimo" saugantį talismaną, vadinamąjį „nazarą", – iš stiklo pagamintą mėlyną plokščią akį ir kt. Kelionės į Antaliją metu nepagailėkite pinigėlių lauktuvėms ir džiuginkite jomis saviškius!

 

KALBA IR VALIUTA

Kaip žinia, viešint bet kuriame Turkijos kurorte – šiuo atveju Antalijoje – su vietiniais nesunkiai susikalbėsite rusų bei anglų kalbomis. Vietinė valiuta – Turkijos lira (TRY), tačiau nekils problemų atsiskaitant doleriais ar eurais už paslaugas viešbutyje ar už jo ribų bei už prekes vietinėse parduotuvėse. Turėkite omenyje, kad patiems turkams prekyba ir prekių siūlymas turistams – ne tik būtinas veiksmas, bet ir galimybė bendrauti – jie labai komunikabilūs, todėl kartais gali pasirodyti net įkyrūs. Lietuvių mentalitetui tai neįprasta, tačiau viešint svečioje šalyje reikėtų išlikti tolerantiškiems ir mandagiems.

 

TRUMPAI DRŪTAI

Antalija – 8-tas pagal gyventojų skaičių miestas, populiarus kurortas ir uostas pietų Turkijoje, prie Antalijos įlankos Viduržemio jūroje. Mieste puikiai išvystyta metalurgijos, tekstilės, laivybos pramonė ir, žinoma, turizmas, o gretimose apylinkėse plyti didesnės ir mažesnės citrusinių vaisių plantacijos. Antalija – tai didžiausias miestas, kokį Turkija turi, o jo gyventojų skaičius – 785 520 (2010 metų duomenimis). Turkijos sostinė – Ankara, geografinis atstumas nuo Ankaros iki Antalijos – 386,68 km.

 

Saulėtų, šiltų ir smagių atostogų gražiojoje Turkijoje niekada nebus per daug. Su tuo nedvejodami sutiks visi, bent vieną kartą ten viešėję ir iš pirmo žvilgsnio pamilę tą nuostabią šalį. Panašu, kad bene populiariausios atostogų krypties titulo Turkija nežada užleisti kitoms šalims. Taigi, jei artėja atostogos, tiksi paskutinė minutė, o Jūs vis dar neturite jokio plano, užsukite į Beta.lt ir įsigykite kelionę internetu pigiau – tereikia pasinaudoti patrauklia akcija. Prieš Jūsų akis – dar vienas populiariosios Turkijos perlas: susipažinkite su Beleku, patraukliu ir porai, ir šeimai su vaikais!

PRABANGIAUSIAS KURORTAS TURKIJOS RIVJEROJE 

Belekas – kurortinis miestelis Turkijos pietuose, Antalijos provincijoje, Viduržemio jūros pakrantėje. Turistai iš užsienio šį kurortą savo atostogoms dažniausiai renkasi dėl gana ramios pakrantės, kerinčiai gražios gamtos, pakrantėje besidriekiančio puikaus smėlio paplūdimio, spalvingos senovės istorijos ir architektūrinių paminklų, modernaus turizmo sektoriaus, tinkamo net elitiniam poilsiui. Beje, Belekas garsėja ir geriausiais golfo aikštynais Turkijoje, kuriuose vyksta tarptautiniai golfo turnyrai ir čempionatai, o besileidžianti saulė vilioja stebėti saulėlydžius – ten jie ypatingai gražūs. 

 


Kelionės į Beleką metu patys įsitikinsite, kad kurorte puikiai išvystyta turizmo ir pramogų infrastruktūra: gausu aukšto lygio 4–5 žv. viešbučių su „viskas įskaičiuota" sistema, modernių pramogų erdvių, restoranų ir kavinių, džiugina SPA paslaugų gausa, sudarytos puikios sąlygos ir didelės pasirinkimo galimybės aktyvaus laisvalaikio bei vandens sporto entuziastams (galima čiuožti vandens slidėms, buriuoti, paplaukioti irklentėmis, pažaboti jėgos aitvarus, nardyti ir pan.). Taip pat siūloma pasimėgauti turkiška pirtimi – hamamu, plaustais paplaukioti kalnų upėmis, kopti į kalnus, leistis į žygius ar net medžioklę, apsilankyti populiariuose vandens parkuose, pamatyti saugomus vandens vėžlius, leistis į pažintines ekskursijas po įžymias vietoves. 

 


Rodos, kiekviena detalė nepriekaištingai apgalvota ir pritaikyta keliautojų poreikiams patenkinti bei malonioms emocijoms sukelti. Tad širdžiai mielos veiklos čia ras visi: ir jauni, ir vyresni, ir propaguojantys ramų poilsį, ir aktyvaus laisvalaikio entuziastai.

YPATINGO GROŽIO GAMTA 

Belekas įsikūręs Viduržemio jūros pakrantėje, kuriai išskirtinumo suteikia graži augmenija ir platūs šviesaus smėlio paplūdimiai. Tačiau ne visada čia buvo taip gražu... Kadaise, XIX amžiuje, dabartinėje Beleko teritorijoje plytėjusią tuščią stepę sultonas Abdulazis įsakė apsodinti pušimis ir eukaliptais. Tik prabėgus šimtmečiui ar daugiau, augmenija kaip reikiant suaugo, suklestėjo ir gamtos grožis pagaliau tapo akivaizdus – Belekas tapo išskirtiniu Turkijos kurortiniu miestu. 

 


Svarbu ir įdomu tai, kad viešbučių industrijos vystymo metu šis kurortas buvo su kurtas neiškirtus medžių, nesunaikinus augalų, nepakeitus unikalaus kraštovaizdžio, nesugadinant paplūdimių. Beleko paplūdimiuose gyvena į raudonąją knygą įrašyti ir saugomi didžiuliai jūros vėžliai Caretta Caretta. Beje, šie vėžliai yra ir miesto simbolis, viliojantis turistus iš viso pasaulio, norinčius bent akies krašteliu ir iš arti pamatyti šių roplių gyvenimą. Būtent todėl Beleko mieste gausu įvairių šiems Viduržemio jūros pakrantėse gyvenantiems jūros vėžliams įprasminti. 

 


Šalia Beleko trykšta įspūdingo grožio smaragdinės spalvos Kuršunlu krioklys, o šio gamtos stebuklo apsupty sparnais plazdena daugiau nei 100 paukščių rūšių, taip pat veši egzotiniai augalai. Ir tai tik maža dalis to, ką galima pamatyti kelionės į Beleką metu. 

POPULIARIOS LANKYTINOS VIETOS REGIONE 

Kelionės į Beleką metu tikrai bus, kur nuvažiuoti ir ką pamatyti. Beleko regione, kaip ir kituose Turkijos kurortuose, pažintinės ekskursijos labai populiarios ir dažnos, o žymios lankytinos vietos visada pasiruošę priimti smalsuolius iš viso pasaulio. 

 


Vienas žymiausių objektų – II a. pastatytas ir iki šiol gerai išsilaikęs senovės Romos teatras – Aspendos, unikalus savo architektūra ir inžineriniais sprendimais. Be to, vasarą 20 000 žiūrovų talpinančiame teatre vyksta įvairūs koncertai bei renginiai. Dar vienas senosios Romos imperijos pėdsakas ant šiandieninės Beleko žemės – Hadriano vartai, atveriantis kelią į miestą. 

 

Mylinčius gamtą ir norinčius išbandyti raftingą vilioja Koprulu (Köprülü) kanjono nacionalinis parkas. Vienas ilgiausių Turkijoje kanjonų tęsiasi 14 km kartu su Kopru upe, maksimalus aukštis – 400 m. Įdomu tai, kad švarios upės vandenį, kuriuo vasaros sezono metu kasdien plaustais praplaukia net 7000 žmonių, galima gerti. Draustinio teritorijoje auga eukaliptai, pistacijų medžiai ir kiparisai. Kanjono grožis tikrai nepaliks abejingų! 

 


Antikinio Perga miesto griuvėsiai – tarsi muziejus – mena Romos imperijos laikus, kuomet tai buvo Pamfilijos apskrities sostinė. Kita kelių priešistorinių pastatų griuvėsių vieta – Dalaman upės istorinis ir gamtinis rezervatas. Dalaman upė plačiai žinoma dėl gydomojo purvo, todėl čia netrūksta sveikatą pagerinti trokštančių turistų. 

 


Būtina aplankyti ir Hierapolį prie Pamukalės versmių: čia stūkso antikinio miesto griuvėsiai, milžiniškas akropolis, antikinis teatras, didžiausias Turkijoje nekropolis. Visai šalia esanti gamtos sukurtu stebuklu vadinama Pamukalė – turistų traukos objektas, puikiai žinomas dėl sveikatinamųjų terminių baseinų ir baltutėlių travertino terasų. Apsilankę Pamukalėje, galėsite išsimaudyti Kleopatros baseine, kurio vanduo yra mineralizuotas ir karštas – net 30 laipsnių. Šią Turkijos puošmeną verta aplankyti, net jei kurortas, kuriame leisite laiką, įsikūręs tolėliau. Juk ne veltui Pamukalė ir Hierapolis yra vieni svarbiausių gamtinių ir istorinių objektų, įtrauktų į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Ekskursijos metu patirti įspūdžiai atpirks kelionei sugaištą laiką. 

ATOSTOGOMS ITIN PALANKUS KLIMATAS 

Kadangi apylinkėse nėra aukštų kalnų, vyrauja unikalus mikroklimatas, kuriam būdingi maloniai šilti, ilgi ir šviesūs pavasario bei vasaros vakarai, o dieną pučia švelnus vėjelis – brizas. Belekas – labai palanki atostogoms kryptis, nes vasaros sezonas ten trunka net apie 8–9 mėnesius ir saulėtos dienos džiugina nuo balandžio iki spalio mėnesio. Vasarą temperatūra liepą–rugpjūtį dažnai viršija 30 °C, o vidutinė vandens temperatūra vasarą siekia 21,5 °C. 

 


Vidutinė dienos temperatūra pagal mėnesį: sausis – 12 °C, vasaris – 12 °C, kovas – 14 °C, balandis – 17 °C, gegužė – 22 °C, birželis – 26 °C, liepa – 31 °C, rugpjūtis – 31 °C, rugsėjis – 28 °C, orai spalis – 24 °C, lapkritis – 19 °C, gruodis – 15 °C. Kadangi Beleko klimatas yra tipiškas Viduržemio jūros regionui, žiemos čia maloniai švelnios, bet lietingos. Taigi, Beleke atostogauti maloniausia balandžio-birželio ir rugsėjo-lapkričio mėnesiais. Tokiu metu oras nėra alinančiai karštas karštas, o turistų antplūdis dar ne pats didžiausias. 

 

SVARBU TURISTAMS – NUO SKRYDŽIO IKI LAUKTUVIŲ 

Kaip žinia, viešint bet kuriame Turkijos kurorte nesudėtinga susikalbėti rusų bei anglų kalbomis. Vietinė valiuta – Turkijos lira (TRY), tačiau nekils problemų atsiskaitant doleriais ar eurais už paslaugas viešbutyje ar už jo ribų bei už prekes vietinėse parduotuvėse. Pasirinkus keliauti į Beleką, tiesioginis skrydis truks apie 3 valandas, todėl nekils bėdų net keliaujant su vaikais. Dar keli privalumai: trumpa kelionė maršrutu Antalija–Belekas (atstumas tarp jų – ~45 km), nereikalinga viza vykstant turistiniais tikslais, nėra laiko skirtumo. 

 


Daugelis jau atostogavusių Turkijos kurortuose žino, kad ten galioja nerašyta taisyklė – aptarnaujančiam personalui (vietinių ekskursijų vairuotojams, padavėjams, kambarinėms) palikti arbatpinigių tiek, kiek turistas gali sau leisti. Arbatpinigiai visada laukiami ir už juos nuoširdžiai atsidėkojama, nes atlyginimai Turkijoje yra ganėtinai nedideli. Be to, prieš išvykstant į kelionę verta pagalvoti ir apie kelionės draudimą, kuris leistų jaustis ramiau ir saugiau visų nerūpestingų atostogų metu. 

 


Beje, kiekvieną šeštadienį veikiančiame miesto turguje galima įsigyti įvairių suvenyrų, tekstilės ir galanterijos gaminių, turkiškų rankšluosčių, kilimų bei kitų prekių – lauktuvėms arba sau. Kasdien turguje įprasta prekiauti šviežiais vaisiais, daržovėmis, kitais maisto produktais, taip pat išskirtiniais turkiškais saldumynais, prieskoniais, kava, arbata. Poilsiautojai miesto turguje labai laukiami: galima pabendrauti su jame dirbančiais vietiniais, paragauti vietinės virtuvės patiekalų, įnirtingai derėtis dėl kainų ir įsigyti puikių prekių už gerokai sumažintą kainą. Apsipirkti vilioja ne tik turgūs, bet ir šiuolaikiški prekybos centrai. 

 


Kadangi Turkija garsėja labai įvairia ir turtinga virtuve, ten nuvykus rekomenduojama paragauti turkiškų saldainių su pistacijų, datulių, žemės arba graikinių riešutų įdaru (Turkish Delight arba Lokum), baklavos, vietinių vaisių, turkiškos arbatos ar kavos, sočiųjų kebabų – pagaliau sužinosite, koks turi būti tikrasis jų skonis. 

 


Ilgai trunkantis atostogų sezonas, saulėti orai, smėlėti paplūdimiai ir šilta skaidri jūra, aromatingos pušynų ir eukaliptų giraitės, puikus poilsis, aukštos klasės viešbučiai ir ne tik – vienareikšmiškai, Belekas bus itin gera dovana apie atostogas svajojančiai porai, šeimai su vaikais ar draugams, net jei tiksi paskutinė minutė... 

 


Tik nieko nelaukite, pasinaudokite akcija ir pasistenkite, kad ilgai lauktos atostogos nebūtų „bele kas" „bele kur" – keliaukite į BELEKĄ. Su Beta.lt bus „viskas įskaičiuota" ir pigiau!

Ar kelionės draudimas įskaičiuotas į kainą?add

Asmens sveikatos draudimas į kelionės kainą nėra įskaičiuotas. Draudimo polisą galite patogiai įsigyti internetu. O į kelionės pasiūlymo kainą įeina skrydžio, oro uosto mokesčių, apgyvendinimo pasirinktame viešbutyje, pasirinkto maitinimo tipo, rankinio ir registruoto bagažo aptarnavimo, pervežimų iš oro uosto, vietinio kelionių organizatoriaus atstovo paslaugų išlaidų apmokėjimo suma. Visos Jūsų įmokos už kelionę yra apdraustos privalomuoju kelionių organizatorių draudimu. Tad galite būti ramūs, BETA.LT kelionių konsultantai pasirūpins visais kelionių formalumais ir padės Jums įsigyti kelionių draudimą. Jums rūpimais klausimais ieškokite informacijos telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: keliones@beta.lt bet kuriuo Jums patogiu metu.

Kodėl verta rinktis paskutinės minutės kelionės pasiūlymus?add

Paskutinės minutės pasiūlymai dažniausiai yra kelionėms, iki kurių pradžios yra likę vos 1-2 dienos, kartais netgi kelios valandos. Dėl šios priežasties tokios kelionės yra siūlomos už gerokai mažesnę nei įprastinę rinkos kainą. Paskutinės minutės pasiūlymai dažnai būna ne tik ribojami laiko, bet turi ir ribotą vietų skaičių. Tad sužinojus apie galimybę greičiau ir pigiau leistis į kelionę, patariama nelaukti ir nedelsiant įsigyti Jums patrauklų pasiūlymą. Tiesa, prieš rinkdamiesi paskutinės minutės kelionę atidžiai įvertinkite savo keliavimo įpročius ir galimybę greitai leistis į netikėtą kelionę.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos mamai Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Vilniuje Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Anykščiuose Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Ignalinoje Poilsis Molėtuose Poilsis Anykščiuose Poilsis Zarasuose Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Poilsis dviem miške Poilsis šeimai prie ežero Rudens poilsis Poilsis medikams Poilsis vienam Poilsis dviem Best Baltic Palanga Gradiali Amsterdam Plaza Pušynas Corner Hotel Aurora Hotel Klaipėda Amberton Green Apartments Europa Royale Druskininkai Dainava Gradiali Eglės sanatorija Pušynė Panorama Hotel Versmė sanatorija Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Goda Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Oro Dubingiai Harmony Park Ibis Kaunas Centre Margis Neringa Hotel Best Baltic Central Druskininkai Grand Baltic Dunes Energetikas Rąžė UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA De Lita Park Inn By Radisson Vilnius Airport Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Victoria Hotel Kaunas Palangos vėtra Ramios bitės Palangos Linas Atostogų parkas Radisson Hotel Kaunas Gabija Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Tulpės sanatorija Bistrampolio dvaras Palangos žuvėdra Prie parko Grand SPA Lietuva Sanatorija Druskininkuose Vilnius Grand Resort Vanagupė Amberton Green SPA Druskininkai Draugystės sanatorija METROPOLIS EGO SPA Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Marmarį Kelionės į Graikiją Kelionės į Atėnus Kelionės į Salonikus Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Kefaloniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Akropolį Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Madridą Kelionės į Seviliją Kelionės į Valensiją Kelionės į Ibizą Kelionės į Maljorką Kelionės į Tenerifę Kelionės į Kanarų salas Keliones į Kataloniją Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Maldyvus Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Vietnamą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vengriją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Daniją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Chaniją Kelionės į Kanarus Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Žiemos kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės Aukštaitijoje Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Nardymas Nardymas Trakuose Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Batutų parkas Klaipėdoje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Boulingas Druskininkuose Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Vilniuje Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas bagiais Vilniuje Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Teniso treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Žiemos pramogos Čiuožimas Slidinėjimo trasos Lietuvoje Golfas Golfas Vilniuje Plaukimas Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Pramoginiai šokiai vaikams Folkloriniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos SPA Radailiai AKROPOLIS Pilotai.lt Skydiving.lt Wake Way Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas UNO Park Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Marijampolės oreivių klubas Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla 313 Cable Park Apollo boulingas Vichy vandens parkas Villa Alicante Boom Park Impuls Mamoto Splash Park Water Inn, Wake Inn CurioCity Tankodromas.lt SPEEDWAY Palangos baseinas Pramogos
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Klasikinis nugaros masažas Nugaros masažas Klaipėdoje Stuburo masažas Gydomasis nugaros masažas Juosmens masažas Nugaros masažas Panevėžyje Nugaros masažas Šiauliuose Taškinis nugaros masažas Švediškas nugaros masažas Pečių juostos masažas Masažas nuo celiulito Kaklo ir pečių juostos masažas Gydomasis sprando masažas Masažas nugaros skausmui Galvos, sprando ir pečių juostos masažas Pečių masažas Gydomasis nugaros masažas Vilniuje Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Chiroplastinis veido masažas Veido masažas nuo raukšlių Veido masažas su voleliu Japoniskas veido masažas Mioplastinis veido masažas Gua Sha veido masažas Veido limfodrenažinis masažas Veido raumenų masažas Veido vakuuminis masažas Veido skaistinimas Miofascialinis veido masažas Klasikinis veido masažas Sportinis masažas Sportinis masažas Klaipėdoje Sportinis masažas Vilniuje Gydomasis masažas Gydomasis masažas Vilniuje Gydomasis masažas Kaune Gydomasis masažas Klaipėdoje Gydomasis masažas Panevėžyje Gydomasis masažas Šiauliuose Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Limfodrenažinis masažas aparatu Limfodrenažinis masažas rankomis Limfodrenažinis masažas kojoms Limfodrenažinis masažas Šiauliuose Limfodrenažinis masažas Panevėžyje Limfodrenažinis masažas LPG aparatu Limfodrenažinis masažas Telšiuose Limfodrenažinis masažas Pulstar aparatu Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Anticeliulitinis masažas rankomis Anticeliulitinis masažas aparatu Anticeliulitinis masažas taurėmis Anticeliulitinis vakuuminis masažas Masažas moterims Masažas nuo celiulito Masažai dviems Masažas nėščiosioms Vilniuje Relaksacinis masažas Endoderminis masažas Lipolitinis masažas Hemolimfodrenažinis masažas Mioplastinis veido masažas Trigerinis masažas Giluminis masažas Atpalaiduojantis masažas Neurosedatyvinis masažas Vibro masažas Giluminis raumenų masažas SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Birštone Dienos spa Kaune Dienos spa dviem Spa savaitgalis Spa moterims SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Birštone Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Spa Vilniuje dviems Spa Kaune dviems su nakvyne Spa dviems Palangoje Egzotiniai SPA ritualai SPA programos Spa pasiūlymai Vilnius spa Druskininkai programos Spa programos Druskininkuose Spa programa Rytietiška magija Spa Vilnius programos SPA vyrams Spa šeimai Spa moterims Spa procedūros Vilniuje Spa procedūros Druskininkuose Spa procedūros Kaune Spa procedūros Palangoje Spa procedūros dviem Spa procedūros nėščiosioms Spa procedūros Šiauliuose Spa procedūros dviem Vilniuje Spa procedūros Panevėžyje Spa procedūros Klaipėdoje Spa procedūros dviem Palangoje Spa procedūros dviem su nakvyne Spa procedūros Birštone Spa procedūros dviem Druskininkuose Kūno procedūros Kūno šveitimas Sausas kūno šveitimas Kūno šveitimas Kaune Kūno šveitimas Vilniuje Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Soliariumas Druskininkuose Soliariumas Panevėžyje Soliariumas Šiauliuose Soliariumas Palangoje Soliariumas Mažeikiuose Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija cukrumi Kaune Depiliacija cukrumi Klaipėdoje Bikini zonos depiliacija cukrumi Kojų depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Šiauliuose Bikini depiliacija cukrumi Kaune Depiliacija cukrumi Panevėžyje Depiliacija Vilniuje Depiliacija Kaune Depiliacija Klaipėdoje Depiliacija Šiauliuose Depiliacija Panevėžyje Ūsiukų depiliacija Ūselių depiliacija Ilgalaikė depiliacija Higieninė depiliacija Depiliacija be skausmo Depiliacija Druskininkuose Depiliacija vašku Depiliacija vaško kasetėmis Depiliacija vašku Vilniuje Depiliacija juostelėmis Rankų depiliacija vašku Depiliacija su soda Depiliacija epiliatoriumi Depiliacija vašku Kaune Bikini zonos depiliacija Vilniuje Bikini depiliacija vašku Antakių depiliacija vašku Kojų depiliacija vašku Veido depiliacija vašku Depiliacija vašku Šiauliuose Depiliacija vašku Panevėžyje Pažastų depiliacija vašku Depiliacija vašku Klaipėdoje Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Elektroepiliacija Fotoepiliacija Depiliacija lazeriu Kaune Depiliacija aleksandrito lazeriu Depiliacija lazeriu Vilniuje Depiliacija lazeriu Klaipėdoje Depiliacija lazeriu Panevėžyje Depiliacija fotoepiliatoriumi Veido depiliacija lazeriu Depiliacija lazeriu Šiauliuose Depiliacija lazeriu Panevėžyje Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Celiulito naikinimas Celiulito gydymas Kaune Celiulito gydymas lazeriu Celiulito gydymas ultragarsu Celiulito gydymas Vilniuje Mezoterapija nuo celiulito Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Rūgštinis veido valymas Inkštirų valymas Mechaninis veido valymas Giluminis veido valymas Kombinuotas veido valymas Veido valymas Alytuje Cheminis veido valymas Veido valymas nėštumo metu Veido valymas Druskininkuose Atraumatinis veido valymas Veido valymas lazeriu Veido valymas Palangoje Veido valymas nuo spuogų Veido valymas Panevėžyje Giluminis veido valymas Vilniuje Veido valymas lazeriu Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas deimantiniais kristalais Veido valymas vakuumu Veido valymas Telšiuose Veido valymas garais Veido valymas glikolio rūgštimi Veido valymas galvanine srove Veido valymas Kretingoje Veido valymas Ukmergėje Enziminis veido valymas Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Stangrinanti veido procedūra Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Helovino makiažas Dieninis makiažas Makiažas Vilniuje Makiažas Kaune Dūminis makiažas Makiažas vaikams Makiažas sau Makiažas mergaitėms Makiažas Klaipėdoje Makiažo mokymai Helovino makiažas vaikams Lengvas makiažas Makiažas fotosesijai Paprastas makiažas Makiažas Panevėžyje Makiažas vyresnio amžiaus moterims Makiažo sau pamokos Makiažas Šiauliuose Makiažas žalioms akims Makiažas jaunajai Jauninantis makiažas Makiažas mergvakariui Makiažas rudoms akims Makiažas nuotakai Vakarinis makiažas Makiažas pagal akių spalvą Makiažas riebiai odai Makiažas mėlynoms akims Makiažas didinantis akis Express makiažas Vilniuje Klasikinis makiažas Makiažas pradedančiosioms Makiažas apvaliam veidui Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Antakių korekcija vyrams Antakių šešėliavimas Antakių permanentas Ilgalaikis antakių dažymas Antakių mikropigmentacija Antakių pakėlimas Antakių formavimas Antakių laminavimo kursai Antakių korekcija Kaune Antakių korekcija Vilniuje Ombre antakių šešėliavimas Antakių tatuiravimas Antakių priauginimas Antakių tvarkymas Antakių ir blakstienų laminavimas Antakių dažymo kursai Antakių mikropigmentacija Kaune Antakių pakėlimas botoksu Antakių modeliavimas Antakių ir blakstienų laminavimo kursai Antakių korekcija Klaipėdoje Antakių kursai Klaipėdoje Antakių depiliacija vašku Antakių biofiksacija Antakių ilgalaikis makiažas Antakių naikinimas lazeriu Antakių tvarkymas Kaune Antakių architektūra Antakių transplantacija Antakių architektūros kursai Antakių tvarkymas Šiauliuose Antakių atauginimas Antakių ir blakstienų dažymas Antakių ryškinimas Antakių mikropigmentacija Klaipėdoje Antakių augimo skatinimas Antakių pešiojimas su siūlu Antakių dažymas henna Permanentinis antakių dažymas Antakių dažymas henna dažais Vilniuje Cheminis antakių dažymas Permanentinis antakių dažymas Vilniuje Antakių dažymo kursai Vilniuje Ombre antakių dažymas Antakių dažymo kursai Antakių dažymas cheminiais dažais Šešėlinis antakių dažymas Ilgalaikis antakių dažymas Kaune Antakių laminavimas Panevėžyje Antakių laminavimas Šiauliuose Antakių laminavimo kursai Vilniuje Antakių korekcija Panevėžyje Antakių korekcija ir dažymas Ilgalaikė antakių korekcija Klaipėdoje Antakių transplantacija Ilgalaikė antakiį korekcija Antakių korekcija lazeriu Antakių korekcija Mažeikiuose Antakių korekcija siūlu Antakių korekcija vašku Antakių korekcija Šiauliuose Antakių korekcija henna dažais Antakių tvarkymas vyrams Antakių korekcija vašku Kaune Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Blakstienų klijavimas Ilgalaikis blakstienų dažymas Blakstienų cheminis dažymas Permanentinis blakstienų dažymas Blakstienų laminavimo kursai Blakstienų laminavimas su botoksu Blakstienų laminavimo kursai Vilniuje Klasikinis blakstienų priauginimas Blakstienų priauginimo kursai Natūralus blakstienų priauginimas Priaugintų blakstienų nuėmimas Blakstienų atstatymas po priauginimo Hibridinis blakstienų priauginimas Blakstienų rietimas Cheminis blakstienų rietimas Blakstienų rietimas Klaipėdoje Blakstienų rietimo kursai Blakstienų rietimas Vilniuje Blakstienų rietimas Kaune Cheminis blakstienų rietimas Kaune Aparatinės veido procedūros Aparatinis veido valymas Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Frakcinė mezoterapija Mezoterapija veidui Šiauliuose Mezoterapija veidui Kaune Mezoterapija veidui Klaipėdoje Mezoterapija paakiams Mezoterapija Vilniuje Mezoterapija su hialurono rūgštimi Lūpų mezoterapija Mezoterapija Alytuje Mezoterapija antakiams Veido injekcijos Veido procedūros Klaipėdoje Veido procedūros Šiauliuose Veido procedūros Panevėžyje Veido stangrinimo procedūros Veido procedūros radiodažniu Veido procedūros Vilniuje Veido procedūros nuo raukšlių Veido procedūros Mažeikiuose Veido procedūros Kaune Veido lazerinės procedūros Veido skaistinimas Veido procedūros Druskininkuose Rūgštinės veido procedūros Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Ilgų plaukų kirpimas Kirpimas bliūdeliu Kirpimas mašinėle Kirpimas apvaliam veidui Kirpimas pagal veido formą Kirpimas ploniems plaukams Kirpimas Vilniuje Kirpimas iki pečių Kirpimas trumpiems plaukams Grifkos kirpimas Kirpimas Kaune Kirpimas garbanotiems plaukams Storų plaukų kirpimas Asimetrinis kirpimas Fade kirpimas Bob kirpimas garbanotiems plaukams Kirpimas pūstiems plaukams Kirpimas pailgam veidui Daugiasluoksnis kirpimas Ombre kirpimas Kirpimas vidutinio ilgio plaukams Kirpimas berniukams Kirpimas trumpiems, ploniems plaukams Plauku kirpimas ir dažymas Plaukų galiukų kirpimas Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Plaukų dažymas Vilniuje Žilų plaukų dažymas sruogelėmis Plaukų dažymas ombre Plaukų dažymas dviem spalvom Plaukų dažymas Kaune Plaukų dažymas šviesiai Plaukų dažymas Klaipėdoje Plaukų dažymas vyrams Plaukų tonavimas Tamsių plaukų dažymas Plaukų dažymas Panevėžyje Plaukų šaknų dažymas Plaukų dažymas plunksnelėmis Plaukų dažymas raudonai Plaukų dažymas ruda spalva Šviesių plaukų dažymas Plaukų dažymas su olaplex Plaukų dažymas pilka spalva Plaukų dažymas vaikams Plaukų dažymas natūraliomis priemonėmis Plaukų dažymas ombre stiliumi Vilniuje Plaukų dažymas blondinėms Plaukų dažymas natūraliais dažais Plaukų dažymas augaliniais dažais Plaukų dažymas iš tamsių į šviesius Plaukų dažymas iš blondinės į brunetę Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos vaikams Šukuosenos berniukams Jauninančios šukuosenos Proginės šukuosenos Šukuosenos pagal veido formą Šukuosenos apvaliam veidui Šukuosenos brandaus amžiaus moterims Šukuosenos vidutinio ilgio plaukams Šukuosenos su kirpčiukais Šventinės šukuosenos Retro šukuosenos Šukuosenos krikštynoms Šukuosenos paaugliams Šukuosenos pusilgiams plaukams Šukuosenos trumpiems plaukams moterims Šukuosenos Kaune Šukuosenos jaunajai Šukuosenos su garbanomis Šukuosenos su pynimais Šukuosenos tiesiems plaukams Šukuosenos trumpiems, ploniems plaukams Šukuosenos pailgam veidui moterims Šukuosenos ploniems, tiesiems plaukams Šukuosenos nuotakoms Šukuosenos mergaitėms į mokyklą Šukuosenos banguotiems plaukams Elegantiškos šukuosenos Šukuosenos Vilniuje Šukuosenos išleistuvėms Šukuosenos ir makiažas Vilniuje Moteriškas kirpimas Plaukų kirpimas mašinėle moterims Trumpas moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Mezoterapija plaukams Mezoterapija plaukams Kaune Galvos mezoterapija Mezoterapija plaukams Klaipėdoje Mezoterapija nuo plaukų slinkimo Mezoterapija plaukams Vilniuje Plaukų priauginimas Juostinis plaukų priauginimas Plaukų priauginimas Vilniuje Plaukų priauginimas Kaune Plaukų priauginimas ploniems plaukams Plaukų priauginimas Klaipėdoje Plaukų priauginimas keratino kapsulėmis Plaukų priauginimas ultragarsu Plaukų priauginimas Panevėžyje Plaukų priauginimas vyrams Plaukų priauginimas Šiauliuose Plaukų priauginimas mikro kapsulėmis Garbanotų plaukų priauginimas Geriausias plaukų priauginimas Kaune Natūralių plaukų priauginimas Plaukų priauginimas mikro žiedeliais Vaikiškas kirpimas Mergaičių kirpimas Kirpimas berniukams Vyriškas kirpimas Vyriškas kirpimas mašinėle Klasikinis vyriškas kirpimas Vyriškas modelinis kirpimas Vyriškas kirpimas trikampiu Vyriškas kirpimas pagal veido formą Vyriškas trumpas kirpimas Vyriškas kirpimas žirklėmis Plaukų procedurų kursai Plaukų atstatymo procedūra Plaukų procedūros Kaune Plaukų drėkinimo procedūra Plaukų botokso procedūra Procedūros nuo plaukų slinkimo Plaukų stiprinimo procedūra Plaukų tankinimo procedūra Plaukų procedūrų kursai Kaune Plaukų proceduros Šiauliuose Plaukų atstatymo procedūros Kaune Plaukų augimo procedūros Plaukų procedūros Vilniuje Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Manikiūras Klaipėdoje Manikiūras Palangoje Raudonas manikiūras Klasikinis manikiūras Manikiūras Druskininkuose Manikiūras Šiauliuose Manikiūras Panevėžyje Higieninis manikiūras Manikiūras su geliniu lakavimu Ilgalaikis manikiūras Manikiūras salonai Vilniuje Manikiūras trumpiems nagams Žalias manikiūras Rudeniškas manikiūras Manikiūras ir pedikiūras Europietiškas manikiūras Tamsus manikiūras Manikiūras helovynui Manikiūras vestuvėms Manikiūras ir gelinis lakavimas Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Pedikiūras Klaipėdoje Medicininis pedikiūras Aparatinis pedikiūras Pedikiūras Panevėžyje Rūgštinis pedikiūras Pedikiūras Šiauliuose Pilnas pedikiūras Pedikiūras Palangoje Probleminių pėdų pedikiūras Pedikiūras Druskininkuose Gelinis pedikiūras Pedikiūras su ilgalaikiu lakavimu Probleminių nagų pedikiūras Pedikiūras grybelio pažeistiems nagams Šarminis pedikiūras Ilgalaikis pedikiūras Kaune Pedikiūras, manikiūras Vilniuje Pedikiūras su geliniu lakavimu Kombinuotas pedikiūras Prancūziškas pedikiūras Probleminių nagų pedikiūras Sausas pedikiūras Nagų priauginimas Nagų priauginimas Vilniuje Nagų priauginimas Kaune Priaugintų nagų korekcija Nagų priauginimas geliu Nagų priauginimas Klaipėdoje Gelinis nagų priauginimas Nagų priauginimas su formelėmis Nagų priauginimas Panevėžyje Nagų priauginimas poligeliu Nagų priauginimas Šiauliuose Kojų nagų priauginimas Nagų priauginimas ir gelinis lakavimas Nagų priauginimas su geliu Nagų priauginimas bio geliu Modeliuotas nagų priauginimas Nagų priauginimas akrilu Nagų priauginimas akrilu Vilniuje Nagų priauginimas viršutinėmis formelėmis Nagų priauginimas geliu Vilniuje Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Gelinių nagų korekcija Ilgalaikis gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Klaipėdoje Gelinis lakavimas Šiauliuose Gelinis nagų lakavimas ombre Gelinis lakavimas trumpiems nagams Kojų gelinis lakavimas Gelinio lakavimo kursai Raudonas gelinis lakavimas Ilgalaikis gelinis lakavimas Kaune Gelinis lakavimas rudeniui Prancūziškas gelinis lakavimas Kietasis gelinis lakavimas Gelinis lakavimas ir ilgalaikis lakavimas Gelinis lakavimas su blizgučiais Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Nagų korekcija Nagų korekcija Vilniuje Grožio chirurgija Lūpų putlinimas Lūpų putlinimas Vilniuje Lūpų putlinimas Kaune Lūpų putlinimas Klaipėdoje Lūpų putlinimas Panevėžyje Lūpų putlinimas be adatų Lūpų putlinimas Šiauliuose Natūralus lūpų putlinimas Lūpų didinimas riebalais Lūpų putlinimo mokymai Lūpų didinimas implantais Lūpų putlinimas siūlais Raukšlių korekcija Raukšlių užpildai Mimikos raukšliu korekcija Raukšlių užpildymas hialuronu Viršutinio voko korekcija Raukšlių mažinimas lazeriu Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Hialurono injekcijos Klaipėdoje Hialurono injekcijos Kaune Hialurono injekcijos Vilniuje Hialurono injekcijos Panevėžyje Hialurono injekcijos lūpoms Hialurono injekcijos Šiauliuose Hialurono injekcijos į sąnarius Hialurono injekcijos Marijampolėje Hialurono injekcijos į kaktą Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Botulino injekcijos Klaipėdoje Botulino injekcijos Šiauliuose Botulino injekcijos į pažastis Botulino injekcijos nuo migrenos Botulino injekcijos nuo prakaitavimo Vilniuje Botulino toksino injekcijos Klaipėdoje Botulino injekcijos Panevėžyje Botulino injekcijos nuo raukšlių Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Apgamų šalinimas Panevėžyje Apgamų šalinimas Šiauliuose Nemokamas apgamų šalinimas Apgamų šalinimas chirurginiu būdu Apgamų šalinimas nuo veido Chirurginis apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Vilniuje Apgamų šalinimas lazeriu Klaipėdoje Apgamų šalinimas lazeriu Kaune Apgamų šalinimas ricinos aliejumi Apgamų šalinimo operacija Apgamų šalinimas natūraliai Apgamų tyrimas ir šalinimas Vilniuje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Plaukų šalinimas aleksandrito lazeriu Plaukų šalinimas nuo veido Plaukų šalinimas diodiniu lazeriu Plaukų šalinimas nuo lytinių organų Plaukų šalinimas elektrolizės būdu Plaukų šalinimas iš nosies Plaukų šalinimas šviesos impulsais Ilgalaikis plaukų šalinimas lazeriu Plaukų šalinimas vašku Plaukų šalinimas bikini zonoje Rankų plaukų šalinimas Plaukų šalinimas siūlu Kojų plaukų šalinimas Braziliškas plaukų šalinimas Plaukų šalinimas elektrolize Plaukų šalinimas cukrumi Plaukų šalinimas fotoepiliacija Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Lazerio procedūros Kaune Lazerio procedūros Klaipėdoje Porų mažinimas lazeriu Lazerio procedūros Šiauliuose Lazerinės grožio procedūros Lazerio procedūros Panevėžyje Kūno modeliavimas Veido modeliavimas Kūno formavimas Grožio chirurgija Kaune Grožio chirurgija Vilniuje Grožio chirurgija Klaipėdoje Procedūros vyrams Masažai vyrams Masažai vyrams Vilniuje Masažai vyrams Kaune SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Praplikusių vyrų šukuosenos Trumpos vyriškos šukuosenos Stilingos vyriškos šukuosenos Vyriškos ilgų plaukų šukuosenos Vyriškos šukuosenos trumpiems plaukams Madingos vyriškos šukuosenos Vyriškos šukuosenos pagal veido formą Vyriškos šukuosenos ilgiems plaukams Vyriškos šukuosenos jaunimui Barzdos kirpimas ir modeliavimas Barzdos formavimas Barzdos kirpimas Kaune Barzdos kirpimas Vilniuje Barzdos kirpimas Klaipėdoje Barzdos kirpimas Panevėžyje Barzdos kirpimas Šiauliuose Barzdos modeliavimas Vilniuje Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Depiliacija vyrams Vilniuje Bikini depiliacija vyrams Vilniuje Siūlo depiliacija vyrams Vyrų depiliacija Kaune Depiliacija vyrams Klaipėdoje Gaktos depiliacija vyrams Depiliacija vyrams Šiauliuose Plaukų šalinimas vyrams Skin Olympus Clinic Gatineau grožio salonas Solegama Gydančios rankos East Island SPA Amadėja SPA Angel SPA Fish SPA salonas Sachara soliariumai High Care Qi Anmo Elitsun Azia SPA Amadėja SPA Fi Clinica Era Esthetic Skinland SPA Babor Saulėja SPA Medestetus klinika Cult Of Beauty Mirror Beauty Room Merci Merci Beauty Lounge Aušros SPA namai Nidos kopos The Doll House - grožio namai V.G. Meimar grožio namai Pasilepink - masažo studija SPA Shanti Estetinės medicinos klinika Provanso kvapai SPA Sugihara Ritos masažų studija Terapika - šeimos masažo klinika Solisun Dalios grožio studija Manilla Sokrato Clinica Elen SPA studija Familia Sana Euforija grožio studija Cute Beauty Lab Manteli Studio Figura Grožis
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai Kaune Kiti tyrimai Kraujo tyrimai Vilniuje Kraujo tyrimai Kaune Diagnostiniai tyrimai Bendrieji tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Tyrimai sportuojantiems Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Urologas Urologas Kaune Akių ligų gydytojas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo gripo Plastinė chirurgija Krūtų operacijos Krūtų didinimas Krūtų pakėlimas Lūpų korekcija Veido operacijos Veido patempimas Kūno kontūrų korekcijos Pilvo plastika Riebalų nusiurbimas Odos darinių šalinimas Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos nugarai Mankštos senjorams Kitos paslaugos Reabilitacija Reabilitacija Palangoje Reabilitacija Vilniuje Reabilitacija po insulto Baltijos-Amerikos klinika Biofirst Royal Dental Clinic Natura Munda Dantukų pasaulis Inmedica Rezus.lt kraujo laboratorija Uosto poliklinika Divadenta Šypsenos akademija Lietuvos draudimas V. Grybo odontologijos klinika Medicina Practica laboratorija Šypsenų alėja Elite odontologijos klinika Brilliant Smile FOOD ID Sveikata
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: